Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Tadic i Stefan Mitrovic po dve asistencije veceras jedan za nas jedan za njih falio jos auto gol Mitrovica da se ne zna ko je igrac utakmice.... Koja je ono panika u odbrani sreca sto umemo i da ga damo izgleda.Ne znam vise koga na tog stopera, nek proba i Maksimovica tesko da  moze gore od ovog. Mora to da se utegne, Cestitke , idemo dalje.

Edited by tresimesi

9 minutes ago, MisterDelija said:

Videcemo dokle ce Tadic moci da namesta i daje golove vise nego sto mogu ovi balvani da prime. 

Napeta utakmica mnogo, teska za gledanje. Daleko smo mi od dobre igre, presing radi dosta stvari i imamo brzu tranziciju, ali kad treba da se krene iz odbrane u organizovan napad to je problem. Raduje sto trce mnogo i sto se trude za razliku od ranije. Mitrovic je veceras pretrcao vise nego za ceo prosli kvalifikacioni ciklus.

Ту се ја управо надам да ће Матић одрадити посао. Фали нам један играч који би креирао, што се видјело у квалификационим мечевима.. а он може бити тај који ће преносити лопту и давати креаторима.

Just now, dragan wien said:

Ako bude Mitrovic na stoperu ponovu moze mirno da spava:2gxij5g:

Jeste vala,odbrana nam je tragi-komicna.

Sto volim kad ovako rano mogu da stikliram tip i uzmem pare, kao sto rekoh GG je uklesan u kamenu. Cak za malo i da pogodim opcioni rezultat od 3-1, znao sam da mora biti golova. Sve u svemu, nista novo, dobijena utakmica, ali realno slabo je ovo. Nama bilo koja ozbiljnija reprezentacija daje bar 2, a mi necemo moci da dajemo 3 bas tako lako.

Битна је победа и да се не бламирамо више кући против свакојаких репрезентација. Не можемо се преко ноћи претворити у Немачку или Француску... За сада иде на боље, (мада пошто смо били на најдубљем дну то и није не знам какав подухват) ако ништа друго добили смо мало на самопоуздању. Одбрана шкрипи, превише дефанзиваца на средини и "људи задатка" за мој укус. Тадић је оно што нам је годинама фалило у репрезентацији :th_icon_hail:.

Ponovo nismo mogli da započnemo napade preko veznog reda, već smo uglavnom tražili Mitrovića dugim loptama. Nadam se da će se to promeniti povratkom Matića u tim. Verujem da će sa Milivojevićem igrati zajedno na sredini terena. Fali nam da još rešimo desnu stranu i mesto centralnog štopera. Stvarno bi mogao da pozove Lazovića ili Bastu, s obzirom da oni igraju na potpuno istim pozicijama u Italiji. Bez Tadića bi se verovatno već oprostili od plasmana na prvenstvo. 

Nzm sta mozemo promeniti u odbrani sem da ubacimo Maskimovica da igra sa Ivanovicem i Nastasicem. Vezni red da pojaca Matic i to bi bilo to.
Valja ova pobeda zbog samopouzdanja, da se digne malo euforija i atmosfera i da se na sledecem mecu napuni stadion. Mitrovicu ne dodavati loptu ukoliko nije u protivnickom peterci jer je inace beskoristan, on da povede loptu i da gol nema sanse.

Muslin radi posao, bilo kakav sistem je bolji od nemanja nikakvog sistema. . . Nema Tosica i Markovica. . .upasce valjda i Matic jos malo pa ce i vezni red biti uskracen za jednu vezaru manje.Mozemo uvaljati uvek gol na neku kontru ali necemo stalno moci da uteramo 3 komada, moramo da utegnemo odbranu i da budemo sigurniji na nasoj polovini.
Prvi neki pomak jos od odlaska Antica. . . 7 bodova iz 3 kola, mislim da bi vecina prihvatila.

Pobeda je pobeda sto se kaze samo se to gleda ali smo imali puno i srece jer Arnautovic ispromasivao bas.Mislim da je onaj Stefan Mitrovic najgori stoper kog sam u zivotu gledao u reprezentaciji.

A bokte porodismo nekako pobedu. Kao da smo igrali protiv Germanije u polufinalu svetskog prvenstva a ne protiv mlađeg brata.

Da nema Tadića mi ni 3 boda ne bi osvojili. 

Ivanović i Kolarov po običaju nikakvi. Stefanu Mitroviću dekretom zabraniti da priđe reprezentaciji. Ono što je večeras uradio malo ko je u stanju.

Odbrana je katastrofa. Gore nego Zvezda u Evropi. Svaki njihov napad je opasnost. Moraće Muslin mnogo da poradio na poslednjoj liniji i veznjacima. Sada nas je sreća pogledala u vidu Marka Arnautovića, sutra neće.

Tuziti umbro za naneti dusevni bol , odvratniji dres u zivotu nismo videli plus ona odvratna bele kragna

Nzm kakva se cuda ocekuju od Kolarova i Ivanovica pa su uvek  po obicaju nikakvi?

10 minutes ago, Dr. Mabuz said:

Tuziti umbro za naneti dusevni bol , odvratniji dres u zivotu nismo videli plus ona odvratna bele kragna

Jbg meni se dres bas svideo:2gxij5g:

4 hours ago, Dr. Mabuz said:

Stojković - Ivanović, S. Mitrović, Nastasić - Rukavina, Milivojević, Fejsa, Kolarov - Tadić, Kostić, A. Mitrović.

Opet suviše mafijaških fudbalera sumnjive kvalitete. Mustafa i A. Mitrović su mentoli i bildei, doduše sa izvjesnim kvalitetom ali bildei. Mitrović sa loptom u nogama slabo šta može i zna al ajde, zabio je bar. S. Mitrović, Fejsa i Rupavina ne znaju ništa. Fejsa alibi igrač. S. Mitrović i Rupavina - rupe. Ivanović je ispao iz mota za štopera, vidi se to. Arnautović je s njim, Mitrovićem, Rukavinom igrao ringišpil a nije vrhunska klasa niti je Austrija vrhunska ekipa. Ove sve mafijaške akvizicije sumnjivog znanja treba izbaciti napolje i staviti Rajka, Maksimovića, Bastu, Matića, Gruju i Magika u tim pa će to ovako možda i da liči na nešto a ne da im jedna Austrija drži sredinu terena i da se pliva kod svake njihove lopte u špic. Rezultat je predobar s obzirom na crne rupe u igri ali ako se to ne bude ispravljalo, krčag će ići na vodu dok se ne razbije.