Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Бољи смо доста од њих.. ми овдје можемо завршити без побједе само ако нешто зајебемо како само ми знамо.

Не знам само откуд оволика подршка.. баш сам изненађен.

Одлично одиграно прво полувреме крунисано голчином Гајића подршка је од наших који годинама ту живе

Мени је баш моћан везни ред Грујић- Максимовић

Још док је грујић у звезди питао сам се како би изгледо трилинг Максимовић-Грујић - Доналд 

Где би Максимовић као Грујић мање мислио о одбрани јер ту је Доналд...

Posted (измењено)

Olicna igra   tima sastavljenog ( uglanom )  od nasih ,,zlatnih orlica,, . Domnacija u svakom pogledu - tehnickom , fizickom , taktickom .... Ocekujem da ce italijani probati sa ofanzivnjom postavom  i da cemo ih smiriti sa par kontri ....Ovo je igra, ovi momci ce za koju godinu harati Evropom i svetom ! Imamo mi talenat za fudbal .

Edited by kusha

I mene zainteresovalo otkud ovoliko nasih ljudi na tribinama i google mi pomoze da saznam da u Vicenci i okolini zivi oko

20.000 nasih ljudi, u gradu od 1993. postoji cak i Pravoslavna parohija Sveti Luka. 

Evo dailymotion linka za drugo poluvreme ako nekome treba, slika u 720p i za sad ne koci jer ima samo 8 gledalaca :biggrin:

http://www.dailymotion.com/video/x4rkmm8_video_animals

Ne odaje mi neku inteligenciju ovaj naš golman...kakav glup strat za penal, a zatim vraćanje lopte igraču između trojice.

Posted (измењено)

Ирска мора дасе добије у Уторак за бараж

Треба да имамо среће да би били међу 4 најбоље за ЕР

Edited by Nenad74

Darko Lazic izrasata u odlicnog stopera , sto sam na uzas forumasa ......jednog tamo foruma... i predvideo ....

Prodat je za 100 000 ,  preostaje nam samo da se nadamo i uz  neki znacajan procenat - po mojoj proceni uskoro ce on vredeti par miliki .... Jbg. toliko o cinjenici da stoperi kasnije sazrevaju ( a neki nikad , nazalost te cesto dovedu kod nas ) i o kvalifikacijama stotina clanova .. jednog tamo foruma... da je Lazic drvo javorovo  , panjina,  i nemac pojma koji nikad nece otici dalje od Surdulice   i Ivanjice ....

I zato im ostavih post na temi : ,, Nasi bivsi igraci ,,  , da im stoji vecno : ,,Pisite vi sta god hocete, ali na ovo temi cete imati priliku da pisete o Darku Lazicu kao mladom reprezentativcu ,a verovatno  i kao clanu A selekcije ,, .... he, he... koje minuse dobih .lile   !! ... a tek koliko se njih potrudi da mi objasni da pojma nemam  i da ce Lazic vec sledece sezone , cim  ga Rusi ekspresno  issutiraju , igrati za Palanku , ili Mali Mokri Lug ......... :mrgreen:

Ја га искрено не видим као штоперчину. Није био лош колико су људи спомињали, али не видим да ће бити нека класа. За мене он би могао бити корак иза једног Спајића и играча сличног квалитета.

Posted (измењено)

Daj boze da muslin vidi ono sto pre njega drugi nisu,i nikada za mene nece biti trener covek koji stavi na gol stojkovica,i zorana tosica u prvu postavu.

Postavu koju bi ja izveo na teren,racunajuci da ce grujic i maksimovic vise biti potrebniji mladoj selekciji je sledeca:

rajkovic-rukavina-bane-nastasic-mladenovic-gudelj-milivojevic-tadic-kostic-katai-pavlovic

4-2-3-1 mrtva formacija,ali nasi treneri za drugu ne znaju

Edited by stefan10

Odlični mladi bekovi, Gajić i Antinov. Gledao sam samo prvo poluvrijeme, ne znam jesu li usrali motku u drugo.. Ali ono što su igrali na Svetskom prvenstvu i evo danas, čini e da napreduju fino.. Brzo će u A reprezentaciju. 

Posted (измењено)
47 minutes ago, Јури Ангемон said:

Odlični mladi bekovi, Gajić i Antinov. Gledao sam samo prvo poluvrijeme, ne znam jesu li usrali motku u drugo.. Ali ono što su igrali na Svetskom prvenstvu i evo danas, čini e da napreduju fino.. Brzo će u A reprezentaciju. 

Odlicno su odigrali i drugo poluvreme .... I slazem se da ih polako treba uvoditi u seniorsku reprezentaciju ....

1 hour ago, ДоброЗнај said:

Ја га искрено не видим као штоперчину. Није био лош колико су људи спомињали, али не видим да ће бити нека класа. За мене он би могао бити корак иза једног Спајића и играча сличног квалитета.

Jos je rano ceniti kakav ce biti pik njegove karijere , ali mladi reprrezentativci su nam danas pokazali   koliko je stoperima lakse odigrati - i to protiv odlicnog  tima, kad imaju jaku podrsku u sjajnim bekovima i sjajnim , poktetljivim , jakim u duel igi i tehnicki izvenrednim zadnjim veznim ( jer stoperi nisu izolovano ostrvo na terenu - vec deo zivog fidbalskog organizma ) ... Ovo pisem zbog Zvezde - koja ta pitanja nije resila , kojoj stoperi em nisu kvalitetni ,  em nemaju kvalitenu podrsku bekova i zadnjih veznih ( Gruja i Maksimovic su vec sad azdaje za nase zadnje vezne - a nazalost , a i na srecu  , obojica su nasi bivsi igraci ) ....

Izvinjavam se zbog duplog posta, pokusao sam ih sastaviti , ali negde pogresih .

Edited by kusha

6 hours ago, stefan10 said:

Daj boze da muslin vidi ono sto pre njega drugi nisu,i nikada za mene nece biti trener covek koji stavi na gol stojkovica,i zorana tosica u prvu postavu.

Postavu koju bi ja izveo na teren,racunajuci da ce grujic i maksimovic vise biti potrebniji mladoj selekciji je sledeca:

rajkovic-rukavina-bane-nastasic-mladenovic-gudelj-milivojevic-tadic-kostic-katai-pavlovic

4-2-3-1 mrtva formacija,ali nasi treneri za drugu ne znaju

Ta postava se ne bi dobro provela ni u kvalifikacijama za inter toto kup.

Ko je u boljoj formi

Pavlovic-mitrovic 

Kostic-z.tosic

Markovic-katai 

Tadic je najveci Majstor u nasoj reprezentaciji

Fejsa-gudelj

Milivojevic jer drugog na sredino nemamo

Stojkovic-rajkovic

Bane-vukovic

Rukavina jer drugog beka nemamo

Mladenovic jer drugog beka isti nemamo

E samo mali nastasic mozda nije za prvu postavu

Nije mi jasan muslin zasto mu se ne uklapa u sistem milinkovic savic to je moderan vezni igrac kao grujic mi sve hocemo klasicne zadnje vezne gudelj fejsa sve panjevi takvi vezni vise nisu u modi ...

Зато што је Милинковић-Савић класичан офанзивни везни, а ми играмо без таквог у формацији.