Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Slučaj "dron": Albaniji +3, Srbiji -3 boda!

Sud za spotsku arbitražu u Lozani (CAS) dodelio je Albaniji pobedu 3:0 sa prekinutog meča protiv Srbije u Beogradu u oktobru, a "Orlovima" oduzeo tri boda!

CAS je, takođe, kaznio Srbiju odigravanjem sledeća dva meča kod kuće bez publike, uz kaznu od 100.000 evra.

Sud u Lozani je odbacio žalbu Srbije, a prihvatio albansku, jer nije pronašao dokaz da su Albanci odbili da nastave meč, dok smatraju da je prekid usledio usled loše organizacije utakmice i nasilnog uletanja navijača koji su napali goste.

Zbog toga CAS smatra Fudbalski savez Srbije (FSS) odgovornim za prekid meča na stadionu Partizana, a ne Albance, pa je zbog toga utakmicu registrovao službenim rezultatom 0:3.

Albanci su kažnjeni samo sa 100.000 evra jer su odgovorni za uletanje drona tokom utakmice koji je nosio zastavu sa nacionalističkim i patriotskim simbolima.

Каква смо ми спрдња постали на овом свету, мајко моја....

Trebali su jos 10 da nam uzmu kad nam je nesposoban savez kao i ceo sistem u drzavi. Na onom dronu je mogla da bude ne daj boze bomba,da stradaju ljudi. Zbog njihovog propusta ljudi su mogli glavu da izgube. Slag na tortu je ulecivanje dobro poznatih lica na teren, nasi organi reda i mira koji su nas lepo predstavili u Djenovi.

I sad nikom nista. Pa za ovo treba svi da lete, ali ovo je Srbija.

Posted (измењено)

Forsira se prica da su iskljucivo siptari krivci, Evropa, da se svi okomili na Srbiju, itd... Koliko god da je to tacno, za poveci broj stvari je kriva sama Srbija, i mrtvi fudbalski savez sa grobarom srpskog fudbala, a i ove "patriJote" sto brukaju zemlju gde god odu.

Edited by AleksMCZ

Grupa D: Vels, Austrija, SRBIJA, Republika Irska, Moldavija, Gruzija.

U zivotu laksu grupu nismo dobili.. Ako ne budemo 1 u ovoj grupi za Rusiju ugasiti fudbal kod nas

Embedded image permalink

Grupa je najlaksa od svih,u Becu ce da igramo kao kod kuce.
Nadam se da Austija i Vels nece da budu u ovakvoj formi kao sad posto su trenutno 1. u grupama kvalifikacija za Ep.
Ovo ako ne iskoristimo slobodno mozemo da batalimo ovaj sport

Ако ми ово не прођемо, онда да ми полако гасимо фудбал овде и стварно нисмо за тај спорт.

Znam da su fudbaleri više medijski eksponirani od ostalih sportista, ali ne verujem da bi neki naš reprezentativac u npr. košarci došao ovako obučen na okupljanje reprezentacije.

Da postoji reprezentacija on bi prvo bio izbacen istog momenta iz tima,pa kaznjen,a onda bi zatrazio da se izvini pred novinarima celoj naciji,ja razumem modu,zajebanciju,to radi kuci i na ulici prijatelju kad dodjes a ne ovde,cisto sumnjam da u klubu hoda ovako...

Znas kad bi on igrao u reprezentaciji ovakav kod recimo jednog Ivice Osima,ja cu da vam kazem,NIKAD!!!

Znate li da veceras igra fudbalska reprezentacija??

Da sam ja selektor u  stiuaciji kakvoj smo sada,ovo bi bio moj tim koji bi se forsirao do kvalifikacija za svetsko. Verujem da bi se kroz onakvu grupu  na kvalifikacijama za svetksko pomucili ali bi se na kraju i plasirali, i ovi bi igraci sazreli i napredovali. . .

football formation

Malo jos pa bh se zahvalio i Kolarovu i Ivanovicu, i da Matic bude Kapiten i cao dovidjenja. . .Sansu bi dobijali i Ljajic,Milivojevic,Subotic,Kuzmanovic,Djordjevic,Milinkovic-Savic,Veljkovic,Maksimovic,Antonov. I malo po malo da se resimo ekipe koja je sinonim za poraze naseg fudbala u zadnjih nekoliko godina a da preuzmu polako mladi prvaci sveta.

Posted (измењено)

Kad se vec igramo FM,ja bi to poprilicno drugacije napravio :)

Ja bi igrao Barsinu postavku igre,znaci 4-3-3 ali u fazonu 4-1-2-3 kako to oni u Barsi vec igraju...

Sastav bi mi bio Rajkovic,Kolarov,Bisevac(dok se neoporavi Nastasic),Ivanovic,Gajic,zadnji vezni Matic,Ispred njih Maksimovic i Tadic,levo krilo Kostic,desno krilo Ljajic i u spicu Djordjevic iz Lacia...

Druga postava bi mi bila Zivko ZIvkovic,Antonov,Spajic,Babic,Basta,zadnji vezni Milivojevic,ispred njih Milinkovic-Savic i Jojic,levo krilo Zivkovic,desno krilo Darko Lazovic i spic Mitrovic...

Pri reprezentaciji bi mi bili jos Ivanic,Grujic,Ristic,Jovic,Veljkovic,Brasanac,Gacinovic i Vanja Milinkovic-Savic,to je ono od mladjarije sto vredi,sto treba da nosi mladje selekcije i bili bi mi na oku,znaci nekih 30 igraca(27 igraca i 3 golmana)...

Subotic neverujem da ce vise ikada igrati za reprezentaciju,seku ga povrede,jedva i u Borusiji sastavlja sezonu da odigra,Kuzmanovic je svoje odigrao(steta sto mu nisu dali mogao je dosta vise al ajd...),Bisevac jos jedan ciklus moze na iskustvo i polako i on ide ka penziji,jos jedan ciklus bi dao Ivanovicu i Kolarovu pa i oni u penziju,mustafu vec sad poslat u penziju,i ogradit se o poziva igracima koji nisu nikad za nju ni imali kvalitet tipa Fejsa,Radosav,Obradovic,Rukavina i ostali nesretnici slicnog kvaliteta koji su godinama gurali i dogurali gdje smo sad(a ima ih jos ali da neimenujem nemam snage da im izgovaram imena i prezimena)...

Sa tom postavkom igre bi igrao na gol vise sa svima,branio bi se sa 11 igraca i napadao sa 8,a ne Bata Djora sistem tipa Curcic(Javor)...

E TO BI JA URADIO :)

PS: Mislim da je Ivanovicu najveca greska igranje beka,u Celziju je to lako igrati kad si jedan od mnogih tu ali u reprezentaciji on beka nemoze igrat,moglo je dok je Vidic i Subotic cuvali ledja njemu i Kolarovu,tad sam i ja mogao igrat beka hehehe...

Edited by ALcaponeDeLiJa

Mislim da bi Rajko sve do kraja kvalifikacija trebalo da brani jer ovaj indijanac na golu sve cesce gresi, a i mislim da debelo narusava atmosferu oko celog tima. Pozadi imas neke solidne igrace, Kolarov moze da igra samo kad je konstantan u Sitiju, ako ne, probati opet sa Obradovicem, tu je i mali Antonov, ali ovako da se trpi Kolarov nema potrebe. Stopere imas, Maksimovic, Nastasic, Spajic, Tosic svi mladi, dobri igraci. Desno ti je Bane, Basta.

U vezi turiti Matica i jos jednog pored njega, mozda Tadica, kao ofanzivnog. Levo i desno Zivkovic, Lazovic, Markovic, svi sveti osim Tosica. I u spicu Mitrovica i jos nekog da nadjemo, pa makar bio i Skuletic, ali da bleje njih dvojica gore i da idu centarsutevi sa krila kao kod Antica, jer nasi igraci znaju jos uvek samo tako da igraju.

A treba videti kako ce ove sezone igrati i pojedini iz mlade reprezentacije, kao i ovi omladinci, ali ih ne treba sve previse forsirati, moze i iz ovih matorih konja jos koristi da se izvuce, samo u zdravoj sredini.

Sto se ovo "pale" portali tipa.

JERMENI U NOKDAUNU

ZA KLASU SMO BOLJI

Srbijo,kad ti je teško, tu je Žile!

Žile, ko drugi!

Neka euforija kao da smo obezbedili baraz a ne da smo izasli iz minusa i izjednacili se Jermenima.
Rajkovic kada danas nije dobio priliku nece sigurno ni u sred Albanije, mozda ce na prijateljskoj protiv francuza. . .Ljajic danas odskocio i Kostic, pozadi su nam Pizelii onaj mhtarijan pravili dosta problema u prvom, kasnije su i oni pali.
Kako se Mitrovic nadava onolikih golova u Beligiji ja nzm, 2 zicera danas nije realizivao. . .Drago mi je zbog Spajica sto je debitovao, imao je problema u pocetku kasnije kako je utakmica odmicala bio sigurniji.
Prva takmicarska pobeda jos od Makedonaca

Svake kvalifikacije ista priča.. Posle par kola izgubimo šanse za prolaz, ubacujemo mlade igrače, dobije neke mučenike poput Jermenije i Velsa i onda se busamo kako imamo svijetlu budućnost. Do sledećih kvalifikacija gdje nas opet oduče od fudbala i sve tamo u krug. Smiješno i žalosno.