Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Logican spisak... Mozda je trebalo da ubaci i Ljajica, opet igra dobro, ali izbacivanje indijanaca kao sto su Neca, Brasanac, Maksimovic (s njim uvek neki problemi) uvek podrzavam. Jos da pusti Rajkovica na gol i skloni Zorana Tosica i apsolutna podrska sto se spiska tice. 

Мени је Рукавина био доста добар у репрезентацији код Муслина.. нарочито на оном мечу у Новом Саду.

Муслин улива повјерење да можемо нешто урадити у овим квалификацијама.. Драго ми је да би Рајко могао бити први голман, јер колико видим Муслин је то наговијестио тако што је рекао да је звао четворицу голмана јер мустафа није стандардан.

Ја се надам овој постави против Ираца: Рајко - Рукавина, Ивановић, Настасић, Рајковић, Тошић - Миливојевић, Грујић - Катаи, Тадић - Павловић

Само да не буде опет такозвани Бамби у првој.. не могу поднијети његово играње никако.

I meni se svidio Rukavina u onoj jednoj utakmici. Bane mora štopera da igra. Mada ko je gledao Čelsi-WH u ponedeljak mogao je da vidi da se Bane vraća polako u onu formu od prije par godina.. Ali svejedno, toliko nam škripi pozicija štopera da mora Bane to igrati, a i Rukavina je dobar igrač i završiće posao.. 

Novi trener Sautemtona, Puel, ima ogromno povjerenje u Tadića. Glavni je igrač, u romb formaciji koju igra Soton, Tadić je "desetka", sve se vrti oko njega.. Bio je igrač sa ubedljivo najviše kreiranih šansi u prvom kolu Premier lige, igrao odlično.. On bi mogao da bude dugo čekana "desetka", dosta će značiti Matiću da ovaj ne izlazi iz opanaka nego da radi ono što najbolje zna. Mislim da ćemo tu poziciju kreatora kvalitetno riješiti Tadićem, a pozicija napadača ostaje kao gorući problem. Vidjećemo Pavlovića, krenuo je dobro, ne znam.. Sa Kataijem bi takodje dobili na kreativnosti i lucidnosti, samo da ne gledam više bezmozgaška krila, bez grama tehnike i osjećaja za dribling..

Šta bi sa Gaćinovićem? Mislim da je bila priča da je spasio onaj tim ispadanja iz bundeslige prošle godine? Možda je i on mogao da dobije šansu?

Konačno će vezni red ličiti na nešto. Matić, Gruja, Tadić, Kostić, Katai.. pa i Nemanja Maksimović, Luka Milivojević, Gaćinović.. Bar znaju fudbala, nisu atletičari. 

@ДоброЗнај ja bih radije lijevo gurnuo Grbu Mladenovića a Tošketa prebacio na štopera. Bane-Tošić-Nastasić mi djeluje ok, alergičan sam na onog drvoseču Rajkovića, i još više na Maksimovića. Ovako bi imali 3 štopera koja znaju fudbala, mogu i da iznesu loptu, dvojica imaju iskustvo, Matija mi se svidja (mada ga nisam gledao od povrede). 

Evo i moje ekipe koja bi trebala da iznese kvalifikcije:

Rajković - Nastasić, Tošić, Bane - Mladenović, Rukavina - Matić, Gruja/Luka - Katai/Kostić, Tadić - Pavlović

Jedino bih podjednaku šansu davao Katiju i Kostiću, odnosno Gruji i Luki Milivojeviću.. Ostali beton, ne dirati. 

Хтео бих да похвалим селектора , свестан сам наше лиге и квалитета , али у овом тренутку један од фудбалера који игра најлепши фудбал је Александар Катај магија...

И ако су селектор био под притиском свако жив питао за Катаја , а Муслин је тренер који држи до себе и неда да му се меша у посао, ипак позвао Катаја , то кажем зато што су добри тренери често сујетни , често хоће да контрирају већини кад се нешто намеће уместо да стварно процене дач је то добро и ако јесте да ураде како треба ..

Честитам Катају на позиву , мислим да је заслужио...

А селектору честитам што је показао да је објективан честит и да без обзира шта му кажу има своје мисшљењеи њега ће истерати свидело нам се или не...

Posto ce Muslin evidentno igrati u 3-4-3 formaciji, ja bih voleo da vidim ovaj sastav: Rajkovic - Rukavina, Ivanovic, Nastasic, Tosic/Rajkovic, Mladenovic - Milivojevic, Gudelj - Tadic, Pavlovic, Katai/Kostic

Imam nedoumice u dva dela, jedna je oko stopera jer ne znam zaista u kakvoj je formi Dusko sada, a druga je na levom krilu gde nisam siguran da li bih izabrao Kataijevu lucidnost ili Kosticevu brzinu i snagu, ali i iskustvo iz Bundeslige.

Maksimovic jos nije taj nivo, gledao sam u prijateljskoj, mora da igra u nekoj malo jacoj ligi, da stekne vise iskustva. On i Gruja su suvo zlato, mada Luka, Matic, Gudelj, sve su mladi igraci i igrace jos dugo. Samo treba napraviti neki sistem da valja tu.

Tosic se izgleda povredio 

MUSLINOVA MUKA: Loše vesti iz Rusije pred duel sa Republikom Irskom!

Ne zelim nikom povredu ali ne bi bilo lose da i fubalsku prevaru br1 iz Srbije Lazara Markovica safata nesto samo toliko da ne igra za reprezentaciju.

Брука,ѕрамота,катастрофа нико од наших тв ѕтаница не преноси вечераѕ у 21

Na SK 1: 

17:45 Beach Soccer SP Kvalifikacije: Serbia – Italy DIREKTNO

A za ove druge izgleda stvarno nema nigde prenos. Bar nije najavljen. Verovatno ce biti strimova.