Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

3 minutes ago, Dr. Mabuz said:

Natastic :rolleyes: amaterski potez 

Nastasic tri puta amaterski potez .

Ubise nas pascad , trebalo bi onom Bejlu slomiti nogu kad dodju na revans - mater mu ebem psecu .

Realno nije za startnu postavu.  I zuti je dobio zbog kretenskog starta.  Gol smo inace primili po sredini gola po zemlji :a015:Kostic mnogo sebican. Matic fenomenalan. Milivojevic kao da ne zna loptu da primi. 

Није ми јасно што се није радио пресинг на њихову задњу линију у другом полувремену? Па људи се толико погубе чак и кад их мало стиснеш.

Пред крај смо могли да их стиснемо и идемо на победу.

Kad ovako ubaci zadnjeg veznog umesto spica...Mozda smo mogli i jos jedan, nisu mogli da se oporave od stative i primljenog gola. Dokotrljacemo se valjda na SP. Idemo po receptu Portugalaca. :D

Nismo bas bili ubedljivi, falio dosta Kolarov po boku.. 
Rezultat odlican, ovaj ludak ga opet zavukao, jak je kao konj.. 

Idemo dalje Austrija otpisana, Vels na pragu jos Irsku da sklonimo i eto Mundijala

Posted (измењено)

Bravo momci !

Veliki bod, makar su se borili i tako nadoknadili manjak znanja. Ubili su vas od batina, stoga ostajem pri stavu da onoj psini Bejlu treba neko da slomi kosti na Mari .

Cestitke Tadicu - junacko je srce! Cestitke i Mitrovicu na vaznom glolu ...

p.s. Nadam se da Obradovica i Nastasica vise necu gledati u ovom timu .

Edited by kusha

Браво за Митровића Максимовић одличан Тадић добар Настасић катасрофалан Бане добар

Још једна ствар. Рукавина је криминалан. Дриблниг само у десно к'о ономад Марко Вешовић у Звезди.

Ne djeluje ovo loše uopšte. Nije bilo lijepo za gledanje ali konačno posle nekoliko ciklusa držimo korak i skupljamo bodove. Evo i večeras kad je djelovalo da se vraćamo sa nulom uzesmo po meni veliki bod jer ne samo što smo uzeli taj bod nego Vels nije došao do sva tri. 2 pobjede, 2 remija. Kako smo navikli da u prvih 5 kola prospemo brdo bodova, pa onda svadje, pa podmladjivanje.. Ovaj ciklus miriše na nešto bolje. A i Tadić koji posle onolike krvi ostaje do kraja i bori se, i to me raduje da vidim. 

Maksimović dosta dobar. Iznosio loptu par puta, dobar na skoku.. Vjerovatno mu više odgovaraju ovakve ekipe poput Velsa jer se bolje snalazi u vazduhu, ali hrabri ova njegova utakmica jer je S.Mitrović pretanak.

Bane isto dosta bolji na ovoj utakmici nego neke ranije. Nastasić solidan da nema one greške. Ipak onakve greške mu se ne smiju ponavljati. Ja bih možda probao u odbrani Bane-Maksimovi-Kolarov. Kad već Kolarov igra štopera u Sitiju, onda nek igra i kod nas, isto je jak na lopti a može i da popravi prekide i slobodne udarce. 

Bekovi u odbrani dobri ali u napadu tanani. Jeste Rukavina pogodio top centaršut ali prije toga je svaki bio užasan. Obradović korektan. Najbitnije da je Bejl bio zaustavljen (jbg gol je greška Nastasića). 

U veznom redu Matić je sigurno sam krem veznih igrača. Baš je dobar. Luka tu i tamo, ne griješi ali i ne donosi ništa specijalno. Ali za razliku od raznih Petrovića, Fejsa, Gudelja.. bar zna i da odigra nekad prema naprijed. Prosečan igrač ali dok ne stasa Maksimović (možda je stasao?) neka ga Luka. 

Mitrović glavom igra za 10, sa nogama 0. Šteta što nemamo bolje bekove, tj igrače koji imaju bolji centaršut pa bar da mu dižemo loptu. 

Ljajić bi mogao da oplemeni još više napad i pomogne Tadiću. Dal umjesto Mitrovića ili Kostića, vidjećemo. Kostić je brz, trči, ali tanka je to tehnika. 

U svakom slučaju 8 bodova iz 4 utakmice, pobjedjen jedan rival (Austrija), pobijedjeno jedno gostovanje gdje "volimo" da prospemo bodove (Moldavija), i dva remija sa druga sva rivala, jedno od ta dva remija je u gostima. Za neki idealan scenario je falilo to da udje ona Pavlovićeva prečka protiv Irske za 3:1, ali šta je tu je. Šteta što irci dobiše u Austriji pa odoše na 10 bodova. Provukli su se protiv Gruzije u Irskoj, danas je Janko promašio gol sa 5 metara za 1:1 u nadoknadi, protiv nas isto su imali sreće. Vratiće im se to valjda. 

Jbg meni je ovo dosta sporo ,mozda ja ocekujem previse ,ali protiv ekipe koja ima dva igraca i igra ragbi umesto fudbala ,ja sam ocekivao tri boda

U drugom poluvremenu u drugom delu se vise  nije igralo nego sto se igralo, antifudbal od strane velsa,zgadili su mi seTrebalo je da se produzi jedno 7 minuta da bi se nadokndalio gubljenje vremena tokom izvodjenja auta ili izlezavanja na terenu.Totalna opstrukcija fudbala od strane velsa od momenta kada su dali gol. . .Bod veliki ko kuca.
Oba beka su nam kriminalna. Levo cemo imati Kolarova dok desno nzm. Na veliku zalost nemamo ni boljeg od Mitrovica, igrac manje sve do pogotka. Tadic dobio batina danas.ali izgarao je do kraja, jedina zamerka mozda sto je skinuo sa noge volej Rukavini(a mozda ga je time i spasao bruke, jer bi verovatno otisla  nebu pod oblake i oborio avion). Kataiju trebaju minuti u Alavesu da bi bio starter u reprezentaciji. Moze on mnogo vise da doprinese od ovoga. Nastasic bunari lopte i nista vise, Maksimovic i Bane dobri.
Nisu ove kvalifikacije lose, delujemo zrelije nego ranije, gradimo karakter vracamo se iz minusa i deluje da je na terenu postavljen kakav takav sistem i da znamo sta hocemo.

Ono što je definitivno naša najveća mana u odnosu na veliku većinu ovih ozbiljnijih ekipa (ekipa koji žele da idu na evropsko takmičenje) je kontinuitet. Gledam ovj Vels, to je u 90% slučajeva ista ekipa osim kada zbog povreda ili kartona neko ne može da igra. Isto i ostale ekipe. Nema tu promjena, imaš 11 do 15 igrača i oni se rotiraju, nema isprobavanja. Uigranost na maksimumu, tačno se zna ko šta radi i cepaj. Mi to nemamo. Mijenjamo selektore, 2 trenera na 1 ciklus, promijenimo 25-30 igrača za 10-15 utakmica i mož ga jebati tako. 

Moramo konačno pronaći kostur ekipe koji se neće mijenjati. Ne može malo da nam bude nosioc Matić, pa da se posvadja, pa da onda bude Tošić, pa onda malo Tadić pa da se i on posvadja, pa onda glavni igrač Ljajić, pa malo Djuričić lažna devetka, pa daj Djurdjića malo, pa probaj Djordjevića, pa onda zaredjaj 14 zadnjih veznih i tako svaki ciklus. Imam osjećaj da se samo Bane i Kolarov nisu mijenjali u ovih nekoliko godina (2-3 ciklusa). A Vels za to vrijeme ima Vilijamsa, Kolinsa, Čestera, Dejvisa, Alena, Ledlija, Ramzija, Bejla i Vokesa, i onda rotira 2-3 igrača zavisno od forme i likovi znaju šta hoće i kako hoće. 

Da ne tupim, moramo imati 7, 8 igrača koji će biti tu i ako idemo na prvenstvo i ako izgubimo šanse već posle 5 kola, i ako je trener Musli ili ako je Dick. Napravi osnovu neku i samo doradjuj, imamo baš talentovane igrače od 19-20-21 godinu, može tu da se probere i ojača osnova.