Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Koliko ne znaju nista kad dodju u reprezentaciju, pa ovo je za naucna ispitivanja. 

• Палац горе 4

Опет Стојковић спашава по ко зна који пут и много смо далеко од Грузиских играча

• Палац горе 1

12 minutes ago, Афри said:

Искрено, не би ми било криво и да буде ћорак на крају свега. Толико су ми сви антипатични и не осећам уопште неко узбуђење и припадност  док их гледам као код кошаркаша, ватерполиста, итд. Група манекена и тренера проценташа. 

Види ти ову игру, на шта ово личи. Сви нека се клањају срећи што немамо неку Немачку, Француску, Шпанију у групи. 

Ne bih ja ovde ništa dodao, baš su mi ogadili reprezentaciju..... 

Meni bi lakše bilo da smo naturalizovali nekog stranca( ne bih gledao reprezentaciju kada bi tako nešto uradili), nego da gledam ovog Turčina.... Reprezentacija Srbije treba to i da bude.....

Nema naturalizovanih stranaca, pa i da je Mesi u pitanju, a kamoli ova poturica...

Što se igre tiče, videli ste i sami, ali je najveći problem što ne osećamo više ono što treba kada gledamo fudbalsku reprezentaciju.... Hvala mu do neba, ko god da je zaslužan za to što su nam ubili emocije....

• Палац горе 3

Fali još jedan igrač u napadu ili na sredini. Pokušavamo da napadnemo sa nedovoljnim brojem igrača.

• Палац горе 1

Koga bre Stojkovic spasava?? Sta spasava?? Sta je odbranio spektakularno?? Valjda mu je to posao, da brani. Zar treba svaki put da ga primi?? Sere mi se od price spasao nas Stojkovic ili bilo ko drugi.

• Палац горе 2

Сада, RASMC said:

Fali još jedan igrač u napadu ili na sredini. Pokušavamo da napadnemo sa nedovoljnim brojem igrača.

Ali smo zato cvrsti u defanzivi! 

• Палац горе 1

Mora da je jako bolno igrati sa 2 napadaca u mecu decenije.

Da nije zadnje kolo uopste mi ne bi bilo krivo, ovako jbg.. ne bi mi bilo svejedno.

Rekao sam posle Austrije da jedva cekam da guzonja i maneken napuste reprezentaciju.

• Палац горе 2

1 minute ago, NEMANJA 82 said:

Meni bi lakše bilo da smo naturalizovali nekog stranca( ne bih gledao reprezentaciju kada bi tako nešto uradili), nego da gledam ovog Turčina.... Reprezentacija Srbije treba to i da bude.....

Nema naturalizovanih stranaca, pa i da je Mesi u pitanju, a kamoli ova poturica...

Što se igre tiče, videli ste i sami, ali je najveći problem što ne osećamo više ono što treba kada gledamo fudbalsku reprezentaciju.... Hvala mu do neba, ko god da je zaslužan za to što su nam ubili emocije....

A Kataija Madjara, je l bi voleo da gledas? Mani se sovinizma, posle se cesemo kad neko pozeli da se separatise. Ovakvim upisima nije mesto na forumu.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Sasava druzina u zadnjoj liniji, jedno pet puta su pustili ove indijance da sutnu na gol.

Onog mucenika Mitrovica, stoperi strpali u dzep samo tako.

• Палац горе 1

Em nemamo vrhunske fudbalere, em nemamo sistem..... Rezultat svega je raspala igra.... Koju prikazuju....

Taktika qrac i.... 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

12 minutes ago, Aragorn said:

Ovo je očajno. Jalova, bezidejna, spora igra gde ne možemo tri pasa da povežemo. Bruka da gruzini imaju ozbiljnije šanse od nas usred Beograda. 

Ja da sam na mestu igrača i stručnog štaba zapitao bih se kako ja to igram kad mi spostvena publika zviždi na meču za prolaz na SP. 

Da nije žalosno bilo bi smešno.

Ma ko da se zapita? Boli njih dupe bre, dosli da povale Staniju i slicne, jebe se njima ko im zvizdi. Da imaju obraza davno bi napustili reprezentaciju. Vecina njih

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Mora procentas da ispostuje  odredjene igrace.

Odavno to traje.Pocev od Kineza u prvoj postavi,preko doticnog menadzera koji vedri i oblaci.

Nekad golman  Pesic i Pjanovic zarad Spalevica..sada ovi pojedinci koje veceras a i kroz cele kvalifikacije gledamo.

• Палац горе 3

6 minutes ago, NEMANJA 82 said:

U pravu si, ovaj poturčeni njofra sabotira od početka utakmice. Svaki centaršut mu prebacije sve igrače. Ne bi taj meni igrao da je Mesi. Dosta mi je onog bolesnog Mustafu što moram da gledam, samo mi je još ovaj falio. Gledam Matića, on je sa ovakvom igrom za nijansu korisniji od Račića, ako je i toliko. Gomila bezmudaša na terenu.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Posted (измењено)

Što se kaže od ovog gore ne može. Ili će nas Rukavina, Gudelj, Maksimović itd uveriti da ipak može? :smeh211:

I pink dresovi su show.

Edited by Can7ona

Ja ukljucio rts hd samo da vidim travu, jebote koja trava, da pozavidi najbolji tereni u Premijer ligi

• Палац горе 2
  • Терза 1

Manje više naciolalnost, iako stvarno ne mogu da podnesem u reprezentaciji Srbije jednog potomka, jedne IZMIŠLJENE NACIJE čiji su nas preci klali i čiji nam potomci usred Srbije prave Muslimansku Državu....

Drugo, mali je smrad neviđeni, tako da nemam više šta da dodam....

P.S. Nisam ne znam kakav nacionalista, ali neću da ih gledam da igraju za naš GRB i prljaju isti.....

Što reče @CCCP, ako moram ovog Mustafu i pojedine naložene indijance da gledam, ne moram Turčina.... 

Ne bih ja ipak to na takav nacin trpao u isti kos iako stoji da je mali maneken i supcic. I nisu oni potomci Turaka vec Srba.  Licno,  svakako mi je drazi Kolasinac koji se iskreno opredjelio digra za BiH nego ovaj sto mu smeta Bog u himni. 

A sto rece Ivar,  i partija 10 riscana u ekipi je sramotna.  Pardon 9, zaboravih na Mustafu. :smeh11:

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Гроф 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада