Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Pravi potez, prizeljkivao sam ovaj potpis.

• Палац горе 1

dobar potez. plodio Hrvate pre par nedelja :D 

p.s. mali off, Blaz Mesicek moja velika zelja vec par godina. kad bismo njega nekako ugrabili, on moze i u prvi tim odmah :D 

• Палац горе 4

Rebec je ok talenat ali je midzet,a neko ih voli u nasem sistemu.😜

Mi bi trebali da damo sve od sebe da angazujemo jednog decka iz Belgije,koji je treci najveci talenat u Evropi 2000 godista,iza Dumboje i Samanica.A ja sam mislio da je Belgija vrh po Godiva bombonjerama od kilo za 17 evra.

Njegovo ime je Vrenz Bleijenbergh,mali ima top fizicke predispozicije i talenat,plus feel for game,jednako raritetna kombinacija.

Krilo od 206 iz Antevrpena.Napisacu njegove karakteristike i skauting,ali zaista je nesto posebno,samo je pitanje da li je dostupan...

• Палац горе 4

Ako Rebec ima okruglo 180, Covic ima 150 cm.

Mislim da je Covic preko 175. A Rebec oko 185.

Malo je trulo da reprezentativac Slovenije guli u Fmp-u dok je Filip pri prvom timu.

• Палац горе 3

Posted (измењено)
7 hours ago, RedHart said:

Mi bi trebali da damo sve od sebe da angazujemo jednog decka iz Belgije,koji je treci najveci talenat u Evropi 2000 godista,iza Dumboje i Samanica.A ja sam mislio da je Belgija vrh po Godiva bombonjerama od kilo za 17 evra.

Njegovo ime je Vrenz Bleijenbergh,mali ima top fizicke predispozicije i talenat,plus feel for game,jednako raritetna kombinacija.

Krilo od 206 iz Antevrpena.Napisacu njegove karakteristike i skauting,ali zaista je nesto posebno,samo je pitanje da li je dostupan...

Jeste midzet ali ima opasne fizikalije i moze da igra odbranu za razliku od tatka od sina 

Taj mali belgijanac isti Gregor Fucka 

Edited by Asta Cohones
  • Палац горе 1

2 hours ago, Ganac said:

Bolje je da je Jr u Zvezdi od 12 - 15 mesta u rosteru i da ulazi u igru u ABA ligi ili KLS na kašičicu a da u FMP prospekti koji se planiraju za Zvezdu u narednom periodu imaju više prostora. 

Iz tog ugla gledano skroz si u pravu :D 

Samo čekam Čovića da potegne taj argument kad navijači budu zviždali Junioru posle loših utakmica :D :D 

Rebeca sam volio da gledam u Krki, mnogo lud igrač, slovenački Stef Kari :D

18 hours ago, RedHart said:

Eto njega u Megi uskoro samo da neko javi Mišku😂😂😂

• Хаха 1
  • Збуњен 1

Mali je stvarno veliki potencijal.

FMP opet interesantna ekipa.

Najvise ocekujem od stranaca, ali sam siguran da ce i neko od domacih igraca iskociti.

Rebec je ok talenat ali je midzet,a neko ih voli u nasem sistemu.[emoji12]
Apropo ovih potencijala jedno pitanje. Jel moguće da se Čoviću dojavi kad je neki prospekt u pitanju, pa da se predlog uzme u razmatranje tj.da li je Čović dostupan za takav vid saradnje? Mislim ok, ne mora svaki da se potpiše ali bar da se razmotri mogućnost pošto se ionako dovode u FMP svakojaki stranci koji sem Boldena i Odžare nisu uspeli ni minute da izbore u Fmp-u.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Pa naravno da mu se dojavljuje,onda je pitanje da li je taj igrac dostupan ?
Jebena Arizona i jebeni Son Miler su ga vec gledali na B sampionatu Evrope do 18 godina i poslali mu ponudu za skolarinu !
Mislim da je to ispravan put,jer na jednog Boldena ili Odzoa dolazi 5 neuspesnih angazovanih strendzera, i to je normalno jer ne mogu svi da se ispostave kao pravi igraci za Zvezdu...
Naravno, nije problem što se dovode ti stranci, više me je interesovalo po kom principu sve to funkcioniše. Pretpostavljam da ne dolaze za neku ozbiljnu kintu i da se na njih gleda kao na "dozvoljeni rizik".

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3

To mu Red dojavljuje, garant. :D

• Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада