Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ja mislim da na Areni imas od 20h i 45 minuta prenos,mislim da prenose nekoga jos i od 18h ali nisam siguran,mislim da sam upravu...

Ne gresis, obrisani su kartoni.Nego, da li iko od nasih prenosi U21 prvenstvo? 

Posted (измењено)

Prvo sam mislio da ne prenose nigde, a sad znam da prenose na kanalu koji nemam.Napredak :D

Hvala na informaciji :)

Edited by KingCrimson

Igraj i pobedi ponosno se vrati donesi kuci zlato sto se zlati Srbija ceka da dodjes izdaleka da nasa zemlja bude opet prvak sveta:salsrbijajk6:

Posted (измењено)

Bravo majstori! Kakav je to karakter, 4 utakmice igraju produžetke.. 

Bravo za Stanišu, tako se brani čast Crne Gore. 

Bravo za Rajka mačku, El Grande Predrag!

Vule odigrao odlično kad je ušao.

Živkoviću, Maksimoviću i Veljkoviću predvidjam blistavu karijeru. Prvi ima nevjerovatan talenat i nadam se da će otići iz Partizana. Maksimović je radilica, motivator, motor ekipe, ima tehniku.. Sjajan je. Veljković siguran u odbrani, nije dzabe u Totenhemu. 

Najbolji način da se započne dan!

Edited by Јури Ангемон

Ауууу каква утакмица. Каква генијална тактика, једина могућа против Бразила. Рајковићу ставити цену од 10 мелеона, па изволите богати западњаци, доста је било отимања и харача. Иначе, који је зликовац пустио Немању Максимовића да оде, за чије је то владавине било? Момак је рођени победник. Невероватан, али невероватан успех.

Svaka cast momcima,kao da nemaju po 18,19,20 god,alal vera. Jedino ce mi biti krivo sto ce tole vole ovim uspehom da okiti sebe i savez i tako jos vise ucvrstiti svoju fotelju.

Svaka cast klincima ponos srbije ogroman uspeh za postovanje sad polako u stariju  generaciju i tu da uzmu evropsko pa onda u a tim neki mogu vec i sad u a tim!!! Lepo je gazda rekao da ce bolje da se zivi :2gxij5g:

Posted (измењено)

Ovo je vise za temu Istresi se, ali ne moze da se pise tamo pa cu ovde da se naj***m milosne majke onome zbog koga Maksimovic nije u Zvezdi pa da sa Grujom i Riletom drzi sredinu terena. Nije njemu polaganje voznje prece od Zvezde, nego mu je to izgovor da ne gleda barabe vise! 

Bravo orlovi(nije greska) i hvala, imate ogromno srce!

Edited by Djolle

Posted (измењено)

Davno sam ,ko se seca naravno,rekao da jedini maler kod Paunovica jeste sto je grobar,nista drugo,mnogo dobar trener,nije ucio zanat kod Bata Djore vec vani,odlican trener,motivator,zna finese,sitnice,koje cine veliku stvar u celini...jedino zasta nisam zeleo da bude trener Zvezde iako sam predlagao jeste zato sto je zaista partizanovac ali mnogo dobar covek i mnogo dobar trener,jos mlad,ovo je tek pocetak...

Nekad davno,mnogo pre postojao je Grande Milovan,definitvno postoji jos jedan,ovaj je Rajkovic,GRANDE RAJKO.kapa dole sine,tako se brani...

Zivkovic dobar samo mu zabranit da izvodi prekide to sam pisao posle svake utakmice,mnogo lose to radi,ostalo sve ok...

Saponjic je tu najmladji,da Luka nije povredjen verovatno bi ulazio sa klupe,ali nije los,mora dosta vise da se krece,previse kampuje i zato non stop u ofsajdu,odbrana komplet odlicna...

Maksimovic,eh da je bilo pameti,jbg.mi dovodili Savia iz Zete i jos neke...

Mijat nije pokazao puno jer je dosta igrao defanzivno i ganjao onog njihovog beka,Zdjelar odigrao najbolju utakmicu od kad igra fudbal...

Sergej nije bio los,malo ga onaj udarac u glavu usporio ali mnogo dobar na lopti danas,nije solirao puno bio je u sluzbi tima 100%.

Mandic dao gol,dosta se borio,trcao,gurao,udarao,bravo momce...

Ni ovaj Ilic nije los,dosta fizicki jak,dobro se gradi...

Jovanovic odlican,dve mnogo bitne stavke,pametan zuti karton na sredini terena prekinuo je strasnu kontru,dalje ono gradjanje kad je nad njemu bio faul,mnogo pametno...

One suze su uh,kad nisam crkao,jebem ti zivot,uh...

BRAVO MOMCI,BRAVO SVI,ISAO SAM SLAVIO KROZ GRAD,BRAVO SVIMA...

Tole konju i vole odlazi,da procvetamo,ima nade...

Edited by ALcaponeDeLiJa

Posted (измењено)

Svaka cast celoj ekipi. raduj se Srbijo. Nije mi jasno kako jedan od dvojca Maksimovic -  Zivkovic nije proglasen za najboljeg igraca prvenstva?? Zile je zaludjivao sve tokom celog prvenstva. O Maksimovicu je suvisno trositi reci, kakav igrac jbt. Nas Vule odigrao maestralno, ali maestralno.

Edited by NikolaCzv

Prvaci Evrope, prvaci Sveta... Nema se sta dalje ni reci. Maksa vodja... Takvim potezima su nas razni mufljuzi dogurali do ivice ambisa. Rajko ovim priznanjem potvrdio svoj vrhunski talenat, a i kvalitet... Necu da baratam ciframa, ali bice bruka nevidjena ako ga prodamo za one prvobitne cifre koje su se pominjale.

Posted (измењено)

Cesi nas ubise, na poluvremenu 2-0 za njih.

Evo ga i treci. . .a evo i cetvrti. . .

Za ovu katastrofu od igre i rezultata krivim iskljucivo selektora. . . Ko god je malo vrdnuo i ucio trenerski zanat van Srbije znada postavi odbranu i videli bi neke kretnje i smisljene akcije u napadu, t.j neki sistem

Edited by IBRS