Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Моја Црвена Звезда

Да бисте могли да користите све могућности форума и видите све теме морате се регистровати. Већина тема и подфорума су закључани за госте и отворени само за регистроване чланове.

Након регистрације погледате Правилник форума и поштујте га како бисте знали каква правила важе на овом месту. Поштујте их како бисте и другима и себи омогућили угодан боравак на форуму.

Након тога можете попунити поља на свом продилу, додати себи аватар и насловну слику и учествовати у дискусијама.

Ова порука ће бити уклоњена чим се будете регистровали.

Хвала на разумевању.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

3,264 posts in this topic

Ako generacija koja je osvojila evropsko i svetsko prevnstvo odigra ovako jadno, nije sigurno problem u meni. Priče kako je to bilo na sreću i slučajno su blago rečeno smešne, takva dva uspeha se ne postižu slučajno, nego zbog velikog rada i truda, kao i talenta igrača(neki više neki manje talentovani). Objašnjavao lepo Kosanović koliki rad je iza svetske titule, što je za serimuda Lalatovića misaona imenica. Da ne pričam koliko je u startu smena trenera pred prvenstvo bila debilna. 
Neće ova generacija osvojiti više ništa, jer je ovo bio njihov poslednji turnir mlađih kategorija, bar većini bitnijih igrača. Osvojili su oni momci dva prvenstva što je ogroman uspeh, koji samo Srbi ne znaju da poštuju, jer smo takav narod.

Ostaje njih cak 8 ili 9 za naredni ciklus.

I ne znam ko sta ne postuje ako se kaze realno da su male sanse bile da se grupa prodje. Nije sigurno Lalatovic kriv sto je Grujic na nekim drogama, kao da prvi put sutira loptu, sto i u Liverpulu umalo coveku da slomi nogu, jer je dosao nadrndan, nervozan. Maksimovic godinu dana ne igra takmicarski fudbal, tj aj neka je pola godine. Maksimovic je bio mozda i glavni igrac na pomenutim EP i SP. Nije on kriv jer je Djurdjevic sabancina, a jebi ga bas bih voleo da vidim ko bi vama igrao umesto njega u napadu.

Mec protiv Spanije je nebitan totalno, ispali smo i pre tog meca, promesao karte, i cak i najbolji mec smo odigrali na EP. I Lalatovic jeste saban i nikad nista nece uraditi dok ne udari glavom o zid i kaze "Stani covece sta radis, nije ceo svet protiv tebe, oladi" ali daleko da smo ispali zbog njega. Igraci su bili nervozni, nadmeni, pravili glupe faulove, za jos gluplje zute kartone. Svaka cast za EP i SP, ali njih je taj uspeh vise sputavao nego nosio a kao sto rekoh, Srbi su majstori da svoje precene a druge potcene. Pa i ta Makedoniju za koju se pise "Ne mogu pobede Makedoniju sve sa Babunskim i Avramovskim" se plasirala na Ep kao prva u grupi ispred Francuske.

Sve to što si nabrojao je nešto što stručni štab treba da reši. Opet kažem poslušaj Kosanovićevo predavanje(ako nisi) gde spominje kako su napravi uspeh na svetskom i kako se svaki detalj gledao i na sve se pazilo. I sve će ti biti jasno. 

Uopšte nije stvar u prolaženju grupe ili ne, nego u tome što ništa u timu nije funkcionisalo kako treba, nismo izgledali kao tim, nego kao raspuštena banda. Za to nismo krivi ni ti, ni Aleks ni ja, pa ni igrači sami, nego Lalatović i stručni štab. Da je samo do igrača, treneri ne bi bili ni potrebni. Kupovali bi timovi igrače smao i oni bi sami igrali.

Posted (измењено)

Jbg kakva drzava takav savez, tj takav fudbal. Jedan pocne kvalifikacije, drugi zavrsi, eno valjda je selektor Portugala tu 3 godine ili sam ga pomesao s nekim drugim. Trebalo je posle SP da mlade preuzme Paunovic ali covek imao druge planove, posle nisu trebali dirati Sivica jer ni jedan trener ne bi mnogo uradio da je bio na Lalatovicevom mestu. Nije isto preuzeti tim u toku sezone i reprezentaciju, premalo vremena je bilo i sumnjam da bi imali nesto bolje rezultate. Nema kod nas plana nikakvog, nikad nije bilo, nece ni biti.

A Lala lepo da se zatvori u 4 zida, stavi ogledalo i da se sabere, ovako ako nastavi nikad nista nece uraditi, nije on bas totalni dunster ali covek ima jezik i ocigledno mali mozak, nadmen je, ja pa ja a to nikad nikom nista dobro donelo nije.

Edited by Kisli Krastavac