Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

FSS ladno deli karte za danasnju utakmicu sa Ircima, klub iz sela moje devojke pored Obrenovca dobio 30, a ovi malo veci dobijali i vise. Ne znam samo da li je deljenje ograniceno na region Beograda. Verovatno im prodaja ulaznica mnogo dobro ide.

Ja cu svakako ici, start je, vratili su se na Marakanu, na spisku nema nekih indijanaca kojima tu nije mesto po mom misljenju (bar ne vise od jednog ili dvojice) tako da cu ici da pogledam utakmicu. Nadam se samo da ova kisa i nevreme koje su najavili nece pokvariti utakmicu i odvratiti one koji su se neckali da li da dodju.

Ne znam koga mozemo ocekivati u postavi, ali mislim da bi ovaj sastav mogao da zaigra: Stojkovic - Ivanovic, Nastasic, Rajkovic - Rukavina, Milivojevic, Gudelj, Mladenovic - Tadic, Kostic, Mitrovic

Ja bih voleo Rajkovica umesto Stojkovica, jer mislim da je ovaj dovoljno branio, unosio losu atmosferu na deo tribina, a Rajko je dovoljno talentovan da verujemo u njega. Takodje, imao bih i nedoumicu Katai ili Kostic, ali ce verovatno ovaj drugi dobiti prednost jer igra u Bundesligi. 

Ne znam je li Basta na spisku? On je svakako bolje resenje od Rukavine...

Što i mi ne bi probali sa Kolarovim na mestu štopera, valjao je Pepu, što ne bi selektoru?

39 minutes ago, Mazzan said:

FSS ladno deli karte za danasnju utakmicu sa Ircima, klub iz sela moje devojke pored Obrenovca dobio 30, a ovi malo veci dobijali i vise. Ne znam samo da li je deljenje ograniceno na region Beograda. Verovatno im prodaja ulaznica mnogo dobro ide.

Ja cu svakako ici, start je, vratili su se na Marakanu, na spisku nema nekih indijanaca kojima tu nije mesto po mom misljenju (bar ne vise od jednog ili dvojice) tako da cu ici da pogledam utakmicu. Nadam se samo da ova kisa i nevreme koje su najavili nece pokvariti utakmicu i odvratiti one koji su se neckali da li da dodju.

Ne znam koga mozemo ocekivati u postavi, ali mislim da bi ovaj sastav mogao da zaigra: Stojkovic - Ivanovic, Nastasic, Rajkovic - Rukavina, Milivojevic, Gudelj, Mladenovic - Tadic, Kostic, Mitrovic

Ja bih voleo Rajkovica umesto Stojkovica, jer mislim da je ovaj dovoljno branio, unosio losu atmosferu na deo tribina, a Rajko je dovoljno talentovan da verujemo u njega. Takodje, imao bih i nedoumicu Katai ili Kostic, ali ce verovatno ovaj drugi dobiti prednost jer igra u Bundesligi. 

Ne znam je li Basta na spisku? On je svakako bolje resenje od Rukavine...

Bastu sam ja video pre neki dan u Bg-u dok su ovi bili u Pazovi na okupljanju.. 
Mislim da je povredjen i da zato nije sa Reprezentacijom..

Mustafi ce se sigurno zvizdati veceras da sam ja selektor izveo bih ovaj sastav :
Rajkovic-Ivanovic,Nastasic,Rajkovic-Rukavina-Luka,Gudelj,Fejsa- Katai,Kostic,Mitrovic..

Ali sanse za ovaj sastav su 15%..

Bice zajebano sa Ircima, igrali su super sada i nisu niti malo lak protivnik za 1 utakmicu

11 minutes ago, Lux said:

Mustafi ce se sigurno zvizdati veceras da sam ja selektor izveo bih ovaj sastav :
Rajkovic-Ivanovic,Nastasic,Rajkovic-Rukavina-Luka,Gudelj,Fejsa- Katai,Kostic,Mitrovic..

