Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, Лунатик said:

Откуд СМС нападач :biggrin:?

moja taktička zamisao :2gxij5g:

2 hours ago, Јури Ангемон said:

moja taktička zamisao :2gxij5g:

Ахахахаа...а овамо се пљују тренери или селектори кад играју без нападача :biggrin:

1 hour ago, Лунатик said:

Ахахахаа...а овамо се пљују тренери или селектори кад играју без нападача :biggrin:

totalni fudbal bato, uvijek sam imao fetiš na vezni red bez defanzivnog veznog, kompletne napadače koji znaju da učestvuju u organizaciji igre, i štopere koji nisu siledzije :2gxij5g:

Omladinska reprezentacija igra kvalifikacioni turnir u Nemackoj za odlazak na EP.

Spisak 

Golmani: Aleksandar Popović (Partizan), Marko Ilić (Vovodina);

Odbrana: Sava Radić (Čukarički), Dominik Dinga (Ural, Rusija), Erhan Mašović (Čukarički), Strahinja Bošnjak (Partizan), Damjan Gojkov (OFK Beograd), Zarija Lambulić (Brodarac), Jovica Blagojević (Voždovac);

Sredina terena: Jovan Nišić (Teleoptik), Luka Adzić (Crvena zvezda), Uroš Račić (Crvena zvezda), Marko Pantić(Spartak), Meletios Mišković (PAOK), Aleksa Terzić (Crvena zvezda);

Napad: Lazar Romanić (OFK Beograd), Đorđe Jovanović (Partizan), Igor Zlatanović (Radnik), Stefan Ilić (Teleoptik);

Selektor je Milan Obradovic.

Termini utakmica

23. mart
Nemačka – Kipar 11.00
SRBIJA – Slovačka 16.00
25. mart
Nemačka – SRBIJA 11.00
Kipar – Slovačka 16.00
28. mart
Slovačka – Nemačka 17.00
SRBIJA – Kipar 17.00

Samo pobednik turnira ide na EP.

Tole kao talija! Stigao sa ''Orlovima'' u Tbilisi!

Stanoje kad poraste postane Tole  :unsure:

Iskren da budem, odavno nisam ovako sa nestrpljenjem čekao utakmicu reprezentacije. 

Sledeće 3 se moraju dobiti. Gruzija na strani a Vels i Moldavija u Beogradu. Posle toga 2 teška gostovanja (Irska i Austrija), ali ako se uzmu 9 bodova iz ove 3 utakmice onda na tim gostovanjima možemo igrati opreznije i na bod. 

Strah me odbrane. Vezni red i napad se znaju, standardno. Luka, Matić, Kostić, Tadija i Mitrović. Osim Mitrovića svi ostali su standardni u svojim klubovima. 

Bane u ocajnoj formi, Kolarov ne igra na svojoj poziciji i isto u losoj formi. Stojkovic ako bude branio je po mom misljenju sramota. Dokle forsirati matorog golmana, kojeg mrzi pola nacije, a nije cak standardan ni u klubu?

Imam neki osecaj da ce Djurdjevic da udje u igru i da gol seronja, a onda nece moci da se zivi od hvalospeva narednih 10 dana.

Не могу да навијам против Мукија,али сам тотално равнодушан.

poznat sastav za danas:

Formacija 3-4-2-1

mustafa - Bane, Maksimović, Kolarov - Rukavina, Milivojević, Matić, Obradović - Tadić, Kostić - Mitrović

Šta znam, očekivao sam Kolarova na beka/krilo u ovoj formaciji, može da pomogne u napadu sa centaršutevima na Mitrovića. Bojim se da će se ova formacija tokom utakmice pretvoriti u 5-2-2-1, što može odvesti utakmicu na rezultat 0:0. 

Eto sta donosi Kolarov na mestu stopera. Postoje bekovi koji mogu tokom karijere da predju na stopera, a on nije jedan od takvih. On je levi spoljni i kraj!

Stojkovic loptu nije ni video a kamoli pokusao da intervenise.

Kolarov me podseca na Sinisu Mihajlovica,nadrkana budala sklona kiksevima.

neodgovaran, uobražen a nedovoljno kvalitetan. Uopšte nisam iznenadjen, lik jedino može krilo da igra, da šutira sa 30 metara i centrira. Kakva crna odbrana, ne može ovcu na papiru da sačuva. 

kao što rekoh, ovo nije 3-4-2-1 nego 5-2-2-1 sa 7 defanzivnih igrača.. Bruka sramota katasrofa. 

Шта ли мисли и умишља Муслин. Ово ни нашта не личи. Само се додају Коларов Ивановић и Матић...

Posted (измењено)

Ovaj Kolarov je takva seljacina da je to za pricu, kad je u Beogradu pumpa splavaruse a na terenu sav zamisljen i nalickan i ukopan u odbrani, kad igra za Siti leti po terenu.

Edited by Dr. Mabuz