Jump to content

Управа кошаркашког клуба

Александар

Recommended Posts

Novosti online

27. 10. 2021. u 15:06

PREDSEDNIK Crvene zvezde Nebojša Čović nastavio je da govori o dešavanjima u srpskoj košarci.

12914_sp-covic_f.jpg?ts=1635340284

Nakon što je izneo čvrst stav da bosanski košarkaš Jusuf Nurkić ne bi mogao da dođe u Zvezdu, zbog nekih gafova koje je pravio, Čović je uputio kritike na rad predsednika KSS Predraga Danilovića.

– Ne može se neuspeh koji smo doživeli, a, on je sada evidentan, nakačiti na leđa Igora Kokoškova. Ako taj čovek nije imao saradnju ni sa predsednikom Saveza, a to se dešavalo i Saši Đorđeviću… Da li će oni to da kažu, ili neće, to me ne interesuje. To je istina – rekao je Nebojša Čović i nastavio:

– Morate da stanete ispred i iza tog čoveka. Očekivanja su ogromna. Ako ste predsednik Saveza i bivši igrač, ne znam šta ste… Nemate vi pravo da upadate u svlačionice, na treninge, da glumite autoritet. To trenere vređa. NJihov posao je takav da moraju da imaju povišen stepen sujete – istakao je Čović.

On dodaje da crveno beli nisu državni projekat i da drugi klubovi takođe dobijaju novac od države.

– Crvena zvezda gleda samo sebe i svoje interese, ne zanimaju nas tuđi interesi i odakle ovima ili onima novac. Doći će se do svega toga – odakle je ko dobio novac. Nije moje da mislim o tome, ja samo znam odakle su pare koje su u Crvenoj zvezdi. Što se tiče drugih, mogu i to, ali neću, bar za sada. Ne znam za druge, možda oni imaju više novca zato što su sposobniji ili zato što imaju bolje firme, a možda i te firme imaju atraktivnije proizvode. Treba transparentno izaći i reći šta je država dala i kome. Zvezda je dobila sredstva od grada Beograda, kao i od republike, ali dobijaju i drugi. Mi nikada nismo bili državni projekat – ni manje ni više nego što su drugi bili državni projekat – izjavio je Nebojša Čović.

Čekaj...ajde da postavim pitanje ovde javno Redu i Mannyu, a da ne ispadnem mnogo glup...ako već klub nema skauting službu, i ništa se ne preduzima povodom toga, ako se sve oko pojačanja svodi na to da se okrene zalizani i pita šta ima , ili se neko seti bivših igrača pa ih zove da se vrate ( i u klub i u košarkaški život[emoji846])...zašto jedan od vas dvojice ne pošalje jedan e-mail nekome, ma bilo kome, u KK sa ovakvim predlogom-listom igrača, potencijalnih pojačanja, sa kratkim opisom zašto...eto kao ovaj vaš upis gore npr... čisto da se proba, bez nekog cimanja, pa možda i upali, možda neko i pogleda, pročita, razmisli o tome, nemam pojma, možda i dovedemo toliko željeno pojačanje...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

4 минута раније, keyser_soze said:

Vrlo jednostavno 

Sto se Mannya tice stav KK je da angazuje sadasnje ili bivse (lecene) alkoholicare 

Sto se Reda tice , covek ima ozbiljan posao a voli da jebuckari sa strane ( dugogodisnji preljubnik ) , tako da je ljubavni zivot preslikao i na poslovni , ima jedan zvanican posao a i malo sa strane 

Хахахаха ???

• 2 weeks later...

Мени не пријају та гостовања, јер некако ми је сигнал чекајте још мало на појачања, што се тиче неког великог појачања то и не очекујем...

Штета јер је мој утисак да смо довели право појачање уместо Цирбеса данас имали бољи скор....

Овако тај што треба да дође треба ће и време све то ми говори да је циљ да то појачање буде појачање за април, а онда се питам шта је са евролигом, зашто се сваке године боримо за небитну улогу у том такмичењу...

Једина замерка што се евролиге тиче није да морамо играти топ 8 за мене је то велики успех али морамо имати тим који ће да се бори за то током сезоне а не да отпадне пре нове године...