Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Милош Јојић

Ватерполо Клуб Црвена Звезда - Сезона

Recommended Posts

Ne bi trebalo samo pricati o milogorcima .....Ja bih tu napravio jos jednu grupu ili podgrupu ...Znaci imas milogorce koji misle to sto misle ali imas i jos jednu grupu to su klasicni indijanci provincijalci sa kojim se nazalost ljudi odavde susrecu pogotovo na primorju i kojih bas zabole nesto za politiku oni samo vole da dizu k...na bilo kog sa strane da li si iz Srbije , Bugarske , Nemacke svejdeno ...klasicno provincijalsko siledzijstvo i pozerstvo...E sad jasno mi je sto me ne podnose Hrvati aj imali sa njima neku istoriju ..Mrze nas i to je to ni prvi ni poslednji ( na kraju ne podnose se ni Francuzi i Englezi itd itd ) ,al bar Crnogorac treba da te celiva ..Pa ako za njih sve ovo vreme nismo bili dobri ..Te su studirali ovde po 100 god te se provode ovde , te zive od "rada" ovde , te ih ne gledaju kao strance ovde ...da ne nabrajam sve ....A sta smo sve od toga imali? I takav covek da ti se nesto mrsti i dize djoku ??? 

• Палац горе 3

20 hours ago, kusha said:

Да се нападач на мене није оклизнуо, не бих био жив! 

Ako se okliznuo mora da je i pao,a onda se vratis i ugazis govno,otmes sipku pa jurnes na ostale.(svi bi se razbezali i posmatraci i akteri)

Oni su u bivsoj nam drzavi pokazali da su sise i vunic,cak su zentovali njih 10 od 2-3 cigana ili grobara nisu oni na nasem nivou.

• Лајк 1

3 hours ago, dikili kontakt said:

Ako se okliznuo mora da je i pao,a onda se vratis i ugazis govno,otmes sipku pa jurnes na ostale.(svi bi se razbezali i posmatraci i akteri)

Oni su u bivsoj nam drzavi pokazali da su sise i vunic,cak su zentovali njih 10 od 2-3 cigana ili grobara nisu oni na nasem nivou.

Taj sto je pao imao je noz i ranio naseg igraca pri tome, koliko sam ja razumio. Da je isao da mu otme noz dok ovaj lezi na podu je izuzetno rizicno jer bi ga ovaj mozda nabo ili bi se opirao dok ne bi dosao ostatak ekipe i unakazio ovog naseg.

• Палац горе 2

Kada si u neprijateljskom okruženju, slično je masovnoj tuči gde si ti apsolutna manjina i autsajder jer ne znaš koliko njih iz mase kreće na tebe, može biti 50 a može i 3 a ni jedan od njih nije ni Čak Noris ni Stiven Sigal i zato ih ne treba osuđivati.

• Палац горе 2

Mozda je sada drugacije ali su ostali p***e i uvek ce to za mene biti.Jesu li svi na obali znali tog momenta da je ovaj nas golman igrac Crvene Zvezde pa bi svi skocili da ga biju ovi iz mase ili nesto drugo.(faktor iznenadjenja)

Ko nema srca za tako nesto taj nikad se nije potukao sa protivnickim navijacima pa makar bio goloruk.

Decko nije morao da se pobije,on je uradio najbolje sto je mogao ipak je on samo sportista (Crnogorac cast izuzecima Dejan Savicevic) 

Sta je GTA?

Igrica, možeš da jebeš mater celom gradu, a da ti ništa ne bude. 

• Терза 1
  • Хаха 3

Posted (измењено)

Da je Kralj nekim slucajem Hul, ova njegova reakcija bi bila presmesna. Ali posto je momak samo sportista, sasvim je  razumljivo sto nije pruzio neki otpor. 

Nego, zbog nosnja obelezja svuda mozes da najebes. Zato uvek treba biti spreman. 

Edited by Делиријум
  • Лајк 1

Kralj sjajan danas. Popovic takodje, kapitenski.

Stoka ima obilatu pomoc sudija. Trapaaaaj!!!

• Лајк 1

Победа у дербију 10:6. По два гола Шулца, Васића, Поповића и Танкосића.  Неколико добрих одбрана Црногорца поготово кад смо имали два играча мање. Мада се слабо разумем мислим да је ово лош квалитет ватерпола с обзиром на рејтинг који имамо у том спорту. Браво за оних пар фанатика којимсу навијали. 

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада