Jump to content

Управа кошаркашког клуба

Александар

Recommended Posts

6 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Вучевић,Миличић,Ракоч,Гуровић,ЛалеЛучић,Лаза, Симон у скупштини из баскет приче..чекамо ове са ловом(ако их има)

Crveno-beli će takođe dobiti i novi Upravni odbor sa ljudima iz sveta biznisa, dok bi Nebojši Čoviću trebalo da bude potvrđen novi mandat na predsedničkoj funkciji.

Ako se u upravu klubu integrisu ljudi sa novcem spremnim za ulaganje, ovo ce biti jedna od boljih skupstina u poslednjih 10 godina.

Ljudi iz kosarke su tu, i sto je najbitnije ljudi koji iskreno vole nas klub i prate ga, kada god im vreme to dozvoli. Ovi ljudi nisu od juce zvzedasi, vidjamo ih u hali mnogo cesto. Neki su i mnogo dali ovom klubu, tako da ovo je zaista pravo osvezenje, pogotovo ako dobijemo finansijsku stabilnost.

Posted (измењено)

Kao prvo i najbitnija je vest da Covic ostaje predsednik. Nek` je sa srecom.

Druga stvar na koju sam manje vise ravnodusan je spisak bivsih i sadasnjih sportista clanova skupstine, kao i ovaj spisak glumaca i muzicara. Dobar je Bajaga, ali da snimi koju navijacku pesmu. Dobar je Kalinic, ali samo kad treba da se posiba i da mu se da u parteru onaj crveni dvosed.

Kad sam procitao jucerasnju najavu Insajdera ocekivao sam jaka finansijska imena, kad ono... Prdez. Ne znam mozda i gresim.

Edited by miloshb

• Администрација
12 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Имали смо срећу да су нас из јавног живота(куће)заобишли Окановић&Ђорђе Давид,поједине сам једва сварио њих двојицу не би могао никако.

Кад ће ти с ловом,изгорех...

Načuh da su i sportisti iz skupštinskog saziva dali lepu svotu novca, ne znam da li je tačno i znaš li ti šta? 

Čekamo glavešine da vidimo, ali jedan koji bi se trebao tu naći uliva nadu.