Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Sto se mene tice mi moramo zaigrati bez napadaca. Igranje sa ovakvim napadacima je igrac manje, ni ne pamtim kad je taj napadac dao neki gol ili urdio nesto pismeno. Stavi jos jednog pismenog igraca u startnu profila Katai i nek se rotiraju, ako nista drugo mogli bismo imati veci posed i povezaniju igru po zemlji. Od ovog balvana Mitrovica stvarno nema vajde, nece u reprezentaciji postati igrac. Nek uradi nesto u klubu pa onda na teren, ne obratno.

Ostade zal sto smo izgubili 2 boda, bili smo blizi pobedi, ova Muslinova skupina izgleda za nijansu bolje nego neke prethodne, svidja mi se ova formacija sa 3 stopera i 2 bocna, ali da igraju igraci tipa Kolarova i npr Baste, Kolarova cemo jos i gledati ali Bastu tesko posto se raspao a drugog dostojnog te formacije i nemamo bas, da je Srna malo bolji bio bi idealan, ono sa Rukavinom i Mladjom je bio samo pokusaj, sinoc sredina mnogo lose, Gudelj i Luka ispod proseka, ali tu bi trebalo da sa Maticem i Grujom dobro zatvorimo, Tadic je pravi lider i svidja mi se kako igra, Kostic je dobro sinoc odigrao i od njega mozemo vise ocekivati u nastavku, ostaje problem napadaca, mnogo kuburimo vec duzi period sa tom pozicijom i tu bi morali nesta improvizovati, sa nekim laznim napadacem, probao bih i sa Kataijem ili Tadicem kada je Ljajic u sredini, Rajkovic sinoc mnogo nesiguran, nije mi ostavio pretern dojam

Sve u svemu za nijansu bolje izgledamo ali smo jos daleko od nivoa koji bi garantovao uspeh u kvalifikacijama, dosta rada je jos pred Muslinom.

6 hours ago, 2037 said:

Tacno sam znao da je u necemu prolebem,cim vrate plave dresove odmah ce bolje zaigrati :30hm2iq:

Znam da nema veze sa tim,ali opet.

Ako cemo realno i meni su odvratni ovi dresovi. Da se ne lazemo, ono nije crveno, vec nesto rozikasto. Carape su crvene, a boja dresa je nedefinisana i odvratna. Deluju kao da ih nosimo vec 5 godina pa su se isprali u masini, ukratko delujemo ofucano sa te manekenske tacke gledista. Valjda da se ukope i dresovi u rezultate :2hgsj6f:

Posted (измењено)

Nadam se da Ivanovic i kompanija gledaju ove momke kako se lavovski bore na terenu

Edited by Dr. Mabuz

Ovaj Djurdjic igra kako mu padne napamet , zna znanje ali je bez mozga  , ovaj Veljkovic nije nista bolji od Vuleta  , cisto bacanje para bi bilo da smo ga doveli 

Veljkovic je ocajan igrac. Lazic dobar, Gruja pogubljen. Djurdjevic je prosek igrac ali nazalost na ovaj nacin se takvi prodaju. Partizan je uzeo za dz igraca kojeg moze da proda sutra makar za milion. Al opet gde god da ode nece igrati. Kao i vecina nasih mladih igraca. Golman nam je smesan. Nema ovde mnogo materijala za A tim

Cavric bi nam seo kao budali samar , Rajka nazad u mladu reprezentaciju ovaj Milenkovic Savic(mladji) nije za prvog golmana

Ништа ја у том Ђурђевићу не видим...

Чаврић је нешто друго.Није грешка што није узет после ОФК-е,него што његов таленат није примећен док је играо у Банату.Дечко је као јелен трчао.Посерем се у скаутинг наш.Ћораве будале нерадничке.

Solidna predstava, ali tesko cemo sa ovom igrom ostati neporazeni u Irskoj . Jasno je  se da je Maksimovic mnogo nedostajao - on je klucna karika ovog tima. Tesko igraci koji ne nastupaju u svojim klubovima mogu odigrati dve utakmice za 3-4 dana na istom nivou . Uz dosta srece mozemo u baraz ......

4 minutes ago, SHERIFF said:

Ништа ја у том Ђурђевићу не видим...

Чаврић је нешто друго.Није грешка што није узет после ОФК-е,него што његов таленат није примећен док је играо у Банату.Дечко је као јелен трчао.Посерем се у скаутинг наш.Ћораве будале нерадничке.

Za Cavrica je prica bila, da smo ga mi hteli dok je bio u Banatu, ali je on zeleo da ga ne saljemo na pozajmice (Sopot (tada)), sto mi nismo mogli da garantujemo pa je otisao u OFK.

Колико се ја сећам, он је помињан као појачање код Робија, али је дечко тражио сигурну прву поставу и неке сигурне минуте и зато га нисмо довели. Иначе, Буцко покушавао његовог ћалета да убеди да мали потпише за нас тиме што је носио прасад за славу. :mrgreen:

Такав бисер се не шаље на позајмице у Сопот,Ресник,Графичар.

Да му је каријера ишла правим смером,сад би бројали милионе.

Сигурне минуте није тражио.

Bojan Krkić i Srbija - novi pokušaj!

U emisiji "Total Soccer" SOS Kanala plasirana je informacija da FSS završava formalnost sa FIFA, nakon čega će napadač Stouka, nekada Barselone, Rome, Milana i Ajaksa, moći da zaigra za Srbiju.

Navodno je Krkić (26) zainteresovan da se priključi "orlovima" i pregovori dve strane nalaze se u završnoj fazi.

Da li će Bojan Krkić biti na spisku selektora Slavoljuba Muslina već za meč protiv Austrije ili na nekom narednom - videćemo.

Од мене никада неће добити аплауз. Надам се да га неће ни позивати.. Ако си изабрао Шпанију испред Србије, онда нема повратка. Сад кад га они неће, он би да се врати. Вјероватно ће бити и изјава како се одувијек осјећао као Србин и слично.. за мене је обичан шпански циган.