Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Бркић је одличан голман и већ има каријеру у иностранству какву мустафа није имао. Он није тамо бранио, Бркић брани. Мислим да мора да буде први голман, поготово што је мустафа достигао свој зенит, а Бркић још много може да напредује.

Kakav Stojkovic, lik ostao ukopan na golu, i jos iza zivog zida, pa cujem izjavio da nije video loptu od zivog zida :blink: Pa koliko se ja razumem u fudbal zivi zid pokriva jedan deo gola a drugi golman.. Brkic je realno gledano za mustafu klasa..

Kakvi su jadni ovi mobilizovani internet grobari, brane Mustafu najstrasnije a pljuju i teraju zvezdine igrace... Ovo je stvarno bezobrazluk.

I to teranje Zvezdinih igraca nije od juce vec ima dosta godina, da ne zaboravimo teranje Vidica,Pantelica,Zigica,Stankovica, a cak su i Mustafu terali dok je jos bio Stojkovic....

Zamisli kakvi su to pacenici..a kao glume neke postenjake, kao ne treba mesati reprezentaciju a samo vidis komentar sa 200+ parafraziram "Cim nema one bagre iz CZ, Srbija je pocela da igra"

E znaci nisam bio dosta dugo na utakmicama reprezentacije ali sad idem onom govnetu da zvizdim.u inat ovim internet misevima. Smeta im Lazovic najbolji igrac u21 reprezentacije?! Bolesno...

Sticajem okolnosti sam uzivo slusao nekog Jovu psihologa,kum od caletovog drugara,gde covek kaze da bi samo iz obicne konverzacije sa njima prepoznao 8 od 10 navijaca partizana,koji su to budaci jbt

Kakvi su jadni ovi mobilizovani internet grobari, brane Mustafu najstrasnije a pljuju i teraju zvezdine igrace... Ovo je stvarno bezobrazluk.

I to teranje Zvezdinih igraca nije od juce vec ima dosta godina, da ne zaboravimo teranje Vidica,Pantelica,Zigica,Stankovica, a cak su i Mustafu terali dok je jos bio Stojkovic....

Zamisli kakvi su to pacenici..a kao glume neke postenjake, kao ne treba mesati reprezentaciju a samo vidis komentar sa 200+ parafraziram "Cim nema one bagre iz CZ, Srbija je pocela da igra"

E znaci nisam bio dosta dugo na utakmicama reprezentacije ali sad idem onom govnetu da zvizdim.u inat ovim internet misevima. Smeta im Lazovic najbolji igrac u21 reprezentacije?! Bolesno...

Буразеру,мислим да ово није место за такву врсту дискусије. Зашто би на нашем форуму посветили и мало пажње стоки? Све ово што си написао,јесте тачно,и већ дуги низ година је присутно,али то треба занемаривати.

Елем,одлична партија наших играча,Коларов је луд. Како је човек добро одиграо то је невероватно :) срце је оставио на терену. Ивановић на висини задатка,Тошић мало боље него на прошлој текми. Све у свему добра партија,али како неко већ рече,права снага ће се видети против Хрвата. :)

Odlično su odigrali momci, Tadić, Kolarov i Ivanović po meni najbolji. Dobar je bio i Tošić, ali njegova igra sa 10 dodira će nas negde skupo koštati, jer protiv Hrvata i Belgije neće biti toliko prostora i mora se brže igrati. Ovo je bilo dobro, ali nema razloga za bilo kakvu euforiju, jer pravi protivnici tek dolaze. Što se Mustafe tiče, mislim da mu ne treba zviždati iz jednostavnog razloga. Čovek je teška kiksara, ali to pada uvek u drugi plan, ljudi ga sažaljevaju, eto, jadan on, zvižde mu. Mi ispadamo stoka bzvz, a treba ga samo pustiti, već će on dokazati zašto ga niko osim partizana nije hteo.

Mislim da je ekipa dobra,ali da nam fali zigic za utakmice protiv hrvata i belgije.Stojkoic-ivanovic-subotic-nastasic-kolarov-ignjovski-kuzmanovic-tadic-markovic-djuricic-zigic

e ovo je najbolje sto moze

Буразеру,мислим да ово није место за такву врсту дискусије. Зашто би на нашем форуму посветили и мало пажње стоки? Све ово што си написао,јесте тачно,и већ дуги низ година је присутно,али то треба занемаривати.

Елем,одлична партија наших играча,Коларов је луд. Како је човек добро одиграо то је невероватно :) срце је оставио на терену. Ивановић на висини задатка,Тошић мало боље него на прошлој текми. Све у свему добра партија,али како неко већ рече,права снага ће се видети против Хрвата. :)

Pa zbog tih organizovanih pljuvacina, Vidicu je prekipelo i rekao nosite se u pizdu materinu...

Pa zbog tih organizovanih pljuvacina, Vidicu je prekipelo i rekao nosite se u pizdu materinu...

I ispao najveca picka koju ja pamtim u reprezentaciji. Dekija su mnogo vise pljuvali kad igra za reprezentaciju, i to ne samo grobari, pa je on uvek igrao muski i bio pravi kapiten do poslednje utakmice. Svaka Nemanji cast za ono sto je igrao kod nas i za ono sto je postigao u karijeri, ali sto se mene tice, ne treba nam u reprezentaciji.

I plus sto je Vidica u poslednjih nekoliko tekmi za Srbiju boleo k...da igra kako zna, vec je igrao opusteno, kao da se cuva, takvi nam ne trebaju uopste, ili igraj do poslednjeg atoma snage ili nemoj da igras!

Sto se tice mustafe, slazem se sa nekima da nije lepo da se zvizdi na tekmama reprezentacije, prvi nam je golman i sve to, ali sve dok cutimo i gledamo ga tamo gde mu nije mesto uopste, to ce znaciti da to odobravamo..

Posted (измењено)

Igra protiv Velsa mi se svidela ali ne smemo da poletimo ovo je samo Vels...Kolarov definitvno najbolji igrač...A za postavu postoji li sebičniji igrač od Tošića? Po meni Sulejmani umesto Tošića, Bole umesto Markovića (možda je on talenat ali nikako nije za A tim) i umesto Fejse Matić i stojim iza toga da je Brkić bolji golman od Mukija a Bane bi mogao na centarfora da se isproba :P

Edited by NRA

Igra protiv Velsa mi se svidela ali ne smemo da poletimo ovo je samo Vels...Kolarov definitvno najbolji igrač...A za postavu postoji li sebičniji igrač od Tošića? Po meni Sulejmani umesto Tošića, Bole umesto Markovića (možda je on talenat ali nikako nije za A tim) i umesto Fejse Matić i stojim iza toga da je Brkić bolji golman od Mukija a Bane bi mogao na centarfora da se isproba :P

Plus sto njima nije igralo pet startera,lepo kaze Bane "bez euforije molim" ;)

Rekao sam ne smemo da poletimo tako da ne kapiram ovaj tvoj provokativni odgovor ;)

Plus sto njima nije igralo pet startera,lepo kaze Bane "bez euforije molim" ;)

Само да кажем да је фер-плеј на трибинама (а и на терену) био на нивоу.

Химни Велса нико није звиждао, чак је и добила аплаузе, а Велшани су узвратили истом мјером. Скандирањем Бркићу смо показали шта мислимо ко треба бити први голман, а оно што ме одушевило јесте енергија приликом "Толе лопове" када је буквално цијели стадион пјевао.

Све у свему.. Лијепо вече у Новом Саду.

Што се тиче репрезентације.. Не требамо их дизати у небеса, то им најмање треба. Разбили су, океј, идемо утакмицу по утакмицу. Евентуалних 6 бодова у наредна 2 меча би била кључна, а вјерујем да уз пуну Маракану можемо добити Белгијанце, док са Македонцима не би требали имати проблема.

Браво Србијо, браво Срби! :salsrbijajk6:

Mislim na ovaj smajli ;) po meni je bio bespotreban...da si se ovako nadovezao ne bih rekao ništa.

Em nije provokativni,em nije ni odgovor jer sam se samo nadovezao na tvoj post

Ma sta da pricamo kad im sve ide na ruku. Kako da im zapusim usta kad jedna nasa legenda uskace u pomoc i saradjuje sa najvecim grobarom srpskog fudbala,VOLETOM! I ajde neka mi posle toga neko kaze da miha radi posteno,cist je… ja ljudi u to ne mogu da poverujem jer on je pritekao u pomoc VOLETU. Znas bre kad bi dosao da budem selektor dok je tu VO a da sam pritom tolka legenda i imao sam onakvu karijeru PA NIKADA BRE NIKAD!!!!

Sta mi ima da pricamo kad im nasa legenda na silu vraca MUSTAFU i brani ga,apeluje da se ne zvizdi a pritom kao podmladjuje reprez.pa ako je tako sto ne ubaci nekog mladog golmana umesto IZDAJNIKA. Zove bre invalida-povredjenog M.Scepovica koji pola god.nije potrcao,zove totalno pogubljenog naduvenog Markovica,Tomica kojeg nikako ne uspeva njegov klub da ga utopi nekom… A zbog svih njih ne zove jednog kapitena DJENOVE!!! Nikada me taj Mihajlovic nece ubediti da su ti SCEPOVICI bolji od,takodje mladog,FILIPA DJORDJEVICA!!! Ta gamad od preko puta za svakog naseg igraca nadje manu a niko ne pominje a i miha ne vidi kolko je onaj TOSIC retardiran decko i pojma nema! Cuj ti njih,micka neko gura,decka koji je krv propisao i udaraca se nadobijao u prvenstu pa tek onda dobio poziv u reprez.a onog malog markeca niko ne gura,decko koji od prosle jeseni ne zna gde udara ma ajde bre. I dzaba sve kolko god oni grabili,grebali na svoju stranu i stelovali da njima ide a nas pokopavali,njima ide u korist i to da i kada nas covek dodje na neku funkciju on im cini uslugu a oni naravno postosu glodari i da im taj miha ceo tim patlidzana ubaci u reprez.oni ce ga opet pljuvati i traziti izgovor kako to nije dovoljno kako on i dalje navlaci na nasu stranu,bukvalno ne mogu mu zaboraviti to sto znaju gde je nekad igrao ali nazalost kolko mi se cini nas miha a i mnoge nase legende su zaboravíle gde su igrale.

P.S. Ladno pokusavaju da proture pricu u javnost kako ZVEZDASI ne vole reprezentaciju,zato sto zvizdimo MUSTAFI a oni su dobri kao njima nije bitno ko je gde igrao. A najsmesnije i najjadnije mi je bilo kada sam cuo da oni aplauzima guse zvizduke na racun MUSTAFE haha pa dokle ide njihova podlost,to su isti oni koji su ga nekada pljuvali,mrzeli,apelovali na razne selektore da ga izbace iz reprezentacije,kao sto i sada huskaju,traze da miha ne zove lazu,micka,maksu,bisevca,djuricica,leku… naravno sve ono sto je zvezdasko ali ako tako nam i treba kad je tu miha da im cini uslugu i suruje sa VOLETOM,RAMADANIJEM,CURKOVICEM… !!!!

Upravo se igra utakmica B repr. Srbije i B ekipe JSD (Metalac). Povod je svecano otvaranje lepog i modernog stadiona Metalca u mom Gornjem Milanovcu kapaciteta oko 4.500 sa reflektorima. Sve je to lepo, ali me srce boli sto propada pravi srpski i Milanovacki klub FK Takovo, koji je u odsustvu mafije u tom klubu zavrsio tu gde jeste-pred gasenjem.