Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

10 minutes ago, dragan wien said:

Sa ove distance i tačke gledišta se jasno vidi koliki je on poznavalac i stručnjak za većinu u Srbiji a za svakog u savezu. 

I Muslin je pravio greške ali ovaj ga pretera brate. 

Verovatno jeste pravio greske. Zadnjih 10 godina bas slabo pratim reprezentacije posto ne volim te reprezentativne dogadjaje, ali treba reci da je on imao znatno limitiraniju ekipu jer je gro igraca jos bio u povoju i nisu bili ni na pribliznom nivou kakvom su danas pa je opet izdejstvovao glavni cilj. A cilj treba da bude odlazak na takmicenje ,buduci da za razigravanje perspektivnih klinaca imas reprezentacije prilagodjene njihovom uzrastu. 

Kad se zapomagalo za udavacom, posto sam tu sezonu u Kalcu intenzivno pratio, moram da kazem da je imao mesta u toj ekipi ,ali ako neko ko ima rezultata smatra da mu se ne uklapa u ideju onda jbg..Postujes tu odluku. Meni je to kukanje bilo poraz zvezdastva. Da ti teras nekog naseg, koji pride ima rezultate, zbog nekog kome je Kezman preko burekdzija obezbedio hajku za poziv...Jadno

• Палац горе 3
  • Лајк 1

1 minute ago, Ivar said:

Jbt, ispade ova Ukrajina sila. 

Za nas danas izgledali ko Mesi i društvo.

E da mi je znati kog klovna su spremili kao Krstajicevu zamenu 

Samo Antićeva i Muslinova ekipa je imala glavu i rep. 

Muslin je igrao na 1:0, ja više volim drugačiji stil fudbala, ali sam ga poštovao jer je postavio svoj sistem, postavio svojih 11 igrača uz par izmena i toga se držao. Uigrao ekipu i to je izgledalo kao da će svaka utakmica da se završi 0-2 gola. Znao je šta hoće i kako hoće i zbog toga sam bio protiv njegove smjene. 

Ovo sada nemamo igru, nemamo ni obrise igre, ponovo rotiramo igrače od utakmice do utakmice, mijenjamo formaciju, nemamo baš ništa.. 

• Палац горе 3

Треба ову утакмицу што пре заборавити Литванија нам оставила да на крају одемо на ЕП

E da mi je znati kog klovna su spremili kao Krstajicevu zamenu 
Simo Kunic, Ljubisa Tumbakovic, Nenad Lalatovic... Pa biraj

Dajte Sima Krunica, da ne bude da se dzabe uvlacio Kokezi u bulju onomad na RTS-u. 

• Палац горе 1

OCENE â SRBIJA: Niko ni blizu prelazne! Selektorov blamantni zaokret

Prodajem drva vrlo povoljno, informacije sve u DM

Sta smo doziveli mi veceras od ovih slepaca

9 минута раније, Lux said:

OCENE â SRBIJA: Niko ni blizu prelazne! Selektorov blamantni zaokret

Prodajem drva vrlo povoljno, informacije sve u DM

Sta smo doziveli mi veceras od ovih slepaca

Javio bih ti se da si nudio ogrev u aprilu. Sad je vec nebeska grejalica pocela da radi. :D

• Хаха 3

5 минута раније, АлексМЦЗ said:

Javio bih ti se da si nudio ogrev u aprilu. Sad je vec nebeska grejalica pocela da radi. :D

Sad se drva nabavljaju za zimu :) 

• Хаха 2

Što ste na kraj srca, bitno je da pokažemo karakter, analiziramo greške, izvučemo pouke....Oćemo ***** hahahahshs

Šta nam uradise od fudbala kukala nam majka..

1 минут раније, Јури said:

Sad se drva nabavljaju za zimu :) 

U tom slucaju, narucio bih 7 metara Mitrovica. :D

Ovde su najmanji problem igrači, dok nam je god selektor ovaj dunđer, a u "stručnom" štabu ništa manji dunđeri poput Sime Krunića, svejedno je da li nam igraju igrači iz liga 5 ili iz naše zonske lige. Ne postoje selektori i treneri bez razloga, ne može samo da se izabere sastav, formacija i izvedu ljudi na teren. Očigledno je bilo da ovo niti je ugiravano, niti se radilo na ovoj postvaci, niti je tu neko zna ko šta i kada treba da radi. Jesu oni profi fudbaleri, ali naglašavam ne postoji posao selektora bez razloga!

Meni je samo krivo što će ovi debili da proćerdaju jednu od najboljih generacija koju smo imali poslednjih deceniju, dve...

• Палац горе 4

Još neki priželjkuju Hrvatsku u ligi nacija, da im Tadić pokaže na Maksimiru...mazohizam čist hahaha 😁

• Палац горе 1
  • Хаха 2

Postacemo i mi normalna nacija. Yebo sam mu majku... :D

Ovaj poraz bi imao neku svrhu kada bi došlo do određenih promena, ali teško da će se to desiti.

• Палац горе 2

Treba mediji da vrse pritisak, sportklub i mocart su izbacili dobre tekstove. Krstajic preuzeo odgovoronost za poraz, sta god to znacilo. 

• Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада