Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Muslin nekrunisani kralj igre na rezultat. Nikada to nije lepo na oko, ali rezultate čovek ima.

Cim je ona panjcuga izasla mozemo videti i neke fudbalske poteze,dupli pas,ukrstanje, odma smo pokretljiviji. Rak rana je Mitrovic.

Just now, Лунатик said:

Резултат врхунски, игра лоша.
Браво Мијате краљу.

Утисак меча, наш'о сам шпица за Звезду, ало ерезбе скаутинг спавате ли мирно и зашто не?! Ника Качарава боготац лоптања!

Kvalitetan komad bukovine.

4 minutes ago, SHERIFF said:

Cim je ona panjcuga izasla mozemo videti i neke fudbalske poteze,dupli pas,ukrstanje, odma smo pokretljiviji. Rak rana je Mitrovic.

Ta panjčuga koliko mi god bio ovako antipatičan kao lik u poslednje vreme igra ok za reprezentaciju i postiže golove što je najbitnije. Da nije dao gol pitanje kako bi se ovo završilo.

Ako nešto ne volim, ne volim to po difoltu pljuvanje po igračima groblja, samo zato što su igrali ili igraju kod njih. Slično i sa Mustafom koji je pičketina, ali je realno uvek dobro branio za reprezenaticiju i to je činjenica.

Ovo je reprezantacija Srbije i tu je samo to bitno, bar meni.

Just now, SHERIFF said:

Kvalitetan komad bukovine.

Не бих се сложио с тобом :mrgreen:

1 minute ago, Лунатик said:

Не бих се сложио с тобом :mrgreen:

Dobar Kacavenda:smeh11:

Posted (измењено)

Ubudice Kolarova na stranu, ne moze on stopera. . .Kataija levo u mesto Kostica. . .U napadu ako nema ko bolje i sa 10igraca da igramo. . .Nzm kakav je ovaj Prijovic.
Rezultati do sada odlicni. . .

Edited by IBRS

3 minutes ago, Лунатик said:

Резултат врхунски, игра лоша.
Браво Мијате краљу.

Утисак меча, наш'о сам шпица за Звезду, ало ерезбе скаутинг спавате ли мирно и зашто не?! Ника Качарава боготац лоптања!

Zanimljiv igrač, totalno atipičan, visok, jak, a dobar sa loptim. Legao bi nam lepo. Samo skoro prešao u Rostov, gledam sada igra odlično na pozajmici na Kipru.

Panj sa Kipra i domaci dziber iz Bavarske. Terzo reaguj. Neka nas se Evropa ponovo plasi.

Konačno da skupljamo bodove uz nikakvu igru. Strava i užas ali sa ovim Tadićem se sve može. Šteta što nije igrao dok su tu bili Deki, Pantelijakos, Lane.. Tačno nam je takav igrač nedostajao da rastereti Dekija Stankovića i pomogne u kreaciji.

Al zato vuče ovu generaciju svaka mu čast! 

Mitrović standardno, ne koristi ničemu 60 minuta (u Velsu 90) i metne ga. Dobro je dok je tako. Ali za mene će uvijek biti balvan. 

Mali Mijat bolji od Kostića, po meni. I SMS mi se više svidja. Kostić se bori i trči, ne mogu da kažem, ali tehnika 0. 

Sa odbranom nek nam je Bog u pomoći. Moraće Muslin da promeša karte do Velsa. Pored Baneta i Makse treba probati sa Vuletom, Spajićem, Lazićem.. A Kolarova u peMziju!

Još 3 boda upisana, zajebano gostovanje prošlo, sad dvije u Beogradu. Ljuljaj Srbijo, ljuljaj Musline!

P.S. Od Luke i Matića sam očekivao više u napadu. Za Matića mi se čak čini da ima kurcobolju. RADOJA MORA U PRVE!

Just now, SHERIFF said:

Panj sa Kipra i domaci dziber iz Bavarske. Terzo reaguj. Neka nas se Evropa ponovo plasi.

Imamo mi panja iz Niša, tek će sa njim Evropa da nas se plaši...

1 minute ago, SHERIFF said:

А какве играче ти брате очекујеш у Звезди?
Не ваља Ђурђевић, не ваља Жуле, не ваља нико...причамо у складу са могућностима наравно.

Dobro je da pobedismo, vazna 3 boda, igra bas i ne raduje ali nam ostaje da se nadamo u bolje, mali Gacinovic bas dobar utisak ostavio, Kolarov i Ivanovic bi mogli u penziju, dosta je bilo, Obradovic i Rukavina isto slabi.