Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mi Sloveniji bjezimo 5 bodova, a zadnje je kolo pa neznam zasto nam trebaju bodovi ako svi drugoplasirani idu u baraz.

Doduse, nisam pratio sve pa neznam idu li svi drugi u baraz.

7 minutes ago, micho9 said:

Mi Sloveniji bjezimo 5 bodova, a zadnje je kolo pa neznam zasto nam trebaju bodovi ako svi drugoplasirani idu u baraz.

Doduse, nisam pratio sve pa neznam idu li svi drugi u baraz.

Ne idu sve, samo 4 najbolje drugoplasirane.

Moji drugovi partizanovci vise ne navijaju za reprezentaciju,kazu ne zanima nas ciganska repka.A neki su navijali protiv u  basketu na OI,tad su govorili ne zanima nas Djilas-Covic reprezentacija.:Batine: Prsli ljudi skroz.

Kad je bila ciganska reprezentacija otisli smo na SP , vrlo je moguce da Katai pocne sutra od starta

Ajde majstore zapakuj sutra neki komad pa da spanski cigani spremaju 20% od sledece prodaje

I ja ocekujem da sutra krenemo sa Kataijem, bez klasicnog spica.

Austrija je favorit u odnosu na nas. Vels i Austrija su ispred nas i Irica, ali.. Nijedna reprezentacija nije velika tako da imamo izglede da odemo kao prvi. Sutra je realno nereseno po mom misljenju, dok bi nam pobeda donela vetar u ledja. Nemamo vise velike majstore, niko nije nosilac igre u svom klubu, ali se nadam da cemo postati tim i kao jak kolektiv otici na SP.

jebaće ih uz marš na drinu mjuzik paz šta vam kaem arnaute srbineeeeđ

idemo ur usijui na svetskoo aaaa

Posted (измењено)

Danas je dan D za reprezentaciju Srbije i najvazniji mec ovog ciklusa.

Svu srecu zelim  igracima koji strce na Rajka , kao i strucnom stabu - pa da upisu NEOPHODNA tri boda .

Prezadovoljan bih bio i minimalnom pobedom od 1: 0 .

Posto ocekujem opet iskljucenje RTS na mojoj  kablovskoj , a strim sa interneta je ocajan,  bio bih zahvalan kako bi neko mogao ovde da postavi strimove na kojima se moze normalno gledati - pa makar bili i austrijski ( iskljucim ton i super ) , ili neki medjunarodni ....

Edited by kusha

Nemam neka preterana ocekivanja, stvarno ne znam sta da ocekujem i na koju stranu utakmica moze da ode, do sad sto sam video od reprezentacije mi ne daje previse razloga za optimizam ali se nadam i voleo bih iskreno da pobede, u suprotnom sutra moram uzeti slobodan dan na poslu:smeh11:, pojesce me svabe.

Sve dok se reprezentacija ne ocisti od Teletovih otpadaka, nema tu srece. Nocas gledam iskljucivo zbog Magika. Nadam se da ce bar sa klupe uci.

Meni se puno više svidja da igramo sa trilingom Kostić-Tadić-Katai, jer kad već nemamo napadača na kojeg se možemo osloniti, bar da imamo još jednog koji zna lopte. Mogli bi i Katai i Tadić da koriste Kostićevu brzinu i da pronalze ofanzivne bekove. Kostić je klasa, gledam ga u Sautemtonu i tamo je daleko najbolji igrač ekipe, a to nije bilo kakva ekipa već stabilan premijerligaš, čak poslednjih sezona dosta bliže vrhu nego sredini tabele. 

Jako važna utakmica a Kati Magiko takve voli!

6 minutes ago, Јури Ангемон said:

Meni se puno više svidja da igramo sa trilingom Kostić-Tadić-Katai, jer kad već nemamo napadača na kojeg se možemo osloniti, bar da imamo još jednog koji zna lopte. Mogli bi i Katai i Tadić da koriste Kostićevu brzinu i da pronalze ofanzivne bekove. Kostić je klasa, gledam ga u Sautemtonu i tamo je daleko najbolji igrač ekipe, a to nije bilo kakva ekipa već stabilan premijerligaš, čak poslednjih sezona dosta bliže vrhu nego sredini tabele. 

Jako važna utakmica a Kati Magiko takve voli!

Pomesao si brate Kostic igra u Bundesligi, Tadic je klasa i dusa ekipe 

Iskreno mi i nemamo napadace,nijedan ozbiljan spic ne igra za reprezentaciju.Tako da vredi probati sa ovom trojicom napred.

Just now, Lux said:

Mitrovic moze u spic, kida u Alavesu.

19 minutes ago, Lux said:

hah razmišljam o njemu a pišem Kostić :biggrin: I to na kraju pročitam još jednom i ne primijetim :biggrin: 

Da se ne zezamo, ovo je klasican koin flip. Mozemo da dobijemo, mogu oni da dobiju, jos lakse moze da bude x. Apsolutno me ne bi iznenadilo ni 3-1 ni 1-3, a kad je tako onda znas da nam je reprezentacija govno. Nemamo odbranu na koju se moze osloniti, tako da je tugaljivi napad pod jos vecim pritiskom. Iskreno, ne verujem da mozemo da ne primimo gol, uspeli smo protiv Moldavaca i to je to, protiv ovih tesko. Kladionicarski, gadjao bih GG, a pitanje pobednika je krajnje neizvesno.

Stojković - Ivanović, S. Mitrović, Nastasić - Rukavina, Milivojević, Fejsa, Kolarov - Tadić, Kostić, A. Mitrović.