Jump to content

Фмп

Александар

Recommended Posts

Nemam ja ništa protiv Lazosa ako ga Radonja vrati u stanje iz prvog mandata, odmah da vam kažem. Čak nemam ništa ni protiv Simona ako ga i približno vrati u nekadašnje izdanje, ono da odigra povremeno role kao adut sa klupe. Bolje sto puta i oni takvi nego nekakve mačke u džaku.

39 минута раније, SHERIFF said:

U kom smislu? Cesto ne zavrsis misao. Pozitivno-negativno? I od takmicenja koje budemo igrali zavisi, ne znam sta se u ovom momentu moze sa sigurnoscu tvrditi.

Za sada koliko cujem, meni ide na negativno.

Al' ipak su to samo glasine, ne moze nista da se definise kao pouzdano...

Posted (измењено)
2 hours ago, RedHart said:

Za sada koliko cujem, meni ide na negativno.

Al' ipak su to samo glasine, ne moze nista da se definise kao pouzdano...

Pa verovatno nesto kao povratak Luke Mitrovica i slicne akcije (bila su "suskanja" da ga je Radonjic hteo dovesti sada na ABA polusezoni posto su navodno imali informacije da ima izlaz iz ugovora sa Podgoricanima).

Edited by Borca

Ista su nam predvidjanja, jebiga jednom moraju doci na naplatu promasaji i losa transfer politika. Preveliki teret smo natovarili na ledja ove godine sa ovolikim brojem igraca. Videcemo prvo oce li Radonjic ostati trener. Pa ko ce ostati od igraca, pa da vidimo mozda izrovare nekog iz FMP-a, pa onda tek sta mozemo dovesti.

Контам да ће Радоња остати, осим ако нешто баш јако не пукне између њега и Човића. Не верујем да је долазио практично у пола сезоне да би само ишчупао шта може од ове сезоне. Верујем да има неки договор са газдом око следеће сезоне.

To je Zvezdi najbolja opcija sigurno, sada da li su se vec dogovorili ostaje da vidimo.

Npr na RSB-u su i admini pisali informacije kako ce Gacevic dogovorio sa Radonjicem da se od leta ponovo vrati u Beograd da radi (trenutno je kondicioni trener u Mornaru).