Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

I sam poreklom iz crne gore što ne znači da ne volim tu zemlju, ali ja sam Srbin i svaki put bih izabrao Srbiju pre neke izmišljene republike. Isto tako čisto sumnjam da bi neki Srbin iz Mitrovice navijao za tzv. Kosovo. 

• Палац горе 3

Verujem da bi bolji doček imale kolonijalne sile poput Engleske po Africi, nego mi u komšiluku. 

Kamo sreće da smo ih stvarno opljačkali i poharali, sada bi živeli bolje :smeh11:

• Хаха 1

Spoiler

Ta priča da ljudi u CG mrze Srbiju je napumpana jako, tu mislim da pravoslavne gradjane, ne na manjine koje naravno mrze Srbiju i Srbe a oni mrze i ostale pravoslavce samo se trenutno prikrijavaju jer im odgovara. Dovoljno vam je pogledati rezultate izbora koji mnogo toga otkrivaju. Npr. svi koji su za Mila i vlast, sigurno izlaze na glasanje. Nema toga "milogorca" koji ne glasa, kao ni pripadnika albanskih i muslimanskih manjina. Izlaznost bude tu oko 70%, malo manje, znači odmah upišite dobar dio gradjana koji su prosrpski orjentisani ili umjereni Crnogorci kako hoćete a koji ne izlaze na izbore. Ljudi koji glasaju DF su skoro sve Srbi, većina onih koji glasaju za SNP, Ključ ili Demos su takodje Srbi. Ove dvije grupacije su na izborima 2016. imale zajedno preko 30%. Dodajte tu Bečićeve Demokrate u kojima ima Srba i većinom umjerenih Crnogoraca koji su bili protiv priznavanja Kosmeta i slično.. Lično imam dosta drugara koji su u stranci i znam da su Srbi. Oni su uzeli preko 10% i oni kao stranka rastu. To vam je 40% većinom Srba i da kažem Crnogoraca koji sigurno ne mrze Srbiju. Dodajte dobar dio onih koji nisu glasali a to su oni kojima Milo ne može da ispira mozak o tome kako se na izborima brani država, znači 99% od tih 30% apstinenata su ljudi koji ne mrze Srbiju. 

Neću računati manjine, za njih znamo da mrze Srbiju. Njih ima nekih 20-tak hiljada. 

Oni koji sigurno mrze Srbiju su Liberali. Njih je 2016. bilo nekih 7-8% a u taj broj treba računati i kradju i manjine jer su Liberali Brajovića u Gusinju uzeli najviše glasova, ne na Cetinju. 

Milo je na izborima uzeo 40%. Tu barem pola otpada na kupljene glasove od socijalno ugroženog dijela stanovništva koji se prodaje za 20-50 eura, na one koji su zbog poslova ucijenjeni da glasaju a koji su ili prosrpski orjentisani ili barem umjereno crnogorski. Plus kradja, pumpanje glasova, loši birački spiskovi itd itd.. U Milovih 40% ima više onih koji iz interesa glasaju nego iz ubjedjenja, čak šta više, ti iz ubjedjenja što glasaju skoro svi su za Liberale. 

Moje mišljenje da tih milogaraca ili dukljana, kako hoćete, u Crnoj Gori nema preko 20%. Na prošlim izborima je to bilo i najviše izraženo jer pričom o napadnutoj državi Milo nije mogao da dobije izbore, zato je i pokrenuto sve ono oko državnog udara (što je i Aleksandar Vučić lično potvrdio i time napravio ozbiljnu štetu Srbima u Crnoj Gori). 

Uostalom, i Duško Marković je javno rekao da je 85% gradjana bilo protiv priznavanja Kosmeta, to je i neki realan procenat stanovništva koji čine Srbi, prosrpski orjentisani Crnogorci i Crnogorci koji žele dobre odnose sa Srbijom. Ostatak je problem samo dok drže vlast pa dolaze do izražaja.

Srba u Crnoj Gori i u ovako očajnim uslovima i dalje ima javno 30% što nam govori da u normalnim uslovima bi se taj procenat sigurno duplirao. 

Ovo moje političko mišljenje sam stavio u spoiler da ne idem u of. 

Ono što je problem što do karte na ovoj utakmici neće moći da se dodje bez članske karte, napuniće stadion upravo ovim dijelom stanovništva koji je debela manjina, tako da će se poslati slika kako ljudi u Crnoj Gori većinski mrze Srbiju. Ima tu dosta cigana, albanaca i muslimana na "navijačkoj" tribini. Koriste Zelenaški pokret i to veoma iskrivljeno i pogrešno, napravili su neke zelene zastave a zastave koje su Zelenaši koristili su bile trobojke, zelenaši se nazivaju jer su koristili zelene listiće prilikom glasanja. 

