Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Srnic se raspada, a Cuka ocekuje neku lovu, na kraju ce da nas mole da ga kupimo. Jojic covek nije godinu dana odigrao utakmicu, a oni su Dodicu krila. Katastrofa.

Ne znam sta bih rekao. . . poveriti JSL treneru da vodi u21 selekciju na prvenstvu evrope od kojeg plasmana zavisi odlazak na OI u Riu, je neozbiljno.

Ovakvu rastrzanost u igri nisam video odavno. Dal sam ja lud ili mi igramo sa 5 igraca u zadnjoj liniji? Pantic desnonog igrac, koliko vidim igra levog stopera a on cak moze da igra i desnog beka. Srnic, Pesic, lutaju negde po sredini terena, Boga pitaj sta igraju.

Ipak nam dominira odbrana. Stvarno mi nije jasno kako Pantić igra u Španiji.

Fotografija koja nam je poslata putem FB-a:

11647202_10207348529861558_154360892_n.j

Svaka cast momci, stvarno ste ceo turnir odigrali na visokom nivou. Za mene je najveci utisak poslednji gol Maksimovica, kako je hladnokrvan bio, neverovatno!

I danci nam drze lekciju u ceskoj veceras. . . poluvreme 1-0 za dance. Tesko da mozemo da zavucemo 2 komada a da ne primimo ni jedan gol.

Posted (измењено)

Ja ove nisam ni pratio. Pogledao sastav i vidio da Tenk i Pantić igraju u prve i znao sam koliko je sati. Kada se tu doda Jojić koji greje klupu u Dortmundu, Petko koji je sada zaigrao posle godinu dana.. Ćirković i Petrović? Nema tu 'leba, nisam trošio energiju.. 

Žao mi samo što ovi "novozelandjani" neće imati priliku da igraju na olimpijskim igrama. 

Edited by Јури Ангемон

Pa jbg, tako je to kad Drulovic nema mnogo iskustva da bi vodio nacionalnu selekciju, ali zato Dodara obiluje iskustvom.

Да ли се волуждрина одвратна рошава душебрижничка огласила поводом неуспеха орлова у Чешкој,тешко брукање.

Да ли ће бити неке одговорности за постављање Додоа за селектора краветино? (Мислим на Саву).

Сад кад дочекамо ове на тераси пустићемо те да се сликаш,мајмуне један главати.

Како су сви појурили да покупе кајмак после успеха оне деце.Где сте сад маму вам *****?

А и ти господине Вукићевићу овај Мркела,напушиш ми се ових циганских јаја!

Што би рекао један лик на финалној серији ''Мркела (Дуле) пуши дупе!!!!!''

Neće Savo Milošević olako preći preko optužbi iz saopštenja Fudbalskog saveza Srbije. Rekorder po broju igara za državni tim (102) žestoko je odgovorio na prozivke sa Terazija.
– Ako čelnici FSS hoće rat – dobiće ga! Da vidimo ko ima jače argumente. Očigledno je rukovodeće ljude našeg saveza u poslednje vreme uhvatila žestoka paranoja, konstruišu teorije zavere i izgleda da su rešili da mene malo „potkače”. Samo, malo su se prevarili.

Kraj 2010.,a pocetkom 2012 je izabran za direktora svih selekcija. Pre neki dan prica o Karadzicu kao o svom ocu. LAZNI MORALISTA ! On i njegov nadredjeni su zasluzni za uspehe isto kolko i Ja,i svi ostali.

Sto se tice mlade reprezentacije, ja gledam sastav, zar je moguce da mi nemamo bolje od ovoga? Ovo su sve igraci koji greju klupu ili tribine u svojim klubovima. Dodica necu da komentarisem, isti neznalica kao Curcic. Jednostavno selektor reprezentacije treba da bude svetski covek, gospodin u svakom smislu,a ne likovi koji loptu u zivotu sutnuli nisu,a trenerski zanat su ucili na oranicama Ivanjice.

O Paunovica sam se priznajem ogresio malo, gledao sam mec gde je defanzivnije usao i to mi se nije svidelo, ali za vodjenje ekipe na ovom svetskom, kapa dole.

Aca informacija je lepo rekao kod kesica u onoj emisiji, trener mora da zaradi postovanje i poverenje svojih igraca znanjem. Dodic znanja da vodi ekipu nema, katastrofalno u odbrani a u napadu bez organizacije i ideje. Sve se svodi ako Djuricic ili Jojic nesto sami urade. Pesic nista nije pokazao. na 3 meca smo dali 1 gol i to na individualni kvalitet Djuricica,a primili smo 7 komada.

Utakmicu sam gledao na nekom linku gde su bili strani komentatori, ono sto su potencirali najvise je nedisciplina nasih igraca.

Dodic kao ni Curcic nema ni znanja i autoriteta da vode reprezentativne selekcije koje vode. Nadam se samo da ce Paunovic da nastavi da radi sa ovom generacijom i da kasnije preuzme vodjstvo U21 selekcije, a za 5,6 ili 7 godina A reprezentaciiju.

Sve sto smo imali prilike da gledamo na svetskom disciplinu,borbenost,kvalitet,zelju,srcanost,jedinstvo, to ali suportno smo mogli videti u Ceskoj. Ja ne verujem da mi nemamo boljeg levog beka od Petrovica ili zadnjih veznih od Causica,Brasanca pa i naseg Kovacevica. 

Razlika u pristupu ove dve selekcije se vidi na startu, Rajkovic i ostali potajno najavljuju borbu za medalju, a vamo Dodic jos nije ni pocelo "Nemacka favorit,Ceska domacin a Danci nam ne leze". Bruka od selektora i njega smatram najvecim krivcem za ovaj fijasko.

Ja tek sad citam izjavu Dodica. Ladno liku krivi ovi do 20 godina, kao istrosili su se gledajuci ih. O boze, Lalatovicu svaka alibi izjava ti je oprostena!

Slučaj "dron": Albaniji +3, Srbiji -3 boda!

Sud za spotsku arbitražu u Lozani (CAS) dodelio je Albaniji pobedu 3:0 sa prekinutog meča protiv Srbije u Beogradu u oktobru, a "Orlovima" oduzeo tri boda!

CAS je, takođe, kaznio Srbiju odigravanjem sledeća dva meča kod kuće bez publike, uz kaznu od 100.000 evra.

Sud u Lozani je odbacio žalbu Srbije, a prihvatio albansku, jer nije pronašao dokaz da su Albanci odbili da nastave meč, dok smatraju da je prekid usledio usled loše organizacije utakmice i nasilnog uletanja navijača koji su napali goste.

Zbog toga CAS smatra Fudbalski savez Srbije (FSS) odgovornim za prekid meča na stadionu Partizana, a ne Albance, pa je zbog toga utakmicu registrovao službenim rezultatom 0:3.

Albanci su kažnjeni samo sa 100.000 evra jer su odgovorni za uletanje drona tokom utakmice koji je nosio zastavu sa nacionalističkim i patriotskim simbolima.

Каква смо ми спрдња постали на овом свету, мајко моја....