Jump to content

Маркетинг фудбалског клуба

Александар

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crveno-bela delegacija će sutra u okviru Zvezdinog karavana posetiti Paraćin. Fan zona i slikanje sa peharima će biti organizovani na platou kod fontane od 18 do 21 čas. Zvezdaši će imati priliku da kupe i nove sezonske karte na karavanu. Vidimo se!

FZf5p2nX0As90E5?format=jpg&name=small

Na transfermarktu brze bolje ekspresno prepravljene cifre za koje smo doveli igrace posle Terzicevog intervjua ali zato ne mogu slike da stave svim nasim fudbalerima a da ne pricam o nekim realnim cenama odredjenih igraca vec kad bas mora da se digne nekom igracu cena, to se uradi minimalno tek koliko najmanje mora i obavezno se par igraca smanji da se ne bi uzdigli previse. Dinamo slabiji tim od nas a igracima cene neke da puknes od smeha. Ti  koji to uredjuju nisu navijaci naseg kluba reklo bi se

1 minute ago, profesor said:

To ne radi niko iz kluba. Transfermarkt u svakoj zemlji ima ljude koji su zaduzeni za pracenje i postavljanje cijene igracima. Tako da to sve zavisi od licne procjene tamo nekog.

Znam da postoje ti neki 'pomagaci' koji salju podatke i sugerisu na detalje i promene i na pola sezone daju svoje neko misljenje o cenama igraca gde se sve to posle uzima i na osnovu toga daje konacna procena ali za nasu zemlju vecinom to rade pristalice ovih preko puta

• 2 weeks later...

-Crveno beli,

-skroz beli (sa minimum crvenih detalja),

-skroz crveni (sa minimum belih detalja).

-kombinacija belo, crveno, stucne, gace (po potrebi).

To su boje koje Crvena zvezda treba da koristi.

Ne secam se da sam vidjao da su Dule Savic, Pancev, Bosko Djurovski igrali u plavim, teget, narandzastim dresovima.

Zauvek ce ostati, barem za mene, misterija, otkud nam uopste ideja da bi trebalo da imamo te boje.

Кад се игра против екипе која има црвено/белу комб.,детаље у те две боје ..нпр.Салзбург као што је био треба имати и ту трећу(плаву/тегет/сиву)

Бзв је што овај трећи и то плави личи на фудб.дрес а први&други на све друго..ал ајд,доћи ће и сл.лето

8 minutes ago, SHERIFF said:

Ne vidim nijednu prepreku da utakmicu protiv salzburga ili slicnih u gostima  miksamo kombinacije po potrebi npr.

преузимање (4).jpeg

partizan-zvezda-348.jpg

преузимање (3).jpeg

То за тебе и мене не би била препрека али за уефу данас јесте..није било трика да смо тамо могли наступити у овим комб..једино онај тегет је био могућ.

1 hour ago, SHERIFF said:

-Crveno beli,

-skroz beli (sa minimum crvenih detalja),

-skroz crveni (sa minimum belih detalja).

-kombinacija belo, crveno, stucne, gace (po potrebi).

To su boje koje Crvena zvezda treba da koristi.

Ne secam se da sam vidjao da su Dule Savic, Pancev, Bosko Djurovski igrali u plavim, teget, narandzastim dresovima.

Zauvek ce ostati, barem za mene, misterija, otkud nam uopste ideja da bi trebalo da imamo te boje.

Ne moze. Pravilo UEFE strogo kaze da kada se igra sa crveno-belom ekipom ne moze se nositi beli ili crveni dres. Isto tako kada se igra sa plavo-belom ekipom ne moze se igrati u plavim ili belim dresovima itd. Znaci prvi dres crveno-beli, drugi uvek beli a treci mora biti takvih boja da mozes igrati sa crveno-belom,crvenom ili belom ekipom.

Posted (измењено)
8 minutes ago, dikili kontakt said:

Evo meni nije jasno zasto ne igramo u crveno belom dresu ako moze neko da mi objasni?

Makabi igra:

Reveal hidden contents

FaX9UInWQAAnEKT?format=jpg&name=small

Ваљда зато што они имају ту белу шару на дресу па ми не смемо да имамо бели или црвено бели дрес. У црвеном мислим да би могли али немамо такав тако да морамо у плавом да играмо. Глупост тотална али тако каже УЕФА.

Edited by tikaspic

Posted (измењено)
21 minutes ago, Са истока Маракане said:

Objasnio je FF gore... UEFA ima pravila o slaganju boja i to je cela mudrost.

Cak mislim da od skora vazi da ekipa koja ima strafte kao mi mora imati strafte i pozadi malo pri dnu dresa. Ne moze se vise imati skroz jednobojna ledja a strafte samo napred. Isto tako nama Gasprom diktira kakav ce logo biti na dresu. Kakvih povrsina,dimenzija,oblika,fonta itd. Tako je kako je samo treba strucno i sa "ukusom" resavati takve stvari a idejna resenja u skladu sa ogranicenjima moraju biti sto kvalitetnija. Znaci nema vise jednobojnih ledja kod klubova sa straftama nego moraju se imati strafte pri dnu ili preko celih ledja.

fanela-entos-22-23-normal.jpg

Untitled 33.jpg

Untitled 44.jpg

Untitled 66.jpg

Untitled.jpg

Edited by FilipFilipovic

Posted (измењено)
25 minutes ago, dikili kontakt said:

Evo meni nije jasno zasto ne igramo u crveno belom dresu ako moze neko da mi objasni?

Makabi igra:

Reveal hidden contents

FaX9UInWQAAnEKT?format=jpg&name=small

Нисам био лењ ….носиоци ТВ права су за вечерас одлучили,ово се сматра као меч ЛШ а они се за све питају.

Edited by ЦИГАНИН 74

UEFA je uvela pravilo da klubovi moraju da imaju i treću garnituru dresova, ali skroz različitih boja od kupskih to jest od prve i druge!!! 

E sad... na našoj prvoj garnituri mora da preovladava crvena boja, ako je druga garnitura skroz bela!!!