Bice zajebano sa Ircima, igrali su super sada i nisu niti malo lak protivnik za 1 utakmicu

Pazi, sanse nisu toliko nerealne za ovaj sastav. Muslin je prilikom citanja spiska rekao da je zvao 4 golmana jer Stojkovic nema klub (nasao ga u medjuvremenu). Ova cetvorica pozadi su prilicno realni, ne znam samo u kakvom je Nastasic stanju, s tim sto Muslin igra 3-4-3, tako da ce umesto Gudelja ili Fejse biti neki levi bek, Mladenovic verovatno. I u napadu dva su sigurna, Kataija bismo zeleli mi koji smo ga gledali, ali realnije je da prednost dobije Kostic. Uz nadanje da se nece tokom utakmice forsirati Zivkovic, Markovic i ta ekipa sto ne gira fudbal uopste. Mada, i njih cu da trpim samo Z. Tosica da ne gledam.

Свака репрезентација у којој нема мустафе, Бамбија и Љајића је гледљива :biggrin:.

Ја да се питам нешто, играли би ми стандардно: Рајко- Бане, Коларов, Макса, Настасић- Матић, Груја, Костић, Тадић- нападач који је у том тренутку стандардан у клубу и у доброј форми.
Само имам проблем кога бих још ставио у везу или на крила. Нпр. ако Катаи крене добро да игра у Шпанији, он на крило а Тадић да се пребаци са крила на мјесто иза нападача одмах. Има ту доста комбинација у том офанзивном дијелу тима. Или нпр. кад би Живковић оживио у Португалу, онда он на крило а поново Тадић на позицију као горе што написах.

А у самом централном дијелу везе имамо доста истих или сличних типова играча, наравно разликују се у квалитету али то су по карактеристикама скоро па слични играчи, Матић, Груја, СМС, Гудељ, Миливојевић...па и они што могу да се врте по ширим списковима типа Здјелар, Фејса...

Iskreno, stvarno bih voleo da pocnemo malo da igramo fudbal i da pobedjujemo. Nadam se da veceras nece iti novog razocarenja...

Ја бих само волео да почнемо да играмо фудбал. Победе ће доћи као део игре, јер није да немамо квалитет. Чак мислим да ни публика није везана толико за победе колико за игру, однос према дресу. Ако постане уочљиво да хоће да играју фудбал, да се труде, ни пар лошијих резултата неће одвратити народ са стадиона.

Veceras ce Srbija pobediti dobru i kvalitetnu ekipu Irske - u to nemam bas nikave sumnje ... Zadovoljan bih bio i sa minimalnom pobedom , tri boda su najvaznija ....

Tadic bi trebao biti igrac odluke .

31 minutes ago, Lux said:

Pa sastav sa Lukom,Gudeljom i Fejsom na sredini ne bi ni Curcic izveo :biggrin:

Sta moze stvarno covek da ocekuje kada je nasa reprezentacija u pitanju? Mogu da se nadam, onako potajno da cemo konacno odigrati nesto, mogu da odigram patriotskog keca na kladioni za solidnu kvotu, mogu cak i da odem na prokleti stadion mozda, ali ocekivanja nema. Bar ne pozitivnih. Ocekujem klasicnu 5-4-1 fomraciju, koju cemo sminke radi zvati 3-4-3, ocekujem mnogo nepovezanih pasova, od koji vecina ka nazad. Eventualno 2,3 dobre sanse za utakmicu, sto je mozda i realno s obzirom na nas ofanzivni potencijal. Sto se defanzive tice, gde nam je potencijal veci, tu cemo sigurno zasrati nekoliko puta, uz tradicionalno nezalaganje i neodgovornost. I sta bude onda, da li cemo ga umociti prvi, od toga zavisi. Nekako se nadam da hocemo i zato cu odigrati tog keca, ali da sam neki preterani optimista sto se same igre tice, nisam.

MONDO iz pouzdanih izvora saznaje da je novi selektor "orlova" Slavoljub Muslin odlučio da šansu od prvog minuta, večeras od 20.45 na Stadionu "Rajko Mitić", pruži 12 godina mlađem čuvaru mreže, Predragu Rajkoviću!

Bilo bi i vreme.

Одлична ствар.. било је и вријеме да Рајко задужи кеца. Надам се да неће остати само на овој утакмици, него да ће дуго година бити први голман.

Вечерас на побједу.. дуго времена нисам био оволики оптимиста око репрезентације.

***** im mater ustasku , ukinuse RTS 1 .....

Ima li kakav link za utakmicu ?