Isto se radi i kada igra Budućnost  s tim da tu ima i navijačke priče, Varvari imaju kompleks što im grad ne navija za Budućnost već ima dosta navijača Zvezde i Partizana. Najbolje to vidite kada im slušate tribinu za vrijeme utakmice, oni ne mogu da odpjevaju 3 pjesme jer dolaze na tribinu po principu, 1 Varvar dovuče još 2, 3 drugara koje boli kita za navijanje pa i klub nego dolaze da ubiju vrijeme i pogledaju utakmicu. Jednom sam ja dok je još moglo da se dodje do karte otišao da gledam Zvezdu, sreo na ulazu poznanika koji me zove da dodjem u Varvere i samo stojim, kaže šta te briga stojimo tu ljepše nego na drugi kraj sa starim ljudima. E takva im je tribina. Sad protiv nas većina navijanja je bila po principu  skandiranja 3-4 riječi, pjesama osim Duboka je Morača (kojoj vjerovatno svi u Podgorici znaju tekst pa i ja) jednostavno je nemoguće odpjevati jer niko ne zna tekst. 

Да данас-сутра РС постане независна, у евентуалном дуелу са Србијом, ви са форума који сте из РС за кога би навијали 😀? Хипотетички јесте али ме интересује ваш став, могу одговори и на некој другој теми да не офтопичаримо овдје али кад се већ поведе питање ЦГ или Србија.
Тешка је одлука баш, ја сам из РС и пар пута сам размишљао о томе и не могу себи дефинитиван одговор да дам 😀

Да данас-сутра РС постане независна, у евентуалном дуелу са Србијом, ви са форума који сте из РС за кога би навијали [emoji3]? Хипотетички јесте али ме интересује ваш став, могу одговори и на некој другој теми да не офтопичаримо овдје али кад се већ поведе питање ЦГ или Србија.
Тешка је одлука баш, ја сам из РС и пар пута сам размишљао о томе и не могу себи дефинитиван одговор да дам [emoji3]
Ne mešaj babe i žabe :-)

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

13 минута раније, Лунатик said:

Да данас-сутра РС постане независна, у евентуалном дуелу са Србијом, ви са форума који сте из РС за кога би навијали 😀? Хипотетички јесте али ме интересује ваш став, могу одговори и на некој другој теми да не офтопичаримо овдје али кад се већ поведе питање ЦГ или Србија.
Тешка је одлука баш, ја сам из РС и пар пута сам размишљао о томе и не могу себи дефинитиван одговор да дам 😀

Koga vise volis oca ili majku? :)

• Хаха 3

Да ли постоји црногорски етнос? Баш ме занима ваше мишљење, не морате ни да образлажете, само напишите да или не.

• Лајк 1

1 hour ago, Punkerstein said:

Ne mešaj babe i žabe 🙂

Ма брате не мјешам него ме интересује одговор људи из РС 😀. Није ни приближно иста ситуација ЦГ и РС него онако паде ми та идеја напамет.

Ма брате не мјешам него ме интересује одговор људи из РС [emoji3]. Није ни приближно иста ситуација ЦГ и РС него онако паде ми та идеја напамет.

Za koga god da ljudi iz RS odluče da navijaju, navijali bi za Srbiju :-).

Dok ovi...Bože me sačuvaj sa kim smo imali državu.

50 минута раније, Лунатик said:

Ма брате не мјешам него ме интересује одговор људи из РС 😀. Није ни приближно иста ситуација ЦГ и РС него онако паде ми та идеја напамет.

Volim Srbiju mnogo, ali na RS srce zaigra! 

Ja za RS.Imaju veca muda od nas iz Srbije.

• Палац горе 1
  • Милпар 1
  • Хаха 1
  • Палац доле 1

Žule i Marušić ne pevaju himne, ej bede jedne one najbednije. Mene bi sramota bilo da se pojavim na terenu. Pih!

1 минут раније, Stix said:

Žule i Marušić ne pevaju himne, ej bede jedne one najbednije. Mene bi sramota bilo da se pojavim na terenu. Pih!

Kolarov ti li si?

• Палац горе 1

3 minutes ago, keyser_soze said:

Kolarov ti li si?

Dobra fora ali ne. Ovo je nešto što mi nikad neće biti opravdano ni normalno pisao sam o tome već x puta. Plujemo na poturice koje su prodali veru za večeru i spasli živu glavu, ovi isto rade zarad igre u reprezentaciji. Pa jel normalno da udari brat na brata, tj Roda na Zuleta? Ništa bolji od Mustafe nisu.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада