Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Сада читам изгледа Кркића зову у репрезентацију .

Шта мислите о овоме

haha bas sam sad krenuo da stavim ovo: http://www.sportske....orao-78751.html

evo čitam po sajtovima i skoro svi su protiv njegovog dolaska. Normalno je da se odluči da igra za Španiju jer je tamo proveo djetinstvo, igrao za Barsine mladje kategorije, jednostavno on se osjeća kao Španac... Sada ne igra za Španiju, i to ne govori da je on loš igrač već da je konkurencija veoma jaka (Torres, Villa, Soldado, Ljorente...). Ne znam, igrač na toj poziciji nam je zaista potreban, ali ne znam koliku će želju on imati da igra, naravno ukoliko je ovo tačno, jer ovi na sportske.net lažu ko pinokio :smeh211: Sigurno se ne bi manje zalagao od nekih naših "velikih" Srba!

P.S. hahaha čitam komentare tipa "Šta će nam on, imamo Lazara Markovića!".

i još ovo da dodam:

"Počastvovan sam pozivom Radomira Antića da zaigram za Srbiju, ali ja sam Španac i igraću samo za špansku selekciju", izjavio je Krkić. izjavio 2008. godine! :poturu11: :mislim11:

Сада читам изгледа Кркића зову у репрезентацију .

Шта мислите о овоме

Ако неко треба од странаца да игра то је Клео али он неможе још да игра

Ако неко треба од странаца да игра то је Клео али он неможе још да игра

Клео, не хвала! :excl:

Нико од странаца не сме да игра за репрезентацију Србије, звао се он Клео, Евандро или неко трећи, јер је то репрезентација, а не клуб.

Кркић је Србин колико је Шпанац, ако не и више, јер му је ћале одавде и њега не сматрам за странца.

Без обзира где год да си рођен, ваљда треба да осећаш припадност народу чија крв ти тече у венама. Не могу да схватим да момак изјави да се осећа као Шпанац, а отац му Србин. Можеш да се осећаш и као једно и друго, али само једно, то не схватам. Све је то до васпитања, јбг. Да га је матори довлачио овамо сваке године 2-3 пута, све би било другачије.

• Палац горе 2

Миха од данас и званично селектор несвиђа ми се што је позво Луковића а не и Кузмановића и Настасића

Stvarno je trebao da pozove povredjenog Kuzmanovica i Nastasica, e Miho Miho ccc

Одличан списак што се нас тиче. Поновосу наши најбројнији у репрезентацији, убедљиво, и то верујте ми није овако било бар 15-так година, па и више вероватно. Јако дуго се гледало да се балансира, један наш, један гробар итд, а онда када су њихови преузели савез, наше скоро тотално избацише. Сад могу да се чешкају по глави, и овај Марковић којег је Миха позвао је ту више да осети репрезентацију, јер је Мићко овог пролећа био осам пута бољи, и заслужио је позив за разлику од њега. За Томића све ок, заслужено.

Covek nosi cipele 2 broja vece, i to je priznao kod Ivanovica u emsiji, legenda! Kako ce da im zavrce usi, uf, sto ne mogu da prisustvujem samo jednom treningu. Secam se utakmice kad je Katanija dobila Inter, kad je neki Mihin igrac krenuo da se raspravlja sa sudijom, Miha samo pritrca do linije, viknu na njega i stavi prst preko nosa...ovaj se samo okrenuo od sudije i produzio dalje. :th_icon_hail:

Sto se spiska tice, verovatno je Kuzma povredjen, gde njega da ne zove, najbolji nam je veznjak kojeg imamo. Ne svidjaju mi se napadaci, da li je moguce da smo na ovo spali. Mali Markovic ima strasnu brzinu i to je, po mom misljenju, za fudbal jako bitno, nekad bitnije i od talenta, lako ce njega neko anuciti da prosledi loptu ka saigracu ili da je muljne u gol.

Ono sto meni nije jasno jeste zasto cela Italija izginu, ili tako barem pisu, oko Tomica??? Pa taj nista ne pokazuje, davao je neke golove, centrira on tu nesto, ali nema ni prodora, sve nesto u mestu, krene pa pobije glavom, trazi faul, uopste ga ne cenim kao fudbalera.

Covek nosi cipele 2 broja vece, i to je priznao kod Ivanovica u emsiji, legenda! Kako ce da im zavrce usi, uf, sto ne mogu da prisustvujem samo jednom treningu. Secam se utakmice kad je Katanija dobila Inter, kad je neki Mihin igrac krenuo da se raspravlja sa sudijom, Miha samo pritrca do linije, viknu na njega i stavi prst preko nosa...ovaj se samo okrenuo od sudije i produzio dalje. :th_icon_hail:

Sto se spiska tice, verovatno je Kuzma povredjen, gde njega da ne zove, najbolji nam je veznjak kojeg imamo. Ne svidjaju mi se napadaci, da li je moguce da smo na ovo spali. Mali Markovic ima strasnu brzinu i to je, po mom misljenju, za fudbal jako bitno, nekad bitnije i od talenta, lako ce njega neko anuciti da prosledi loptu ka saigracu ili da je muljne u gol.

Ono sto meni nije jasno jeste zasto cela Italija izginu, ili tako barem pisu, oko Tomica??? Pa taj nista ne pokazuje, davao je neke golove, centrira on tu nesto, ali nema ni prodora, sve nesto u mestu, krene pa pobije glavom, trazi faul, uopste ga ne cenim kao fudbalera.

Куз Мики и Настсић су повређени то сам тек после нашо

Sad gledam snimak sa okupljanja reprezentacije: Lekic, Bosko, Basta, Lukovic, Djuricic, Tosic, Maksa, Micko, Nine i ko zna koliko jos Zvezdasa u timu... Bice to dobra ekipa, osecam. :)

Sad gledam snimak sa okupljanja reprezentacije: Lekic, Bosko, Basta, Lukovic, Djuricic, Tosic, Maksa, Micko, Nine i ko zna koliko jos Zvezdasa u timu... Bice to dobra ekipa, osecam. :)

Све је то лепо али џабе ако небудемо играли тимски

Мислим да смо са Михом добили много,јер код њега нема зајебанције а нама треба чврста рука јер брзо полетимо и оду играчи у звезде а ми навијачи одмах освајамо ЕП или СП.

Верујем да му нико неће потурати никакав списак ко да игра , сигурно то неће себи допустити а мислим да ће добро направити тимски дух ,а имамо добри играча који могу направити пре свега добре резултате и да искористе свој потенцијал и докажу како се игра срцем а сада је прилика против ове три репрезентације .

Нека играју најбољи у том тренутку кроз читаве квалификације и резултати неће изостати .

Отпали Нинков,Марковић

Jedva čekam da krenu kvalifikacije, mnogo zajebana grupa,,,, koplja se kao lome oko Hrvatske i Srbije a ustvari niko neće uzeti nikome samo tako 3 boda, naročito na strani.

578328_363841013676801_212955815431989_957793_1274207109_n.jpg

Коларов, Јанковић, Лекић, Луковић, Мићко, Младеновић, Тошке, Миха! Све Цигани, бре!

Ima snimak, trce Mladenovic, Tosic i Micko, a iza njih Bosko, Basta i Bisevac.

Jesu tu Ivanovic i Kolarov i najjaci i najiskusniji, obojica ove sezone usli u istoriju svojih klubova, ali oni su ipak bekovi. Ja ocekujem od Boska da preuzme u vezi komandantsku palicu, onaj ako se razgoropadi, koji Hrvati, koji Belgijanci, ima da ih jede za uzinu!

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада