Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Тема за сва питања и предлоге које имате за администрацију сајта.

И критике, наравно. Увек смо расположени за све.

• Палац горе 4

Samo jedna sitničica: Stavite na glavnom sajtu link ka Forumu, da bude negde pri vrhu strane. Ispravite me, ako već ima, ja nisam primetio :)

Samo jedna sitničica: Stavite na glavnom sajtu link ka Forumu, da bude negde pri vrhu strane. Ispravite me, ako već ima, ja nisam primetio :)

Биће нешто још боље колико већ данас, надам се (до мене је да завршим :facepalm: ), а након тога биће велики банер :) За сада и нећемо нешто да силимо, док не видимо како ће све да функционише што се сервера тиче, боље да не буде превише људи у почетку :)

• Палац горе 3

Ово "Статус упозорења", шта то значи? Је ли то сви имају, иако их нису упозоравани?

Hehe Klint Istvud, da se zna ko je numero uno :D

• Палац горе 1

Ово "Статус упозорења", шта то значи? Је ли то сви имају, иако их нису упозоравани?

Свима стоји испод имена, а онај ко буде упозораван, повећаваће му се зеленом бојом линија упозорења. :)

Bilo bi dobro da napravite nekakav podforum za sezonu 2011/2012 pa onda za svaku utakmicu koju odigramo otvorite temu, da komentarisemo tu. Jer ovako ima da bude haos :)

• Палац горе 1

Биће на фудбалу, па ће касније бити закључаване и премештане у архиву. :)

• Палац горе 3

Видите ова два цитата, е то ми се редовно дешава када цитирам некога. Није велика замјерка, али ако можете, поправите! ;)

Видите ова два цитата, е то ми се редовно дешава када цитирам некога. Није велика замјерка, али ако можете, поправите! ;)

Ne znam kako ti se to desava :blink: Videcemo da li moze nekako da se resi.

Meни ради најнормалније.. не знам како код тебе два :blink:

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

Ево још једном да се увјерите... Мада, када кликнем на "цитат" тако да се отвори у другој картици, прикаже ми само један... Можда је до претраживача. УБР, користим 'ром.

Ево још једном да се увјерите... Мада, када кликнем на "цитат" тако да се отвори у другој картици, прикаже ми само један... Можда је до претраживача. УБР, користим 'ром.

Do tebe je

• Палац горе 1

Kako mogu da promenim naziv teme koju sam postavio???

uzecu na sebe slobodu da ti odgovorim,nadam se da se admini nece naci uvredjenim,ako si ti zacetnik teme,na dugmetu izmeni,desno dole,imas mogucnost da korigujes i naziv teme,osim ako u samim podesavanjima postavke foruma nije drugacije odredjeno

uzecu na sebe slobodu da ti odgovorim,nadam se da se admini nece naci uvredjenim,ako si ti zacetnik teme,na dugmetu izmeni,desno dole,imas mogucnost da korigujes i naziv teme,osim ako u samim podesavanjima postavke foruma nije drugacije odredjeno

Ни у лудилу увређени, хвала на помоћи и нама и Монтели :)

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

druze ne koristi dugme *visestruko navodjenje* vec samo *citat*,desno dole ispod posta,sa njime navodis samo jedan post koji zelis da citiras

uzdravlje

Ни у лудилу увређени, хвала на помоћи и нама и Монтели :)

znam da necete :salsrbijajk6: ,samo reko da budem fini i kulturan,eto ponudih svoje skromno znanje u radu sa forum skriptama,stojim svima na raspolaganju

Hvala za pomoc. :)

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада