Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Управа кошаркашког клуба

Анкета  

90 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом управе од њеног преузимања клуба до данас?

• Да, веома сам задовољан.
      21
    • Задовољан сам, али сматрам да је могло и боље.
      19
    • Нисам задовољан, али нисам за промене.
      4
    • Нисам задовољан и сматрам да треба доћи до промене.
      4

Recommended Posts

• Палац горе 2

To su Covic,Milosevic i Bacovic...

• Палац горе 1

Tako je,tu cifru sam i ja cuo.

To se odnosi na 2017 godinu...

• Палац горе 3

2 hours ago, RedHart said:

Tako je,tu cifru sam i ja cuo.

To se odnosi na 2017 godinu...

Ако је тако ситуација је јако добра, плус имамо ростер који може да се потуче за Абу, само мени није јасно како без спонзора.

• Палац горе 1

Nije vezano za nasu upravu , ali ovo treba imati na umu ...

Реалов шампионски минус скоро 30 милиона евра!

13 септембар, 20180

Реал Мадрид је, према писању „Ел Мундо Депоритва“, прошлу сезону - једну од оних најуспешнијих у историји славног клуба, завршио са минусом од скоро 30 милиона евра!!!

nnegovan-CZ-REAL-051.jpg ФОТО: Н.Неговановић

Да будемо прецизнији, „Ел Мундо” процењује да је кошаркашка секција је створила несвакидашњи минус од 28,9 милиона евра највећи у историји!

el%20mundo%282%29.jpg

Минус је био већи за око 30 одсто него прошле сезоне, а већи и у односу на претходну годину када је Реал покорио Европу, у циклусу 2014/2015. Тада је Краљевски клуб забележио мањак од 27,9 милиона евра, највећим делом због плаћања огромних премија.

Од тада су се минуси кретали између 22 и 24 милиона евра, што је, према писању Каталонаца, слично мањку који прави највећи ривал – Барселона.

Буџет за екипу износио је 35,7 милиона евра, док је на премије отишло 6,6 милиона, што уз трошкове потписивања уговора укупно износи 44,27 милиона, око десет више него сезону пре!

Приходи су, додуше, такође порасли за око 20 одсто, на лепих 15,47 милиона којима би требало додати и 1,9 милиона евра од обештећења за Луку Дончића. Међутим, рачуница је јасна. И болна!

Ако вас занима и одакле ових скоро 16 милиона евра прихода, што звучи невероватно за наше услове, око 6,9 милиона је од уговора са спонзоима, око 4,7 милиона је од улазница.

Ако се сетимо да је и кошаркашка секција Фенербахчеа пословала са великим минусом, да је Барселона доказано у дебелом заостатку...

• Лајк 1

Sta je za Real 30 miliona? Nista, ono sto i za Zvezdu 300.000. Imaju svoju halu, brend, vrednost igraca, sve to premasuje realan dug kluba i nisu ugrozeni. Oni duguju 30 miliona ali ne duguju igracima vec bankama i slicnima bas zato sto su placali te igrace.

Ne duguju nikom s obzirom da pare dobijaju od fudbalskog kluba.

• Палац горе 2

Nebojsa ako ti se ovaj vrati u klub mozes slobodno da pakujes kofere 🤢

0MMM2847.JPG

• Палац горе 3
  • Лајк 1
  • Гроф 1
  • Скењ 2
  • Палац доле 1

Nebojsa ako ti se ovaj vrati u klub mozes slobodno da pakujes kofere 🤢

0MMM2847.JPG.1c4d2709130236891b85da0b185a0b59.JPG
Jel to gnjida ponovo merka poziciju u KK? Da završi ono što je započeo?

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3

Zanimljivo da se Covic pljuje i kad se napise da nas je drzava ostavila na cedilu, kao ne moze se sam protiv svih, a onda opali po njemu i posle ove slike, grdno se varate ako mislite da je Vesic bio daleko od kluba ovih 5-6 godina. Kao deca ste. Iscudjavate se tu nesto, kako jedan kk u Srbiji da obezbedi kakav takav budzet, a da nije ovih njuski? Bili bi na nivou druge holandske lige. 

• Палац горе 4

@SHERIFF9

Samo djelomicno si u pravu. Gdje je esenes tu je uvijek u blizini "drug sa studija". Samo, NE SMIJE da sjedi u lozi! Ovo je ritualno zauzimanje busije, vjerovatno probni balon i mjera disciplinovanja vojnika Nebojse. E sad kad nema Omica, eto prilike tribinI na Ulmu da se oglasi povodom ovog zapisavanja. 

Ama rekao sam ja ljetos da ovaj upliv nekih parica u klub nece proci bez bolnih kompromisa. Samo sto ni ja nisam ocekivao ovakav ekspres horor scenario. Ova slika je izraz Coviceve nemoci. I brutalan prst u oko ZvJezdasima. 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Jedna stvar je svesno urušavanje kluba, a sasvim druga loše povučeni potezi zarad boljitka kluba. Čovek iz najbolje namere može da napravi neke poteze koji se kasnije ispostave kao mnogo loši. Vesić je dokazana štetočina, ali nisam siguran da je namerno radio protiv KK ili FK. Jednostavno nije iz te priče, verovatno je želeo dobro ali se na kraju ispostavilo kao loše. 

Da se nadovežem na Šerifa. Sami ne možemo, onda mora da se sarađuje sa ljudima iz vlasti. Najbolje bi bilo da se budžet obezbeđuje iz jednog dubokog džepa. Na žalost Zvezde, takav se džep još nije pojavio.

• Палац горе 2
  • Палац доле 2

Sta je alternativa? Je l Fk nema veze sa vladajucom garniturom? Uopste nije bolno, ovo se desalo i prosle i one tamo i pre tri godine, sa Vesicem ili bez njega u lozi, meni je svejedno, sta treba da zabijam glavu u pesak kao stoka preko puta? Opozicija? Pa nisam Zeljko Pantic, ni Tegeltija hvala Bogu, a ni zatucani, izmanipulisani internet grobar 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Taj film u drzavi Srbiji nes gledat jos dugo. Mozes se srditi do ujutru.

Vrlo dobro shvatam sta zelis da kazes.

Nema sta da trazi u lozi. Taj film gledali smo vec podugo. Dovoljan je grafit upozorenja ili jedno skandiranje sa tribine. Da je marketing FK Vesicev i da je Vesic i dalje u FK govorim, za tvoju informaciju, jos od 2012. I tzv. ponocnog "prevrata".

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада