Jump to content

Фмп

Александар

Recommended Posts

Posted (измењено)

VolimIJaNerandzeNoTrpim kao usporeni snimak, poor man Davidovac, odradice sve na fintu odlicno i onda sve upropasti zicerom, ne secam se da sam ikada video coveka od 2m koji cesce masi zicere od njega. Bar 5,6 cistih zicera u ove tri utakmice, znaci sam ispod kosa. Ti promasaji su ekvivalent kad u fudbalu promasis prazan gol sa 2m. 

Vode Danci 6 razlike na poluvremenu, ocekivano , zajeban rival. Znao sam da ce biti ovako, iskusniji su, imaju rutinere i igrali su ovakve utakmice u Evropi mnogo vise nego FMP. 

Onaj centar Diuf tri trojke sa 8m ubacio, to je 9 poena , za ovakvu utakmicu velika vrednost. 

Danci 9/17 za tri poena, ako ovako nastave i u 2/2, tesko ce FMP da ih stigne. 

Edited by Užljevača

FIBA Evropa Kup mogu da igraju ali pitanje je da li zele, sudeci po odgovoru Stefanovića:

FMP ima pravo da borbu na evrosceni nastavi u FIBA Evropa kupu.

"Liga šampiona je bila želja. Smatramo da tu pripadamo. Nismo ove godine to obezbedili, ali nismo razmišljali o drugom takmičenju".

Ovako na oko mi se cini da se nismo puno potresli sto necemo igrati Evro takmicenje ove sezone. Od izjave Stefanovica na kraju, do samog govora tela na terenu. Da nije Bu Bic poludeo, izgubili bi 10-15 razlike.

Mislim da bi dva fronta bila previse za ovaj tim. Tanka je ova rotacija (ne los tim). Za ABA i borbu za top 8 sasvim dovoljna.