Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

4 minutes ago, Dr. Mabuz said:

Ja smesnijeg napadaca od Djurdjevica nisam video, lik je vise padao nego sto je ima kontakta sa loptom...

Posle neki žale što nije došao kod nas!? Daleko mu lepa kuća!

Posted (измењено)

Zivkovic odlican? Ja ne mogu da se nacudim koliko je decko "propao". Bio je mnogo bolji ranije. Prvo sto je nabacio neku kantu pa vise nije brz, cak ni prosecan, deluje sporo. Cudi me da se tako zapustio. 

Ovog Sergejevog brata ne znam ko gura al nikad nisam bio odusevljen njim. 

Gajic odlican, Vukasin solidan, ostalo slabo. Ubaci Plavu da im pokaze kako se to radi.

Edited by Meda

Ma koji Zivkovic? Sta vi gledate? Bocanje?

Decko se ni ne usudjuje da prodje 1 na 1. Jos jedna prevara crno-bele kuhinje.

Pa odlican je naspram onoga sto drugi rade, decko jedini zna tamo, zna da doda, da sutne, ima viziju sta treba kad da radi, sve ovo drugo je drugorazredno

Svakako je manja prevara od Djurdjevica

Zivkovic je najmanji problem u ovom timu

Одма треба да убаци Мелега,Ожеговића ево улази Плавшић

Posted (измењено)

Neka neko kaze ovoj narikaci da je na golu Vanja Milinkovic Savic, a ne Sergej...Evo ga ludi Radonjic, taman da vidimo sta zna.

Potpisuj ludog Radonjica, za ovih 10 minuta sto pokazao, bio bi top pojacanje za nas.

Edited by Dr. Mabuz

Јебеш Рикардиња ако успемо Радоњу да доведемо... Овај би дао 20 комада у првој сезони колко је луд. Опасан кад год прими лопту лик... 

Плавша је одиграо одличан меч.

Овај Живковић има талента, ал ми се чини да је глуп ко мушки полни уд. Барем по неким његовим одлукама на терену.

Очекиван резултат. Са Пауновића на Лалата је ко са коња на магарца. И ово није никакво вријеђање, него чисто повлачим паралелу.

Португал бољи за класу  губимо он мења нападача уместо да играмо са 2 нападача брука,срамота,катасрофа

Овај Санчез ал је боцно, свака му част

Класа, један потез. Мат.

Lalat na klupi ovoj generaciji je greh. Mislim da bi se Paunović sa svojim stručnim štabom opet borio za prvo mesto. Ovde grupu ako prođemo biće dobro. Šteta jer je dobra generacija.

šta uradi Semedo Đukici, pojeo ga lik. Ovo ljeto prešao u Viljareal za 13-14 miliona. Štoperčina. 

Renato klasa. 

Neka sledeci put stavi Plavsu na zadnjeg veznog. Bitno da Zilo bude isforsiran. Kakve neznalice imaju ludu srecu da se bave ovim poslom... Show...

Pickasti i luzerski mentalitet trenera se polako prenosi na jednu od najtalentovanijih reprezentacija na Svetu. Ogromnu vecinu duela dobio Portugal. Mlitavo se ulazi u duele, kreacija nula, jednolikost u igri. 

Portugal nista posebno nije pokazao, i zato je jos veci zal za ovom utakmicom. 

Posted (измењено)

Nisam pratio 1/2, nakon onog uzasa iz 1/2, cistio sam akvarijum za vreme 2/2

Ko kaze da je ovo dobra generacija ?

Novi Zeland ? Budimo realni, tamo smo se provukli dosta puta i mnogo mnogo toga se poklopilo da budemo prvaci

Ne kazem da nismo mi zasluzni za to, ali bilo je dosta srece tamo

Portugal je na tom prvenstvu, znaci 2015, bio najbolji tim, razvaljivali su od igre, razbili Brazil u 1/4, ispali na penale, da su prosli dalje, prosetali bi se do zlata

Samo hocu da kazem da malo realno sagledavate stvari, a u ovom timu nema klase nikakve , sem mozda Zivkovica i Gruje

Pa njima Semedo ode u Viljareal, a ovde je Veljkovic stoper, bekovi do  juce bili u Ofki, ne zajebavajte molim vas

Vecito precenjivanje sopstvenih mogucnosti

Terza da kaze Lalatovicu da Plavsu forsira, pa da Zvezda uzme mozda i 2 , 2.5 miliona za njega

Edited by gorance

Plavsa doktor. Ovu njegovu borbenost ne bih menjao ni za 5 miliona.

Neverovatno mi je da ceo mec na sredini igramo samo sa Maksimovicem koji glumi zadnjeg veznog a box to box mu vise lezi. Morao je tu da bude jos jedan igrac. Sto da ne Ristic.

Zivkovic 0 pokusaja driblinga 1 na 1 (ako nisam prespavao neki), samim tim i 0 dobijenih takvih duela. Sa loptom brz negde koliko i Ailton.

Gacinovic decko ima talenta ali verujem da ni sam zna sta mu je pozicija. Nit je za krilo, niz za centralnog veznog, nit za ofanzivnog... Jbm li ga. 

Antonov pola grama mozga mozda ima. Nekoliko puta propusta priliku da izbaci igraca u opasnu priliku, udara onamo protivnike kao da namerno hoce da dobije crveni. 

Golman standardno los. istakne se tako sto primi loptu grudima umesto da je hvata ali zato nema pojma da reaguje kada treba.

Pozitivan utisak Gajic i Plavsic.