Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ljaljic je nas najbolji ofanzivni vezni, mnogo bolji i od Tadica, ali dzaba kad je lud u glavu. On u svakom timu na pocetku odusevi, na zimu krene da se svadja sa trenerom, do leta je zakucan na klupu. Mentalac obican, nazalost nikada nece pokazati sav svoj potencijal. 

Mi imamo pre svega dobre trkace, dosta brzih krila, zato mislim da ova igra nije tako losa. Mozemo malo jace da se branimo, a onda po krilu uvek mozes da napravis neki visak. Slazem da nemamo spica u napadu dovoljno dobrog da sam vuce cele kvalifikacije, ali jbg, sta je tu je. Ako mene pitate, ovo najvise lici 3-4-3 i moze da bude prilicno ofanzivno, samo da se malo uigraju, plus kada se izvede najjaci tim... U svakom slucaju, od nasih fudbalera ne ocekujem nikada neki lep fudbal.

8 minutes ago, Mazzan said:

Ljaljic je nas najbolji ofanzivni vezni, mnogo bolji i od Tadica, ali dzaba kad je lud u glavu. On u svakom timu na pocetku odusevi, na zimu krene da se svadja sa trenerom, do leta je zakucan na klupu. Mentalac obican, nazalost nikada nece pokazati sav svoj potencijal. 

Mi imamo pre svega dobre trkace, dosta brzih krila, zato mislim da ova igra nije tako losa. Mozemo malo jace da se branimo, a onda po krilu uvek mozes da napravis neki visak. Slazem da nemamo spica u napadu dovoljno dobrog da sam vuce cele kvalifikacije, ali jbg, sta je tu je. Ako mene pitate, ovo najvise lici 3-4-3 i moze da bude prilicno ofanzivno, samo da se malo uigraju, plus kada se izvede najjaci tim... U svakom slucaju, od nasih fudbalera ne ocekujem nikada neki lep fudbal.

Koje dobre trkace? Osim Kostica mi nemamo nijednog brzeg igraca koji zna s loptom, posto Plavsic jos dugo nece videti reprezentaciju, a ni taj Kostic nije neki znalac. Zoran Tosic je mali ali nije brz, Markovic je brz ali je u svadji s loptom, Lazovic je propao u Djenovi, Sulejmani je spor i guzat, Andrija Zivkovic ce prvo morati da se generalno vrati u fudbal da bi bio ozbiljnija konkurencija u reprezentaciji. Na stranu to sto se ova formacija pravi da bi se produzio reprezentativni zivot Kolarovu i Ivanovicu koji su spori kao pun sleper na nizbrdici a igrace te spoljnje bekove, osim ako Muslin ne gurne unutra Baneta a stavi Rukavinu koji je em spor, em glup, em nema pojma.

Mi ako negde imamo potencijal to je u manevru i na poziciji pakera. Pored Matica, Tadica i Ljajica polako se namecu Gruja, Maksa, SMS, Gudelj, Katai, Zdjelar, to je jako veliki broj mladjih igraca koji jos dugo mogu da drze igru reprezentacije ako se sa njima bude dobro radilo i ako nastave dobro da igraju. Kratiti taj manevar da bi se gurnuo jos jedan stoper i razvukla igra po krilima, gde uglavnom imamo igracke zablude, ne vidim kakvo dobro moze doneti.

Ma nemamo mi ni 2 krstena stopera  a kamo li 3,nama je najbolji stoper Maksimovic,realno :28k4t1e:

Nastasic povredjen godinu dana sutnuo loptu nije,Rajkovic krstenu utakmicu nije odigrao od kad je iz OFK-e otisao sa 16 godina u Celzi :28k4t1e:,Bisevac mator,Subotic nece,Tomovic nikad nije ni bio stoper,mali Babic u Sosijedadu neigra,Veljkovic isto,u Werderu za 6 mjeseci 3 utakmice sa klupe usao i to na mjesto zadnjeg veznog,Vule izgubio 6 mjeseci u Rusiji...

Pade mi na pamet Pejcinovic,solidna sezona u Lokomotivi Moskva...

Mi nemamo 2 krstena stopera a hocemo da igramo sa 3 :28k4t1e:

9 minutes ago, abraham said:

Koje dobre trkace? Osim Kostica mi nemamo nijednog brzeg igraca koji zna s loptom, posto Plavsic jos dugo nece videti reprezentaciju, a ni taj Kostic nije neki znalac. Zoran Tosic je mali ali nije brz, Markovic je brz ali je u svadji s loptom, Lazovic je propao u Djenovi, Sulejmani je spor i guzat, Andrija Zivkovic ce prvo morati da se generalno vrati u fudbal da bi bio ozbiljnija konkurencija u reprezentaciji. Na stranu to sto se ova formacija pravi da bi se produzio reprezentativni zivot Kolarovu i Ivanovicu koji su spori kao pun sleper na nizbrdici a igrace te spoljnje bekove, osim ako Muslin ne gurne unutra Baneta a stavi Rukavinu koji je em spor, em glup, em nema pojma.

Mi ako negde imamo potencijal to je u manevru i na poziciji pakera. Pored Matica, Tadica i Ljajica polako se namecu Gruja, Maksa, SMS, Gudelj, Katai, Zdjelar, to je jako veliki broj mladjih igraca koji jos dugo mogu da drze igru reprezentacije ako se sa njima bude dobro radilo i ako nastave dobro da igraju. Kratiti taj manevar da bi se gurnuo jos jedan stoper i razvukla igra po krilima, gde uglavnom imamo igracke zablude, ne vidim kakvo dobro moze doneti.

To ti je nasa skola fudbala, mi nemamo skolovana krila za neku ozbiljniju igru, vec samo trkace koji idu uz i niz liniju i centriraju lopte. Svi ovi momci koje si ti nabrojao u vezi jesu dobri igraci, ali ne vidim tu nijednog koji jos uvek moze da povuce neki veci manevar. Mozda za koju godinu, ali sada ne. Treba prvo videti kako ce oni igrati u svojim klubovima i koje uloge ce imati, pa tek onda ih stavljati u razne manevre. A i kada oni stasaju, ostace ti na krilu trkaci poput Kostica, Markovica, Mihajlovica, Srnica isl. koji ce i tada igrati isto kao i sada, uz i niz liniju...ali to vec nije ni njihova ni selektorova krivica, to je za dublju analizu.

Posted (измењено)
6 hours ago, ALcaponeDeLiJa said:

Ma nemamo mi ni 2 krstena stopera  a kamo li 3,nama je najbolji stoper Maksimovic,realno :28k4t1e:

Nastasic povredjen godinu dana sutnuo loptu nije,Rajkovic krstenu utakmicu nije odigrao od kad je iz OFK-e otisao sa 16 godina u Celzi :28k4t1e:,Bisevac mator,Subotic nece,Tomovic nikad nije ni bio stoper,mali Babic u Sosijedadu neigra,Veljkovic isto,u Werderu za 6 mjeseci 3 utakmice sa klupe usao i to na mjesto zadnjeg veznog,Vule izgubio 6 mjeseci u Rusiji...

Pade mi na pamet Pejcinovic,solidna sezona u Lokomotivi Moskva...

Mi nemamo 2 krstena stopera a hocemo da igramo sa 3 :28k4t1e:

Evo ti stoperi maksimovic tomovic tosic pejcinovic plus mali babic i vule  nebitno sto ne igraju oni bi kidali na terenu  kod nas se stalno potencira kako su tomovic i maksimovic kiksare spori a zasto ih onda traze milan inter juve man utd napoli sta su oni debili oni imaju kvalitet a druga je stvar sto igraju pod pritiskom u rep... Videcemo sad kod muslina dal ce igrati i koliko.

U savezu se sad najvise pitaju kokeza i bunjevcevic  i u strucnom stabu su file i djora malo postovanja za te ljude koji su nosili nas dres  i trenera treba kritikovati ali unapred pljuvati je lose .....

Edited by zikapcz

4 hours ago, zikapcz said:

Evo ti stoperi maksimovic tomovic tosic pejcinovic plus mali babic i vule  nebitno sto ne igraju oni bi kidali na terenu  kod nas se stalno potencira kako su tomovic i maksimovic kiksare spori a zasto ih onda traze milan inter juve man utd napoli sta su oni debili oni imaju kvalitet a druga je stvar sto igraju pod pritiskom u rep... Videcemo sad kod muslina dal ce igrati i koliko.

