Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

rakicko

Taкмичење У Прављењу Слика! #1

Recommended Posts

mcz.jpg

Поздрав, прво у низу такмичења биће у прављењу слика, па овим путем позивамо све чланове форума да се пријаве.

Правила за учеснике:

1. Један члан може да пошаље само једну слику.

2. На слици мора да стоји исписано: "www.mojacrvenazvezda.net".

3. Слика не сме бити увредљивог садржаја.

4. Teма првог такмичења биће слободна, али мора да се тиче Црвене звезде ( није битно да ли се ради о слици фудбалера, кошаркаша, групној и сл.).

5. Ваш рад шаљете мени као приватну поруку. Уз ваш рад, пошаљите ми ваше име и презиме.

6. Слика мора бити ваш рад и не смете је објавити до почетка гласања.

СВАКО КРШЕЊЕ ПРАВИЛА ЈЕ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈА ИЗ ОВОГ, КАО И СВАКОГ ДРУГОГ ТАКМИЧЕЊА НА ФОРУМУ!

Гласање:

1. Глас може дати сваки члан форума, под условом да има 5 или више порука.

2. Такмичари не могу истовремено и гласати, једино ако будемо имали више група, па могу гласати у групи у којој се не налазе.

3. Гласање је једноставно, раду који вам се највише допао можете дати 3 поена, другом 2 и трећем 1 поен.

Награда за првог победника биће МЦЗ мајица! За почетак није лоше.

РОК ЗА СЛАЊЕ СЛИКЕ ЈЕ 5. ДЕЦЕМБАР, ПА ПРИЈАВИТЕ СЕ И ПОЗОВИТЕ ДРУГЕ ДИЗАЈНЕРЕ ДА СЕ ПРИЈАВЕ! ПОШТУЈТЕ ПРАВИЛА И СРЕЋНО!

Спортски поздрав!

• Палац горе 3

Полако присижу радови, имате форе до 10. 12. 2013. :jes-va10:

Prijave sam stavio da traju malo duze, tako da vas rad mozete poslati do petka u ponoc. Sve kasnije prijave se nece vaziti. :)

• Create New...