Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 minute ago, dragan wien said:

Jbg zaustaviše glasanje :smeh11: a ja taman htedoh :smeh11:

probaj opet,mozda ti knjigovodstveno zavedu glas

• Хаха 1

Da nije Džasmin pa de se i cimam :smeh11: ovako nek vidi šta će hahha

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Posted (измењено)
5 minutes ago, dragan wien said:

Da nije Džasmin pa de se i cimam :smeh11: ovako nek vidi šta će hahha

Dzasmin ima opasnu logistiku,Gaga ga izgleda ono kao simpatise ,gotivi..Bec ovo,ono a i Fahreti je zap‘o za oko (dzep)...

daleko ce Dzasmin i bez tvog cimanja dogurati,vidim ga u top3 

"Dzasmine, Dzasmine Hakala te juri"

Edited by CIGANIN 74
  • Палац горе 1

Čitam izjavu "trenera" Đorovića i blago sam zgrožen. Ne mogu da verujem koliko struka kod nas nema obraza, koliko su spremni da pišaju po svemu i da im sve i svako bude kriv za njihove neuspehe samo ne oni. Jebeš trenera koji krene prvo sa izgovorima za ne uspeh, a ne krene prvo od sebe i prvo analizira sopstvene greške. Što se mene tiče takav neko je jedna obična nula od trenera. Definitivno imamo najgoru struku na svetu, čast izuzetcima koji brzo i pobegnu iz ove žabokrečine... Jbt uspeš da usereš jednu od boljih generacija i učinih da na terenu izgledaju kao raspuštena banda i mrtav ladan izjaviš kako si dao mnogo srpskom fudbalu. Stidi se Đoroviću dupeta kada obraza nemaš!

• Лајк 2

Kazu mi da se pregovara sa Italijanom Robertom Donadonijem za selektora "A" reprezentacije...

• Палац горе 2

Još je samo falio Sima na čelu A i da šega bude potpuna.

• Палац горе 1
  • Хаха 3

Ови се спрдају

Таман кад мислиш да нема даље 

• Хаха 2

Ja navijam za tu opciju, to bi znacilo da je Makro blizu da ga oteraju u PM* gde i pripada

*Panamu

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Биће ту док год треба да буде ту. Уколико се неко и побуни пре завршетка посла, доћи ће неки други Коки да заврши започето. А посао сигурно није развијање репрезентације

• Палац горе 1

13 hours ago, dragan wien said:

Izgleds će Neško Milovanović preuzeti mladu reprezentaciju. Zemljo otvori se :smeh211:

Konacno :) , sa srecom mu bilo :):):) , i da mu kupe majicu za 2 broj vecu nego sto ima u Mladosti,a i trenerku ce da dobije koja ce da bude taman :) 

Slikovni rezultat za nesko milovanovic

Majko moja draga na sta spade nas fudbal i nasa reprezentacija 😞😞😞

• Хаха 3

Gospodin Kokeza radi odlican posao! Talentovani strucnjaci se dovode kako bi uneli nove ideje i novu energiju u srpski fudbal. Ling Long liga nikad jaca, sudjenje sve kvalitetnije, grade se stadioni i tereni. Radi se punom parom. Svaka cast za gospodina Kokezu! 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Igrali smo SP, u plejofu smo za LN, nereseno sa Portugalom... sve tu to rezultati za postovanje.

Imacemo definitivno najzivopisnijeg .. i najmarkantnijeg .. selektora na planeti .... :a015:

Nek Nesku   neko pokusa da zabusava na treningu , ako mu basta ! ...  ima da mu doleti jagnjeca plecka direkt vugla ... il teleca glava u skembetu .....

• Лајк 1
  • Хаха 2

Ruznal :

Тумбаковић десети селектор Србије

Trla baba lan ......

• Скењ 2

1 hour ago, kusha said:

Ruznal :

Тумбаковић десети селектор Србије

Trla baba lan ......

Katastrofa 😞 , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi :)  

Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka :) (jesam svega mi ne lazem :),bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu :) )...

Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam :) i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? :):):),a i veci sam patriota od jednog od njih dvojice koji sa Naserom Oricem vec 3-4 godine gradi zgrade i kupuje zemlju od Srba po Bratuncu i pravi zgrade,ko fol svojim parama 😞 

Toliko o patriotima,koji su patriote smao u kafani,po svadbama i ostalim tavarenkama...

E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus :),moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih :):):) 

• Палац горе 2

10 минута раније, ALcaponeDeLiJa said:

Katastrofa 😞 , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi :)  

Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka :) (jesam svega mi ne lazem :),bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu :) )...

Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam :) i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? :):):)

Imam i iskustva,to valjda nije minus :):):) 

По коментарима које остављаш, имаш и знања, а то је минус :D 

А иначе, ниједан медији није пренео да је Тумба одбио да игра, већ да је смењен јер није успео да убеди Иванића и Стојковића да играју против шиптара. Можда нисам добро испратио, али тако се преносило.

• Лајк 1

Katastrofa [emoji20] , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi [emoji4]  
Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka [emoji4] (jesam svega mi ne lazem [emoji4],bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu [emoji4] )...
Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam [emoji4] i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? [emoji4][emoji4][emoji4],a i veci sam patriota od jednog od njih dvojice koji sa Naserom Oricem vec 3-4 godine gradi zgrade i kupuje zemlju od Srba po Bratuncu i pravi zgrade,ko fol svojim parama [emoji20] 
Toliko o patriotima,koji su patriote smao u kafani,po svadbama i ostalim tavarenkama...
E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus [emoji4],moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih [emoji4][emoji4][emoji4] 
Batali te fudbalske reference nego nastavi da obilaziš kafane ako imaš pretenzija na neku FSS funkciju [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

• Хаха 1

6 минута раније, TomicaCZV said:

По коментарима које остављаш, имаш и знања, а то је минус :D 

А иначе, ниједан медији није пренео да је Тумба одбио да игра, већ да је смењен јер није успео да убеди Иванића и Стојковића да играју против шиптара. Можда нисам добро испратио, али тако се преносило.

Taj isti Tumba patriota napustio partizan i prvi pobjegao u AEK, u Grcku, za vrijeme bombardovanja, raskinuo ugovor,i pobjegao glavom bez obzira ali ni to nije zaboravio naplatiti 2 godine posle...

Cak je i jedan deo morao da oprosti ali je za to uzeo u zamjenu fotelju u FK partizan pre koju godinu, dok ga nisu isutirali isti oni koji su gori od njega :) ,sad ga i oni pljuju i kude :)

• Палац горе 1

E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus [emoji4],moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih [emoji4][emoji4][emoji4] 

Kako stojis sa jagnjetinom i prasetinom? Jel bolji MB u Mladenovcu ili Mali hrast u Arandjelovcu? :D
  • Палац горе 1
  • Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада