Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1. Selektor ne zna da motiviše igrače. Najveće zasluge Paunovića idu na pripreme ljudstva za utakmicu, svi uđu spremni, ovo mi je ličilo baš na neku JSL ekipu.

2. Umislili da su zvezde, SMS misli da je Ćavi, spori smo, Šaponjić je izdanak naše škole, na svaki dodir pada (videti pod Ožegović dobija žuti za foliranje)

3. Spori smo, slabo se krećemo i veliki razmak između linija.

Ma daj bre, pa on počinje utakmicu a na terenu mu vezni i napadači od 190cm ili nešto niži.. Znači teškaši Šaponjić, Grujić, Milinković-Savić i Čavrić. Plus Plavša koji nije igrao par utakmica i vidjelo se da nije baš u formi i Zdjelar koji je neupotrebljiv u napadu.. Bili smo prespori.. 

Posted (измењено)

Već vidim žreb za neke buduće kvalifikacije.

"First, we begin these drawings with the Pot 6, which contains the following nations: Malta, Gibraltar, Liechtenstein, Luxembourg, Andorra, San Marino and Serbia"...

Tako bi bio rešen i problem nacionalnog stadiona. Već imamo idealan za tu namenu u G. Milanovcu.

Edited by NavucenNaZvezdu

• 3 months later...
2 hours ago, SHERIFF said:

Видим сад изјаву овог говечета на клупи Србије да ће позвати Грују у репрезентацију.

Сад кад је продат и може?

Море ***** ли вам маму ја!

Isto sam pomislio Serife...

Govna,sve ih treba motkom istjerat i polomit,sve koliko god da ih ima ali jednom za sva vremena resit problem...:2lwt310:

• 2 weeks later...
3 hours ago, MisterDelija said:

Ja imam jednu sliku te reprezentacije, potpisanu,a dobro ocuvana.Naso sam je u nekoj dedinoj kutiji iz vojske koja nije otvarana 30 godina, mozda i vise. Zna li neko gde mogu da se raspitam vise i da li je unikat? 

FS Beograda,FSS mozda,ali pre bih se ja javio FS Beograda neko cirkusantima iz FSS,je rjekad je FS Beograda bio ono sto je dansa FSS,kontam imaju nekakvu arhivu i slicno,zapise...sumnjam da bi ti neko drugi mogao nesto potvrdit osim njih,iz vise razoga,prvi je taj sto iz te generacije niko nije ziv odavno, jer je to bilo pre 86 godina...:28k4t1e:

• 2 weeks later...

Nema dostojanstva ni samopostovanja u nasem fudbalu inace. Drago mi je da je neko konacno digao glas protiv ove neznalice na klupi, koji je bio prosecan igrac i nista bolji trener. . .

Neću se odazivati na pozive u reprezentaciju dok je selektor Radovan Ćurčić".

Istina, mislim da on nije selektor koji je dorastao tome da vodi reprezentaciju. To se vidi u načinu na koji se ponaša pred utakmicu, na dan i tokom utakmice. Nažalost, on se plaši svoje sopstvene senke i strašljiv je, što se odražava na ekipu, pogotovo na mlađe igrače", 

Voleo bih da je drugačije, ali mislim da mi sa Radovanom Ćurčićem nećemo ništa uraditi, jer je stvar u tome da neko ko nije vodio vrhunski tim, ekipu koja ide na titule, nema ni potencijal, ni autoritet, ni znanje da vodi reprezentaciju u pobede. Imamo toliko dobrih trenera a vodi nas čovek koji je u više navrata bio rezervno i privremeno rešenje. 

Kad se u savezu prave ludi a javnost nema nikakav uticaj niti reaguje, mora od igraca neko dici glas. . .

Pa nek progovori bilo ko pa i uvredjena mlada kad nema ko drugi. .  .neko nesto mora reci,pa reprezentacija nam je sprdnja a u savezu se ni ne trude da to bar zamaskiraju nego postavljaju i podrzavaju jednu neznalicu na mestu selektora. .  .jebanje u zdrav mozak i ismevanje zdravog razuma.
Ono jeste 100% sigurno da 90% reprezentacije misli tako ali cuti jer im je fino sada i ne misle na dres drzave koju predstavljaju. Bez trunke stida,dostojanstva,samopostovanja . . . morlano diskutabilni, neprofesionalni. . .posle cudjenje sto je Vidic napustio ovaj cirkus a ostatak  onoga sto je ista vredelo nije ni pozivan, iako iskusni mogli su jos da pruze.