Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Nije loš spisak, ali fali SMS, trenutno jedan od najboljih srpskih igrača. Takodje i Basta zaslužuje da bude na spisku prije nego Rukavina koji ne zapinje u Viljarealu. Ostalo ok, uključujući i Djurdjevića. 

P.S. Radoja mora u prve!

6 hours ago, ДоброЗнај said:

Да се не зајебавамо, играли су и гори од њега, а који су при томе из нашег табора, у тој истој репрезентацији.

Једно је кад продајеш репрезентативца, а друго кад продајеш ЈСЛ играча. Видели смо пример Катаија, који је у Шпанију отишао након скоро једногодишње паузе у репрезентацији. Ћелави га није звао у мају. 

И Лалат објавио списак младе репрезентације, од наших ту су Манојле и Плавша, а бивших има доста, Лазић, Вуле, Антић, Груја, Максимовић и Ожег, занимљиво да се сјетио и одбјеглог сина Вељка Симића.

Читав списак:

Golmani: Vanja Milinković Savić (Lehija), Boris Radunović (Avelino), Filip Manojlović (Crvena zvezda)
Odbrana: Aleksandar Filipović (Voždovac), Darko Lazić (Alanja), Vukašin Jovanović (Bordo), Milan Gajić (Bordo), Nemanja Antonov (Grashopers), Miloš Veljković (Verder), Nikola Maraš (Rad), Nikola Antić (Vojvodina)
Vezni red: Sergej Milinković Savić (Lacio), Marko Grujić (Liverpul), Saša Lukić (Torino), Nemanja Maksimović (Astana), Saša Zdjelar (Majorka), Andrija Živković (Benfika), Nemanja Mihajlović (Partizan), Srđan Plavšić (Crvena zvezda), Veljko Simić (Kjazo), Dejan Meleg (Vojvodina).
Napad: Ognjen Ožegović (Čukarički), Aleksandar Čavrić (Slovan).

nek im daju samo Mijata i lagano ova ekipa dobija seniore. 

Manojlović - Antonov, Vule, Lazić, Gajić - Maksimović, Grujić - Meleg, Živković, Gaćinović - SMS 

Radoja je Dr. za mnoge cepanice koje su prodefilovale kroz vezni red reprezentacije. Fejsa, Gudelj, i slicni...

Mislim da bolji spisak od ovog ne moze da se napravi za A tim... Jedino je diskutabilna ta pozicija desnog spoljneg gde Rukavina ima jaku konkurenciju koja ne dobija poziv u nacionalni tim (Laza i Basta). Sve drugo je ok.

Pa cak i taj Djurdjevic, sa Leonardom je najbolji strelac lige. Uvek sam za to da se iz domace lige mora pozvati barem najbolji strelac i neko ko vazi za najboljeg igraca, da se da malo na vaznosti i tim momcima koji znaju nesto, a riljaju po domacim livadama. Nepozivanje Kataija u pocetku je bila velika greska, ali se i to kasnije ispravilo. Neka Djurdjevica, sto da ne, kuburimo sa tim spicevima i pronalazak nekog pismenog, pa i lansiranje u neki jaci klub bi moglo da donese benefit reprezentaciji. Decko sad sigurno nece igrati jer nije prijateljska utakmica.

2 hours ago, Јури Ангемон said:

nek im daju samo Mijata i lagano ova ekipa dobija seniore. 

Manojlović - Antonov, Vule, Lazić, Gajić - Maksimović, Grujić - Meleg, Živković, Gaćinović - SMS 

Откуд СМС нападач :biggrin:?

Posted (измењено)

U a tim fale SMS, Ljajic, Lazovic, Gajic, Dusko Tosic. 

Ne znam po kojoj logici igra Z.Tosic pre Ljajica.

A u U21 nema Milenkovica ali je tu Filipovic iz Vozdovca. Zvao ono g.vno malo iz Svajcarske druge a nije Ninkovica iz Djenove. Srbija...

Edited by SteTod

1 hour ago, Лунатик said:

Откуд СМС нападач :biggrin:?

moja taktička zamisao :2gxij5g:

2 hours ago, Јури Ангемон said:

moja taktička zamisao :2gxij5g:

Ахахахаа...а овамо се пљују тренери или селектори кад играју без нападача :biggrin:

1 hour ago, Лунатик said:

Ахахахаа...а овамо се пљују тренери или селектори кад играју без нападача :biggrin:

totalni fudbal bato, uvijek sam imao fetiš na vezni red bez defanzivnog veznog, kompletne napadače koji znaju da učestvuju u organizaciji igre, i štopere koji nisu siledzije :2gxij5g:

Omladinska reprezentacija igra kvalifikacioni turnir u Nemackoj za odlazak na EP.

Spisak 

Golmani: Aleksandar Popović (Partizan), Marko Ilić (Vovodina);

Odbrana: Sava Radić (Čukarički), Dominik Dinga (Ural, Rusija), Erhan Mašović (Čukarički), Strahinja Bošnjak (Partizan), Damjan Gojkov (OFK Beograd), Zarija Lambulić (Brodarac), Jovica Blagojević (Voždovac);

Sredina terena: Jovan Nišić (Teleoptik), Luka Adzić (Crvena zvezda), Uroš Račić (Crvena zvezda), Marko Pantić(Spartak), Meletios Mišković (PAOK), Aleksa Terzić (Crvena zvezda);

Napad: Lazar Romanić (OFK Beograd), Đorđe Jovanović (Partizan), Igor Zlatanović (Radnik), Stefan Ilić (Teleoptik);

Selektor je Milan Obradovic.

Termini utakmica

23. mart
Nemačka – Kipar 11.00
SRBIJA – Slovačka 16.00
25. mart
Nemačka – SRBIJA 11.00
Kipar – Slovačka 16.00
28. mart
Slovačka – Nemačka 17.00
SRBIJA – Kipar 17.00

Samo pobednik turnira ide na EP.

Tole kao talija! Stigao sa ''Orlovima'' u Tbilisi!

Stanoje kad poraste postane Tole  :unsure:

Iskren da budem, odavno nisam ovako sa nestrpljenjem čekao utakmicu reprezentacije. 

Sledeće 3 se moraju dobiti. Gruzija na strani a Vels i Moldavija u Beogradu. Posle toga 2 teška gostovanja (Irska i Austrija), ali ako se uzmu 9 bodova iz ove 3 utakmice onda na tim gostovanjima možemo igrati opreznije i na bod. 

Strah me odbrane. Vezni red i napad se znaju, standardno. Luka, Matić, Kostić, Tadija i Mitrović. Osim Mitrovića svi ostali su standardni u svojim klubovima. 

Bane u ocajnoj formi, Kolarov ne igra na svojoj poziciji i isto u losoj formi. Stojkovic ako bude branio je po mom misljenju sramota. Dokle forsirati matorog golmana, kojeg mrzi pola nacije, a nije cak standardan ni u klubu?

Imam neki osecaj da ce Djurdjevic da udje u igru i da gol seronja, a onda nece moci da se zivi od hvalospeva narednih 10 dana.

Не могу да навијам против Мукија,али сам тотално равнодушан.

poznat sastav za danas:

Formacija 3-4-2-1

mustafa - Bane, Maksimović, Kolarov - Rukavina, Milivojević, Matić, Obradović - Tadić, Kostić - Mitrović

Šta znam, očekivao sam Kolarova na beka/krilo u ovoj formaciji, može da pomogne u napadu sa centaršutevima na Mitrovića. Bojim se da će se ova formacija tokom utakmice pretvoriti u 5-2-2-1, što može odvesti utakmicu na rezultat 0:0.