Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Svakako je udario brat na brata, sad sto su neka braca zastranila pod uticajem jednog svercera i vucibatine je druga tema.

• Палац горе 4

Srojkovic brat namerno nacinio penal.

• Палац горе 2

Голлл тооо бреее из пенала Митровић 0.1:salsrbijajk6:

• Палац горе 1

A Kretino ga stavio na klupu. Valjda ce ga poslati na zagrejavanje... Inace SMS nema ni blizu kvalitet za ManUTD

• Гроф 1

9 hours ago, Савацијум said:

Mani nas te jeftine demagogije. Crnogorci su danas obicne jajare i srbomrzcine. Jedino koga postujem su ljudi koji se izjasnjavaju da su Srbi iz Crne gore. Ovi ostali su mi isti ***** kao i Milo Djukanovic.

Srbi u Crnoj gori zive kao trecerazredni gradjani.Dok vi ovde imate ista pravo kao mi Srbi, pa cak i veca.  

Smrt Milogorcima!

Ima i 15% ljudi koji se izjasnjavaju kao Crnogorci ali su prosrpski orijentisani tipa Grofa. :pozzekipa: Ako imas ambiciju da se bavis politikom, moras biti detaljniji da bi imao uspjeha.

No dobro, pustimo politiku. Igraju Kushini ljubimci Maksimovic za Srbiju i Jovovic za Crnu Goru. U duelu Stojkovica i Rodica vodi Rodic. Od nasih bivsih tu je i Dmitrovic i Vesovic. Luke Jovica iskusno nema ni u kadru. Zasada Srbija djeluje kao ekipa koja kontrolise ovu utakmicu i zna sta hoce. I koja ima organizovanu tribinu koju inace nema ni u BG.:)

• Палац горе 1
  • Гроф 2

Svidja mi se igra i borbenost srbije, cim smo se oterasili ovih fensera, to je na dobro krenulo 

• Палац горе 4

Много се просеравају Митровић и Тадић 

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Гроф 1

Da li sam ja jedini koji vidi da bi u ovoj situaciji Radonja legao kao budali samar umjesto prilicno blijedih Gacinovica i jos goreg Zivkovica?!:vaisti10: Evo crveni za grobljanina Tumbakovica.

• Палац горе 3
  • Терза 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада