Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Управа кошаркашког клуба

Анкета  

90 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом управе од њеног преузимања клуба до данас?

• Да, веома сам задовољан.
      21
    • Задовољан сам, али сматрам да је могло и боље.
      19
    • Нисам задовољан, али нисам за промене.
      4
    • Нисам задовољан и сматрам да треба доћи до промене.
      4

Recommended Posts

Nema ko da skandira, svi su podmireni i u prici. I taj grafit je sminka. Neki utopista.

48 минута раније, Ambasador said:

Jedna stvar je svesno urušavanje kluba, a sasvim druga loše povučeni potezi zarad boljitka kluba. Čovek iz najbolje namere može da napravi neke poteze koji se kasnije ispostave kao mnogo loši. Vesić je dokazana štetočina, ali nisam siguran da je namerno radio protiv KK ili FK. Jednostavno nije iz te priče, verovatno je želeo dobro ali se na kraju ispostavilo kao loše. 

Da se nadovežem na Šerifa. Sami ne možemo, onda mora da se sarađuje sa ljudima iz vlasti. Najbolje bi bilo da se budžet obezbeđuje iz jednog dubokog džepa. Na žalost Zvezde, takav se džep još nije pojavio.

То су форуми. Лик који напише овакав пост, може некога да прозива за писање глупости.haha.gif

• Хаха 2
  • Палац доле 1

Bas me zanima kako ce neko da zabrani prvom coveku grada Beograda da ne dodje na utakmicu u dvorani vlasnistvu grada Beograda i klubu koji se finansira od drzave Srbije i grada Beograda. 

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

ma hoce covek verovatno da opere ime. tako ja posmatram. 

svi ga mrzimo i smatramo stetocinom koja je upropastila oba kluba, pa sad preko Covicevih ledja verovatno hoce da se pokaze kao dobrocinitelj. a za tako nesto je verovatno dao neku lepu svotu novca. a Covic kao Covic, udruzio bi se i sa djavolom (hm, mozda je ovo pravi primer) za pare. 

• Хвала 1

Ne smatramo ga stetocinom aman, on JESTE stetocina. I sto dalje od kluba to bolje. Tom ako pruzis prst, ne da ce da ti iscupa ruku do ramena, vec i glavu. Ne potcjenjujte ga.

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Терза 1
  • Скењ 1

Politicari su vukovi u jagnjecoj kozi. Najodvratnija vrsta. 

• Палац горе 2

Posted (измењено)

I Nebojsa ide sigurnim putem kao neprijatlju kluba ako nastavi sa ovim guranjem sina. 

Mi smo Zvezdasi malo pickasti kad je KK u pitanju. Volio bih da vidim reakciju da Terzic gura Kostadina u FK. Digla bi se kuka i motika.

Edited by Berloq
  • Палац горе 3
  • Палац доле 1

Naravno da sa svakom vlascu moras biti dobar ako hoces da zivis od njih a moras. Bez njih si propo ko muda kroz iscepane gace. NIjedan dinar ti ne moze leci na racunu a da oni ne odobre ili da taj kanal preseku. Takvo je vreme doslo. Mozemo da se batrgamo ili ne, budemo gadljivi na pare ali ako ti oni udare kontru ugasice ti klub. Najmanje sto sam  ocekivao je Vesic u KK, mislim alo ljudi :punish:.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Posted (измењено)
23 минута раније, RedHart said:

Eklatantan primer ti je slucaj sa onim bumbarom iz Kine,a gazda Covke je isao cak do Kine zbog para(satro predavanje),ali sipak.

Nije bilo odobreno iz Nemanjine...

Ukratako zet pored terena Vesic u lozi  neki novi vetrovi duvaju ili je doslo do pomirenja  a inace njih dvojica su stari dobri drugari i u svim rezimima imali zapazenu ulogu !

Fali jos samo zitko basket pa cirkus da bude kompletan 

Edited by Asta Cohones

1 hour ago, RedHart said:

Eklatantan primer ti je slucaj sa onim bumbarom iz Kine,a gazda Covke je isao cak do Kine zbog para(satro predavanje),ali sipak.

Da li je istina da smo najveci deo novca koji dobijamo od drzave dobili upravo od grada Beograda??? 

2 hours ago, RedHart said:

Niko da postavi pitanje ZASTO to nije bilo odobreno? I da li granici sa politickim ludilom tj. bolescu da se sa najviseg mjesta u drzavi sabotiraju sponzorski ugovori nekog sportskog kolektiva sa stranim kompanijama? Aman zaman bre.:sm24:

• Лајк 1

Како ви знате да "није одобрено"? Мени то личи на алиби причу. Тако свако може да тврди било шта.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Ja ne znam ali zvuci logicno u drzavi gdje mora jedan covjek da kontrolise ama bas sve, cak i nekakve smjesne mjesne zajednice u Crnoj travi i Odzacima a kamoli ovo. Mada ja mislim da je njemu bilo najbitnije da se Covic ne poveze s Djilasom. Ovaj naravno nije blesav da to uradi....sada.😀 Bice vremena za to kada i ako Djiki uzme vlast posto miloga vodju puste niz vodu.

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Гроф 1

А звучи ли ти логично да би Звезди забранио страног спонзора? Да је Звезда добила тог спонзора, могао би да је скине са државне сисе, а и разоружа оне који га нападају како је држава Звездин банкомат. Типична алиби прича ако мене питаш, у равни са оним кад ови из ФКП причају како су сви против њих.

• Палац горе 2

Da, samo sto knjigovodstvo KK Groblja lahko moze da demantuje taj narativ...SVIH ovih godina. A nase knjigovodstvo ne knjizi nista drugo nego MTS i Idee od sponzora, elem oko 1,2 miliona godisnje sto nije dovoljno da budes konkurentan ni u Kupu Marinka Rokvica kojeg je KK Groblje igralo prosle sezone sa porazavajucim bilansom.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада