Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Sto kaze Kapone na drugoj temi- kakve debilcine, licemeri i stetocine vode FSS. Jebeni Brasanac (mislim na njegove fudbalske mogucnosti) dobio poziv, a Grujic, iako je mladji, pokazao je za kratak period daleko vise od novog menadzerskog igraca iz Partizanove skole, i tek sad biva pozivan, kad je vec prodat Liverpulu.

Da je Grujic nekim nesrecnim slucajem bio clan Partizana, dobio bi poziv prvom prilikom, cim bi osetili da mogu neke ozbiljne pare da se uzmu. Da li su toliko glupi pa to rade tako providno? Ili su mozda toliko bezobrazni i bahati? Verovatno ovo drugo. 

http://www.mozzartsport.com/vesti/gudelj-stao-u-front-protiv-curcica-politicke-igre-pojedinci-dolaze-u-reprezentaciju-da-se-zabavljaju-vracam-se-kad-smene-radovan/130903

I Gudelj se oglasio. Pojma nemam, davno je trebalo da se digne glas od FSS-a i to pocev od fudbalera. Ja se samo nadam da ce ovi sto se javljaju istrajati u tome,a ne da pogaze svoju rec na vec sledecem okupljanju. 

Било би добро када би неко од позваних стао на страну Гудеља,Тошића и Тадића.

То би онда имало добар одјек.

Идите сад до краја,прљав веш на сунце,дрмај темеље,многи су кренули и стали на пола пута.Међу њима и неки из наших редова.

Доле са јагњећим бригадама Караџића Тола и Саве вола.Мрш у пизду материну сви и ти Кокеза!

Ma sta mi pricamo o debilu Curcicu,svi mi znamo da on nezna i da mu tu nije mjesto,on je pijun,karikatur akoju pomeraju sa mjesta na mjesto,problem je sledeci,riba smrdi od glave i u tom slucau glavu treba eliminisati...

Tole,tvrdokorna komunisticka vucibatina koja je unistila sve sto je dotakla,brigada koja je navikla samo da zivi na rmbaci naroda,od reprezentacije napravio putujuci cirkus a ni to u stanju nisu da budu kao ljudi...

Savo,najveci opozicionar bio,javno i to u tv duelima pricao o doticnom sve najgore,sad mu najveci idealopoklonik,jadnik misli da kad se smrad povuce da preuzme on,dao mu fotelju i kupio ga,i on nasao da zatvara vrata Tadicu,Gudelju i ostalima,on nasao da prica o moralu,znao sam tog coveka licno i iskreno sad me sramota da to kazem...

Hocemo li dalje,necu jer mi onda skoci pritisak i mogu da napipam hitnu,znam samo da nema tog novca da bi isao da gledam taj cirkus...

Ovo sto pricaju Tadic i Gudelj misli 99,9% reprezentacije ali svi cute iz licnog interesa,ja nevidim licni interes Tadic au svemu ovom,covek igra u Sautemptonu,zaradjuje 80 hiljada funti nedeljno(ka dodbijes taks ei poreze ostane mu cisto oko 45 hiljada funti nedeljno),sto je na godisnjem nivou cisto 2,35 miliona funti bez bonusa a izadje sa bonusima na 3 miliona funti godisnje,koji je njegov inetres da trpi ovo ,nijedan,on ce svojim igrama tamo zasluziti poziv nekog Liverpula,Arsenala,Man Utd.Man City,Celsija ili nekog drugog velikog kluba u Evropi,netreba mu Tole,Curcic,Savo i ostala brigada...

Nije ga reprezentacija Srbije ni prodala u Englesku ,reprezentacija koja nemoze nikog da pobijedi i sa kojom se svi zivi sprdaju,vec igre u Twenteu,u Twente ga je odvelo sjajne dve sezone u Groningenu a u Groningen je otisao posle sjajne sezone u Vosi kad su gazili i nas i franjevce,i Dule Tadic sve sto ima je stekao sam i svojim radom i trudom a ne kroz reprezentaciju kao neki i NEKA IM JE REKAO,ISTO MISLIM I ZA GUDELJA,TO TREBA SVI DA KAZU,PA KAD SE SKROZ RASPADNU ONDA NEKA VIDE STA CE...

Али чињеница је да је ћутао док је био позиван,а и тада је играо за Саутемптон и зарађивао 45 хиљада фунти недељно.

То не може нико порећи,управо зато пишем да би било добро да се неко од позваних огласи.Иначе мрка капа. 

Саво прича о лицемерству,земљо отвори се,прогутај ме.

Али чињеница је да је ћутао док је био позиван,а и тада је играо за Саутемптон и зарађивао 45 хиљада фунти недељно.

То не може нико порећи,управо зато пишем да би било добро да се неко од позваних огласи.Иначе мрка капа. 

Саво прича о лицемерству,земљо отвори се,прогутај ме.

Meni nije problem toliko sto je igrao i cutao jer to mogu da opravdam zeljom i voljom ali veci ce mi problem biti ako predju svi ,,opozicionari,, preko ovoga i opet prihvate da igraju i pogaze svoje reci,onda bih totalno odustao od bilo kakvog pracenja fudbala...

Ma Savo je izgubio odavno krebilitet kod svih,covek prolupao,uzeo pare sta li je,valda mu Tole obecao da ce ga nasledit,postali su kao Sicilijanska mafija...onomad hoda po Stanisicu i sa Mrkelom fali Toleta na sva zvona,ja stao i gledam jel to onaj Savo...tuzno i zalosno...

U pravu je Serif, meni sve vise mirise da ce oni posle mesec dana pevati drugu pricu kako su ove sve izjave bile "u afektu". 
Ali s druge strane postoji nada da ce se konacno nesto promeniti i da ako je trebalo da krene od necega,treba da krene od fudbalera.

Trebao je to prvo Vidic(koje su proglasili za izdajnika zato sto se povukao iz rep.), kasnije i Subotic, ali gospoda ljudi nisu hteli da se petljaju sa seljacinama i poltronima u savezu i videli su koliko je ovo sve vec tada daleko otislo. 

Уверен сам да од бацања дрвља и камења о Ћурчићу и Савезу не би било ништа да су три дотична господина стављена на списак.

Али хајде да кажемо да је и ово нешто,хајде...

Много пута се тресла гора...

Posted (измењено)

U poslednje vreme sam ambivalentan prema reprezentaciji. Srce navija za Srbiju ali mozak je za protivnika, jer je ovo sve samo ne reprezentacija Srbije.

Edited by NavucenNaZvezdu

Posted (измењено)

Koja reprezentacija ovo je toletov tim i unistitelja srpskog fudbala kad ode to govno udbasko  vaskrsnuce i rep do tad samo sednite i uzivajte i gledajte kako propadamo!!!

Edited by zikapcz

Meni stvarno nije jasno zasto se igraci brukaju u repr...Lepo otkazi poziv i gotovo.Dok se onaj mentalni bolesnik ne smeni od repr.nece biti gol qrac.

Rekao sam sebi da reprezentaciju neću gledati sve dok je ona odvratna njuška, Mustafa, na golu i dok je onaj kriminalac na čelu saveza.

Potpuno sam ravnodušan na sve rezultate dok je stanje takvo.