U savezu se sad najvise pitaju kokeza i bunjevcevic  i u strucnom stabu su file i djora malo postovanja za te ljude koji su nosili nas dres  i trenera treba kritikovati ali unapred pljuvati je lose .....

Ko kritikuje i pljuje trenera i nase ljude:a015:

Tosic je u karijeri samo kod nas igrao stopera,i nigdje vise ...

Tomovic neznam da li je 3 puta u zivotu igrao stopera,mada Fiorentina igra sa 3 nazad pa je mozda nekad i igrao onog desnog bocnog...

Babic igra za drugi tim Sosjedada a ni tam nije nesto posebno igrao kako se prica ali plaza,zurke su redovne,San Sebastijan je raj na zemlji :)...

Vule 6 mjeseci nije igrao prvoligaski fudbal mada j ebio dobar u drugoligaskom,12 utakmica 2 gola i asistencija...

Pejcninovic najstandardniji od svih...

Maksimovic nije ni bio los pre povrede,kad se vratio na teren Torino primao preko njega golove samo tako,kriv je za najmanje 3 do 4 gola i to sam licno gledao na Areni...

Nastasic nije loptu sutnuo godinu dana...

Velljkovic nista od igre...

Subotic nece...

Ponavljam se bez veze :2gxij5g:

Ко је менаџер овом Седлару?

Неко гурање тешко.

Hajde da zamolim nekoga,kada Bob Rok bude zamenjen neka neko baci ovde, da pocnem gledat utakmicu 

Nzm ko je Bob Rok, ali mene obavestite kad igru napusti Zoran Tosic, pa da gleadm ko covek

Posted (измењено)

To ti je taj .:2gxij5g:

Edited by kusha

Eto vidite,cim nam je protivnik malo jaca reprezentacija tipa Izrael :2gxij5g: mi se ne snalazimo bas najbolje.Mada dobro tek je pocela utakmica...

Чист фаул над голманом код гола Ивановића.

Желудац ми се преврне сваки пут када видим ону превару Тошића малог како игра, а Катаи није ни позван. Зове Седлара и за њега каже ''да се показао у Суперлиги'', а Катаи као није? Сисај га бре, исти си као и остали. Онај Ћурчић мучени је бар позвао Катаија за неке пријатељске. Ми још увек немамо средину терена, а гарантујем да би Катаи све то повезао и добро би изгледали.

Дође ми тачно да помислим како Муслин неће да зове најбољег играча Звезде намерно и то због Џајића, у инат. Можда звучи глупо, али стварно ми дође тако да мислим.

Posted (измењено)

Голлл Милуновић 2.1

Голлл Тадић 3.1

Edited by Nenad74

2 hours ago, SHERIFF said:

Ко је менаџер овом Седлару?

Неко гурање тешко.

Vaske i Djokaj :2gxij5g:

Je l' ovo oni pokusavaju da zamazu oci pobedama nad Kiprom i Izraelom? Dobro da nismo igrali sa Luksemburgom. 

Pojma nemamo, mogli smo jos 3 gola da primimo, odigrali smo nesto tek kad je Tadic usao. Ova trojica stopera dok se vrate posle prekida mogu tri kontre da se naprave.

Рукавина ме пријатно изненадио. Одличан бек, одличан центаршут. Ми колико-толико живнемо када уђе Тадић. Грујан ме брине, поново дечко незаинтересован. Курцобиља као у Звезди овог пролећа. Селекторе, зови Катаија сунце ти ненормално.

Класика Толе стил. Играмо са репрезентацијама које ни не знају шта је фудбал, победимо их, па онда креће прича како ћемо се пласирати на СП, ложи се маса. Сад ће Руси да нас отресу у следећем мечу к'о звечку и врати се на почетак.

Cim je malo bolje organizovana ekipa, ne mozemo ih probiti pa da smo ne znam sta. Mada, opet, tri gola, jos neke sanse, napredak se vidi. Prosle godine ni Izrael i Kipar ne bismo pobedili. Skroz drugacija igra kad udje Tadic, a boga mi ni izostanak Mitrovica se nije osetio, cak naprotiv, Pavlovic i Stojiljkovic su solidno odigrali, s obzirom da su debitanti i da je Pavlovic iz JSL-a.