Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Sign in to follow this  
Александар

Футсал репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Крај 2.2 први смо у групи у понедељак играмо против Аргентине у осминифинала u 15 00

Edited by Nenad74

Крај 2.2 први смо у групи у понедељак играмо против Аргентине у осминифинала

Očekujem tvrdu i egal utakmicu. Nismo favoriti. Argentina je dobra reprezentacija. Izgubili su od Italije 3:2, a znamo da je Italija uz Španiju posle Brazila najjača. Idemo dalje, BRAVO MAJSTORI!!!!

Danas u 15h osmina finala protiv Argentine. prenos na RTS 2.

Izgubili smo 2:1. Prilicno naivno, bili smo bolji u prvom poluvremenu, oni sjajno igrali mesavinu pozicione igre i presinga, dali gol sutem iz daljine i jedan autogol naseg gose. Jbg, svaka momcima za debi na SP.

U 18h danas SK1 Slovenija - Srbija .Otvaramo prvenstvo Evrope

Meni je ovo baš negledljivo. Osim Kocića, svi ostali igrači na terenu su igrači bez mašte i lucidnosti. Sve nešto robotizovano, kruženje, guženje, šutiranje.. Samo Kocić zna nešto da napravi, da izmami uzdahe i oduševljenje. Na kraju 2:2, gol u poslednjem minutu utakmice. To je to, dalje neću ni pratiti, nema šta da se vidi ako mene pitate :smeh211:

• Палац горе 1
  • Лајк 1

A takav je danasnji futsal...sve manje majstora na petoparcu sve vise snaga taktika i ko prvi pogresi ...isto kao i danasnji fudbal....Mada je meni danasnji fudbal gledljiv samo na vrhunskom nivou a ove brdjanske i beton lige nikako ...dok kod futsala i na najnizim nivoima mozes da odgledas lepu utakmicu...E sad mozda sam subjektivan al sta cu :)

• Палац горе 1

Staticni smo kao i u svakom sportu, gubis od 5 i 10 minuta a ti stojis od protivnika na 5-6 metara kao da vodimo. Ovaj sastav je 99% isti kao onaj od pre dve godine, zar se za to vreme niko nov nije pojavio? Meni je ono lose bilo..

Nasi kao pripreme idu po selima igraju turnire protiv amatera, ozbilje reprezentacije imaju prave pripreme i utakmice.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1