Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Управа кошаркашког клуба

Анкета  

90 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом управе од њеног преузимања клуба до данас?

• Да, веома сам задовољан.
      21
    • Задовољан сам, али сматрам да је могло и боље.
      19
    • Нисам задовољан, али нисам за промене.
      4
    • Нисам задовољан и сматрам да треба доћи до промене.
      4

Recommended Posts

1 hour ago, Ganac said:

Mislim da su nerealne cene za sezonske karte.

Мислиш превисоке? Колико би ти ставио?

Dje je i sta radi DiD akcija? Je li se skupilo dovoljno za pola jedne Keseljove plate?

• Палац горе 1
  • Палац доле 2

33 минута раније, Дзјуба said:

Мислиш превисоке? Колико би ти ставио?

Pa tribine maks 6000 dinara sa popustom 5000 dinara, na osnovu toga i ostale sezonske za parter, ložu...bi bile jeftinije od vog što su zacrtali.

• Палац горе 1

Minimum cemo odigrati 21 utakmicu ( aba 11 + kls 5 + ek 5). U KLS cemo sigurno stici i do finala, sto znaci da tu imaju jos makar 3 utakmice. U EK cemo vjerovatno proci u narednu fazu, sto je jos tri utakmice.. dok bi u ABA ligi trebali igrati PO, sto je jos neka utakmica. Znaci realno je da cemo igrati minimum 25-30 utakmica na domacem terenu.

8000/25 = 320 dinara po utakmici. Sasvim korektno i isplativo za one koji mogu ici redovno na utakmice. Narocito jer ce karte za EK biti sigurno preko 500 dinara.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Mnogo ljudi ce odustati zbog zajebancije sa Filipom.

• Палац доле 3

Minimum cemo odigrati 21 utakmicu ( aba 11 + kls 5 + ek 5). U KLS cemo sigurno stici i do finala, sto znaci da tu imaju jos makar 3 utakmice. U EK cemo vjerovatno proci u narednu fazu, sto je jos tri utakmice.. dok bi u ABA ligi trebali igrati PO, sto je jos neka utakmica. Znaci realno je da cemo igrati minimum 25-30 utakmica na domacem terenu.
8000/25 = 320 dinara po utakmici. Sasvim korektno i isplativo za one koji mogu ici redovno na utakmice. Narocito jer ce karte za EK biti sigurno preko 500 dinara.
A to je duplo vise od cene sezonske koju daje groblje za ista takmicenja i moguc isti broj utakmica....gde je tu racunica?
Mislite o tome...

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Pa iskreno, svejedno mi je za groblje i njihove cijene sezonskih. Ja sam ti dao cistu racunicu gdje se vidi da se sezonska itekako isplati onima koji su redovni i da je cijena adekvatna. Nije lud Covic da daje sezonske po cijeni od 5000 pa da teoretski jedna utakmica kosta 120 dinara, sto bi bilo smijesno. Ne igramo mi Prvu ligu Srbije i ABA2 pa da bude toliko niska cijena. 

• Палац горе 2

Pa iskreno, svejedno mi je za groblje i njihove cijene sezonskih. Ja sam ti dao cistu racunicu gdje se vidi da se sezonska itekako isplati onima koji su redovni i da je cijena adekvatna. Nije lud Covic da daje sezonske po cijeni od 5000 pa da teoretski jedna utakmica kosta 120 dinara, sto bi bilo smijesno. Ne igramo mi Prvu ligu Srbije i ABA2 pa da bude toliko niska cijena. 

Nije poenta u tome sto je to groblje u pitanju sa cenom sezonskih vec je pitanje zato sto je klub iz iste drzave, grada i njima se isplati racunica (da li im je primarni cilj da pune halu ili da sacuvaju budzet navijacima...) a nama ne.

Uostalom po toj tvojoj logici ni pacoti nisu skupe za nekoga ko prima mesecno 300 evra jer ce ih nositi dugo...

Osim toga nakon uppr-a cene sezonskih su bile mnogo nize ii rasle su sa takmicenjem, cak je i za el bila cena 100 evra dok covi&ekipi nije zinulo bas kroz racunicu br tekmi kada podelis cifru ispada dzabe...jos samo da kroz neku banku obezbede kreditiranje kao bokan, pa da nas vidi bog...sve na kredu.

Po mojoj logici 300 dinara za utakmicu nije skupo (cak stavise, taman je, a bice i manje jer vjerujem da cemo odigrati vise utakmica), a 120 je prejeftino i smijesno gledajuci tim i takmicenja. Eto ti moje logike, ne moras davati neke znj primjere.

I da, kad nas vec poredis sa njima i iscudjavas se razlici u cijeni trebas uzeti u obzir da mi imamo bolju/skuplju ekipu i da cemo sigurno odigrati vise utakmica nego oni.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Po mojoj logici 300 dinara za utakmicu nije skupo (cak stavise, taman je, a bice i manje jer vjerujem da cemo odigrati vise utakmica), a 120 je prejeftino i smijesno gledajuci tim i takmicenja. Eto ti moje logike, ne moras davati neke znj primjere.
I da, kad nas vec poredis sa njima i iscudjavas se razlici u cijeni trebas uzeti u obzir da mi imamo bolju/skuplju ekipu i da cemo sigurno odigrati vise utakmica nego oni.
Moze to i ovako da se posmatra:
Da li je bolje imati 4000 sezonskih po ceni od 50 evra ili 2000 sezonskih od 80 evra.
Da li pri tom klub ostvaruje vecu dobit (podrska ekstra) kada je sezonskih 4000 i svaku utakmicu imas podrsku 4 i vise hiljada ili 2000 sezonskih i mozda 3000 navijjaca u Pioniru.

• Палац горе 1

Samo sto KK CZ nema ukupno 4000 navijaca. Zna se ko uzima sezonske, onaj ko i dolazi na utakmice. A koliko ljudi redovno dolazi na utakmice - 2000 maksimalno. To ne mogu promijeniti bilo kakve cijene. Jezgro navijaca KK-a je jednostavno toliko.

To je isto kao da kazes da bi FK imao 10 hiljada sezonaca i isto toliko ljudi na stadionu da su cijene duplo manje. Nema teoretske sanse.

• Лајк 1

Brazilski Sao Paolo ima tri crvene zvezdice iznad grba, u cast tri trofeja prvaka sveta, mozda bi i nas Fk mogao jednu crvenu, plus jednu srebrnu za evro trofej.

A KKCZ neka stavi cetiri, jednu za omladinsku evro titulu pa Zkk ili kpk. A ako se neko buni , neka Cova kaze da su zapravo zvezdice za buduce vreme, jer smo mi genijalan klub ispred svog vremena. A moze da kaze da ne priznajemo gepekaske titule ustasko siptarske stoke stoga mi vec imamo 25 minimum, a njihovo namesteno FIBA kup takmicenje u instantbulu se ne racuna vise, sad ULEB vlada.  A eventualnim zajmljenim parama od FK /uefe, mogli bi lako da revidiramo istoriju na crvenom krstu i medijima, da jkkp-u satremo trag postojanja, a ovu bolesnu im upravu i razne  kristijane koji ih podrzavaju u kriminalnom pranju para i dugova,  oteti i nahraniti hijene i krokodile njhovim mesom, da im trag ne ostane.

• Хаха 2

25 минута раније, Societas Draconistrarum said:

Brazilski Sao Paolo ima tri crvene zvezdice iznad grba, u cast tri trofeja prvaka sveta, mozda bi i nas Fk mogao jednu crvenu, plus jednu srebrnu za evro trofej.

A KKCZ neka stavi cetiri, jednu za omladinsku evro titulu pa Zkk ili kpk. A ako se neko buni , neka Cova kaze da su zapravo zvezdice za buduce vreme, jer smo mi genijalan klub ispred svog vremena. A moze da kaze da ne priznajemo gepekaske titule ustasko siptarske stoke stoga mi vec imamo 25 minimum, a njihovo namesteno FIBA kup takmicenje u instantbulu se ne racuna vise, sad ULEB vlada.  A eventualnim zajmljenim parama od FK /uefe, mogli bi lako da revidiramo istoriju na crvenom krstu i medijima, da jkkp-u satremo trag postojanja, a ovu bolesnu im upravu i razne  kristijane koji ih podrzavaju u kriminalnom pranju para i dugova,  oteti i nahraniti hijene i krokodile njhovim mesom, da im trag ne ostane.

hahaha koji si ti meni kralj 🤣 ali ovo zadnje "oteti i nahraniti krokodile i hijene" ahahaha surovo nema šta 😆

• Палац горе 1

Има ли вести о тој скупштини или је у питању неко поноћно заседање ? 

Ne verujem da ce kraj skoro poznavajuci odredjene okolnosti skupstine. Cekamo RH da raportira

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада