Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

http://www.mondo.rs/s262199/Sport/Fudbal/Miha_zvao_debitante_Krsticica_i_Stevanovica.html

Sraman spisak reprezentacije.Pozvan Marko Šćepović koji je na terenu proveo svega 30 minuta posle duge povrede a nema mesta za Ognjena Mudrinskog momka koji je sigurno trenutno najbolji špic u ligi.Stvarno bruka,do kad će menadžeri i bata Tole da ti sastavljaju državni tim Mihajloviću?Toliko sam te cenio a sada ne želim očima da te vidim!!!A od zvižduka mustafi pobeći nećete jer će mu se zviždati pa makar se na mesecu igralo.

Ne znam za vas ali meni se ovaj covek(Mihajlovic) sve vise gadi. Imao je moju podrsku u pocetku, ali pokazuje kakav je covek. Ne znam sta on umislja,glupo zvuci ali voleo bih da nas isprase Belgijanci a i Makedonci. Digo se covek zato sto smo pobedlili Vels sa 6:1,a Vels je vecito najslabija ekipa u grupama.Protiv Skotske nismo imali nijednu dobru situaciju. Miha je jedna obicna slihtara.

Ne znam vise sta da mislim.Zove marka scepovica lika kojeg su rodjeni navijaci terali iz kluba, odigrao 30 minuta sto kaze Raka.Sramota!

Posted (измењено)

Mihajlovicu paceru jedan,Djurdjic i Djordjevic svako kolo daju golove,a ti zoves ova drva iz Bata Toletovog malog kluba...Rako cestitam hiljaditi upis,nisi morao da ga potrosis na Karadzic vola Tomislava... :raz_097:

Mihajlović o Marku Šćepoviću: Takav mi treba!Naslov sa Monda :facepalm: :facepalm:

GADIS MI SE!!!!

Edited by SHERIFF

Mihajlovicu paceru jedan,Djurdjic i Djordjevic svako kolo daju golove,a ti zoves ova drva iz Bata Toletovog malog kluba...Rako cestitam hiljaditi upis,nisi morao da ga potrosis na Karadzic vola Tomislava... :raz_097:

Hahah,veruj mi nisam ni video koji mi je upis po redu,al da sam znao da je jubilarni hiljaditi sigurno ga ne bih protraćio na bata toleta i njegovu menadžersku reprezentaciju. :smeh211: ,jer ovo nije naša ona naša reprezentacija Srbije čije smo mečeve sa nestrpljenjem očekivali,navijali i kidali glasne žice na stadionu i gubili živce pored televizora.Ovo je neka druga reprezentacija ovo nije moja Srbija,ovo je reprezentacija mafijaša,koju sastavljaju svi samo ne selektor.

Још једна у низу идиотских и шлихтарских изјава овог нечовека кога сам јако поштовао,а сада не могу очима да га видим.

Михајловићу о теби сам на овој теми написао већ неколико поста и рекао шта мислим о твојим срамним изјавама које имају за циљ вређање и омаловажавање нас Звездаша.Стиди се лицемеру један.Продао си нас за као и Мустафа и постао један од њих с...у један.Шутнуће тебе твој бата Толе као 13-то прасе када се буду завршеле ове квалификације,јер сам сигуран да их нећемо проћи.Немој након тога да кажеш како ти је Звезда у срцу и да је то твој клуб.Био је некад,али више није.

Још једном да поновим СТИДИ СЕ!!!

Oko reprezentacije se ne nerviram ni najmanje jer kao što Nikola reče, uopšte nemam tu emociju kad oni igraju. Verovali ili ne, nisam bio ni na jednoj utakmici reprezentacije Srbije. Zvezda mi je na prvom mestu i posle je jedna velika praznina. Što se tiče Mustafe, Ja mu ne bih zviždao jer je on sam po sebi mukica i dovoljno je što je takav a li ne osuđujem ni najmanje one koji bi ga namazali i gov nima. Nema to veze sa prelaskom u partizan već sve ono što je radio i kakv je nečovek. Mihajlović je slična priča. Ko god je mislio da će Mihajlović drugačije da se ponaša, očigledno je imao jako pogrešnu predstavu. Čim je pristao pod Voletom da vodi reprezentaciju, znači da nije ništa bolji od njega. zaslužuju jedan drugog i iskreno se nadam, da mu se NIKAD neće ispuniti druga najveća želja, da se dne na klupu Zvezde! Za mene je on običan kicoš.

Posted (измењено)

Ja mislim da je Miha u stanju da pojede svoje govno, ali bukvalno. Kad ga najuri Tole opet ce se okrenuti Zvezdi jer nece imati kuda da ide. To su takvi ljudi, slihtare, dvolicni.

Sad ce da kuka za Mustafom 3 godine...

Edited by MisterDelija

Ne zelim nikom zlo, ali za reprezenataciju je dobra ova povreda mustafe, nece biti vise zvizdanja i "lose atmosfere", a i napokon da pravi golman dobije sansu, jer mi ni do sad nikako nije islo u glavu kako je kvalitetniji i bolji golman onaj koji brani u nasoj jadnoj ligi nego standardni golman iz Italijanske lige, koja je mnogo kvalitetnija od nase..

Јоргачевић и Бркић су класа за Мустафу. Да нису, они би били у Партизану, а он би бранио у Удинезеу или Генту, међутим, он је преко показао шта "зна". А какав је човек, показао је и када је одлазио из Звезде и када се враћао у Србију, те сматрам да нам такви ликови у репрезентацији апсолутно нису потребни. Да се оградим, исто сматрам и за било ког нашег некадашњег играча, нпр Вилотића, па макар био најбољи дефанзивац којег имамо. Ако правиш срања, прави их, али за државни тим ниси.

Верујем да од нас ником није драго што се он повредио али из људских разлога ,међутим из спортских као да се умешала нека виша сила ;) .

Сада селектор а и новинари неће требати да апострофирају нас , као да смо ми ти који не желимо добро репрезентацији а уствари није вреднан један (не)човек свих оних молби,претњи и наслова који су "рушили" атмосферу око репрезентације .

Сада када су се испунили сви "услови " за добро навијање и подршку надам се да ће стадион бити поприлично попуњен и да одвалимо Белгију снагом и жељом играча као што смо Велс .

Uspeh reprezentacije znaci plus Volu za ostanak na celu saveza,ja ne zelim uspeh reprezentaciji dok je to govedo tu gde jeste...Mustafi ne zelim brz oporavak zato sto je ponizavao 60 posto nacije svojom majicom i debilnim izjavama...Govn. jedno!!!!Kakvi crni ljudski razlozi...

Ali stvarno ne mogu da prepoznam ovog Sinisu, kolika to sad p...a od coveka ispade, zar se prodao ovom sljamu? I jos je nasao on da nas uci kulturi, da nas ucenjuje, ma daj bre! I da li on postuje on onaj svoj pravilnik? Koliko znam covek rece da nece pozivati nikada igrace koji ce remetiti mir i jedinstvo u ekipi, pa sta je onda sa mustafom? Coveku se zvizdi na svakoj utakmici, zar to nije remecenje mira u ekipi? Cela ekipa se stavlja pod pritisak zbog zvizduka jednom igracu. I on jos brani tog igraca kao da je ne znam kakav kvalitet, a ne obicna busara od golmana, ajd da je neka klasa od igraca i da nam mnogo znaci pa i nekako da razumem al ovako stvarno ja ne mogu. I jos ova izjava za Scepovica, pa dal je covek shvatio sta je izjavio, sve me vise ubedjuje svojim izjavama da je pao pod uticaj i ruke nekih vecih muljatora i menadzera.