Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Nije lako igrati pod ovolikim pritiskom, sve se lepo sinoc video do i posle prvog gola. 

Reprezentacija nam nikad nije bila na nizim granama, ali se sada za razliku od ranije moze videti dosta toga dobrog.

Necu da verujem u to da sam pametniji od Muslina, vrv zna sto mu trenutno u paru igraju Gudelj i Milivojevic, posle povratka Matica, Baste, Ljajica bice to dosta, dosta bolje.

Neke naznake bolje igre se vide, u prvom kolu na ove igrace nam je falo i Kolarov, sad se on vratio ali dosta bitnih igraca fale.

Na nama je da sad damo podrsku reprezentaciji, da izguramo ovo protiv Austrije, ako to dobijemo imamo odlicne sanse. 

Bice sve to mnogo bolje kad se tim sklopi.

U formaciji koji Muslin forsira meni najjaci sastav bi bio :

Stojkovic 

Ivanovic        Maksimovic         Nastasic

Basta                    Matic                      Kolarov

Ljajic            Tadic                Kostic 

Mitrovic       

2 hours ago, NikolaCzv said:

Nije lako igrati pod ovolikim pritiskom, sve se lepo sinoc video do i posle prvog gola. 

Reprezentacija nam nikad nije bila na nizim granama, ali se sada za razliku od ranije moze videti dosta toga dobrog.

Necu da verujem u to da sam pametniji od Muslina, vrv zna sto mu trenutno u paru igraju Gudelj i Milivojevic, posle povratka Matica, Baste, Ljajica bice to dosta, dosta bolje.

Neke naznake bolje igre se vide, u prvom kolu na ove igrace nam je falo i Kolarov, sad se on vratio ali dosta bitnih igraca fale.

Na nama je da sad damo podrsku reprezentaciji, da izguramo ovo protiv Austrije, ako to dobijemo imamo odlicne sanse. 

Bice sve to mnogo bolje kad se tim sklopi.

U formaciji koji Muslin forsira meni najjaci sastav bi bio :

Stojkovic 

Ivanovic        Maksimovic         Nastasic

Basta                    Matic                      Kolarov

Ljajic            Tadic                Kostic 

Mitrovic       

Nema ti od ovog sastava ništa, jer će sa Matićem igrati još jedan defanzivni vezni. To će biti neko od dvojca Gudelj-Milivojević. Ljajić leti napolje, jer Tadić i Kostić su sigurni i mislim da Ljajića čak neće ni zvati, jer ima i Kataija.

Ovo što si ti napisao bi bilo previše ofanzivno.

Не знам за вас али ова победа за мене је поприлично изненађење. Не зезам се озбиљан сам. Када се погледа ко нас је у последњих 4-5 година све накантао ова победа од 3:0 на страни, па и ако је у питању Молдавија, за мене представља прави подвиг још када би сада победили и Аустрију, па то би онда било вансеријско достигнуће.

Иначе Катаи је био одличан, штета је што није дао го.

Fino deluje rep videcemo ih protiv austrije fale grujic i matic  katastrofa smo na desnom beku rukavina je teska rupetina

Ma nije iznenadjenje, ja sam odigrao na kladionici dublic nas i Hrvate iz 2 u 2. Na Hrvate su dali skoro istu kvotu kao na nas, a igrali sa ovim amaterima, poklon nad poklonima.

Micho je u pravu, Muslina neces gledati sa tako ofanzivnim veznim redom. Ljajic napolje, Milivojevic unutra. Plus se iskreno nadam da tog neotesanog panja Mitrovica necu morati da gledam. Beskoristan je covek. Bas me zanima da li je ovaj eksperiment sa Kataijem neka proba, posto je i Pavlovic jednako beskoristan. Mozda ce pokusati tako nesto, sa laznim spicem, posto su pravi spicevi lazni fudbaleri.

Posted (измењено)
3 hours ago, micho9 said:

Nema ti od ovog sastava ništa, jer će sa Matićem igrati još jedan defanzivni vezni. To će biti neko od dvojca Gudelj-Milivojević. Ljajić leti napolje, jer Tadić i Kostić su sigurni i mislim da Ljajića čak neće ni zvati, jer ima i Kataija.

Ovo što si ti napisao bi bilo previše ofanzivno.

Ja kazem da bih ja tako voleo, sad on ako nece Ljajica, to je njegova stvar. Ja samo kazem kako biH ja i kako mislim da je najbolje.

Dovoljan je jedan zadnji vezni kao Matic,korisnije je da igra sam nego Gudelj i Milivojevic zajedno. 

Mislim da je sastav ofanzivan i tako i treba da bude, dosta mi je vise Radovanovica,Fejse,Milivojevica,Gudelja,Race Petrovica, Ignjovskog i slicnih beskorisnih igraca.

Dosta mi je vise bekova i zadnjih veznih gde samo cekamo kad ce neko da nam da gol, a predjemo centar 3 puta za poluvreme.

Daj da igramo fudbal jednom.

Edited by NikolaCzv

Uopste mi se ne dopada sastav koji je Sivic izveo na najbitnijoj utakmici ... ali uopste ....

Rekoh ja .... Povedose Irci ....

Mislim da CG igra do 17 godina....

5 minutes ago, AleksMCZ said:

Sad tek videh da gube 1-0... CG vodi 3-0 protiv Belgije... :3d6259fc0fc4e007b254713yy0:

Па кад је тренер дунстер.

И ЦГ је до 21 године. Наш Јововић дао гол и асистирао.

Posted (измењено)

У 21 брука,срамота,катастрофа Гол Мијаиловић 1.1:salsrbijajk6: Гол Гаћиновић за 4 минута 2 гола 1.2:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Dobro je - Mijailovic je odmah po ulasku naceo ( menjao je neprimetnog i po meni nespremnog Cavrica) ....

Posted (измењено)

Kad smo kod CG , sad jedan dobo zeleni karton .....

Dobra igra Jovovica..... bas dobra...

Da samo odrzimo ovaj rezultat , pa u utoprak dan D protiv Slovenaca... i revans za poraz ...

Edited by kusha

Гол Лукић 1.3 какав преокрет :salsrbijajk6: крај 1.3 сад још да добију Словенију и иду у бараж