Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kakvi smo mi luzeri. U jednom njihovom napadu napravimo glup faul, lose postavimo odbranu, lose izbijemo i na kraju autogol. Nasi igraci kao stvarno stalno da igraju u grcu da li ce im stadion zvizdati. Iskreno svidja mi se ova formacija, ali za nju treba vremena. 

Posted (измењено)

Opusteno nije sve gotovo , ima i te kvalifikacije za Katar da se igraju...

Mucno je ovo za gledanje

Edited by Dr. Mabuz

Mi igramo kao da su nam bekovi Kafu i Roberto Karlos, a ne Rukavina i Mladenović. Lako čitljiva igra, verovatno jos jedne promašene kvalifikacije. Ovi likovi došli da odigraju 0:0, onaj gol za njih čista premija.

Kostic svetla tacka , ovi Irci su teska kesa od ekipa , kvalitetna smo ekipa od njih samo sto ne mozemo da zatresemo mrezu

Hahahaha, kakva prevara ovaj Mitrovic... Balvan obicni... Kljuse... 

Srbija je tragiko, dje je Kati Magiko? 

Nedostatak kontinuiteta,kvaliteta,samopuzdanja,patriotizma...i da dizemo mi ruke od fudbala.

Митровић је највећа превара од играча после Бамбија Тошића и Максимовића. Ко ли је тај деген од новинара који му је дао надимак ''Митрогол''? Дечко, јеботе, промаши целу лопту код испуцавања, не зна да прими лопту, не зна ништа. Зна да се губи и ложи овамо, а гол не зна да да. Мрш мајмуне мали.

Koje su kese od igrača Milivojević, Mitrović...strašno. Srećom Matić se vraća ali je problem centarfora veliki. čini mi se da i Ivanović nije više šta je bio.

Magiko nema šta da traži protiv Iraca, nit može da trči, nit da ih nosi na ramenima.

Ретардирано примљен гол.. али иако се моје мишљење неће поклопити са већинским, мени се ово не чини као лоша игра. Замјерке су ми то што не видим која је функција Гудеља у средини и зашто је Митровић добио прилику испред Павловића. Донекле нам је и проблем што бекови нису направили употребљив центаршут.

Gledam sastav mlade reprezentacije i sastav A tima. Iz jačih klubova nam dolaze igrači u mladu. Imam utisak da bi klinci lagano dobili ove što su nam kao najbolji. Od ovih prvih 11 samo su Kostić i Tadić neki igrači, ostalo je smešno.

I ja se slazem da nije losa ovo igra.

A teren je u katastrofalnom stanju.

Nadam se da kokeza u dogovoru sa nasima da finansira promenu podloge,pogtovo sto je Muslin insitirao da se igra na Mari.

Irci svesni da nemaju kvalitet pa i ne pokusavaju mnogo, a mi smo naravno nasli nacin da primimo gol. :biggrin:

Nije ovo losa igra,vidi se Muslinov pecat. Tadic i Kostic su dobri, Rukavina solidan, ostalo bas i ne. Neki koji nama igraju u prvih 11, ne bih voleo ni u Zvezdi. 

Teren na nivou Ivanjice. 

Just now, CCCP said:

Ubeđen sam da bi Zvezda lagano otresla ovakvu menadžersku reprezentaciju.

Realnost nam je uvek bila jaca strana.

Zvezda iz devedeset prve bi sigurno.