Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

ФЕД Куп, Белгија - Србија.

1.меч: Јанковић - Флипкенс 7-5, 7-5.

2.меч: Викмајер - Јовановски 6-4, 6-4.

Bravo Bojana :salsrbijajk6: dobila 2.0 u setovima dubl odlucuje

3.2 Bravo Bojana i Aleksandra tako se igra za zemlju u polufinalu smo 21 i 22 aprila igramo u moskvi protiv ruskinja :salsrbijajk6:

• Палац горе 1

Мечеви другог дана говоре каква енегрија и снага се добија жељом и борбом за репрезентацију. Браво девојке :caen2:

• Палац горе 1

U Fed Cupu u Moskvi u polufinalu vodimo 1.0 Jelena dobila Pavlicenkovu :salsrbijajk6:

Prvo Ana dobila za 2.1 onda Jelena za 3.1 tooooo u finalu smo tako se igra za zemlju u novembru igramo protiv ceske kod njih :salsrbijajk6:

• Палац горе 1

Је ли то Аца Стојановић рекао: "Није немогуће да нам је срећу донијела Анина гумица за косу коју је 2001. добила од баке."?

Posted (измењено)

Србија 1 - Словачка 1

Јовановски изгубила дуел против Хантухове, а на шта је тек личио дуел Цибулкове и Долонц... Весна је изгубила први сет 6:4, у другом је било 5:3 за Словакињу и таман када сам изгубио сваку наду бацио сам клетву на Цибулкову (дабогда поломила руку) и она се повреди и преда меч  :adzapokerface:

Edited by MrRakoc

Служиш се неспортским стварима, срам те било :smeh211:

• Палац горе 1

Србија 1 - Словачка 1

Јовановски изгубила дуел против Хантухове, а на шта је тек личио дуел Цибулкове и Долонц... Весна је изгубила први сет 6:4, у другом је било 5:3 за Словакињу и таман када сам изгубио сваку наду бацио сам клетву на Цибулкову (дабогда поломила руку) и она се повреди и преда меч  :adzapokerface:

Влашка мађија :D

Требао си и сутрадан да урадиш исто :/

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада