Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Маркетинг фудбалског клуба

Recommended Posts

Не знам друже, мени је потпуно свеједно да ли ћемо играти у новим или старим дресовима, ако се они доље боре, и узму Лигу, Куп и уђу у ЛШ, потпуно ми је свеједно да ли играју у пругама, коцкицама, чисто црвеним, чисто бијелим. Маркетинг, у овој ситуацији, треба да ради све како би привукли људе на стадион, да повећају прилив новца у клуб, а дресови нам не доносе толики прилив. Па нашим људима је пуно да дају 200 динара за Сјевер па купују за 100 код препродаваца, о чему ми причамо. Да ме не схватите погрешно, разумијем шта хоћеш да кажеш нити кажем да маркетинг добро ради, само да, за мене, дрес није горуће питање. Више би' пажњу посветио мајицама и тако неким аквизицијама за свакодневну употребу.

• Палац горе 3

Posted (измењено)

Газпром ће ићи на белу подлогу, срање..

Edited by Dzeki

Pa verovatno imaju neka pravila vezana za podlogu na kojoj se moze nalaziti logo kompanije, verovatno mora na cistoj podlozi... Nije to nista neuobicajeno, imaju pravo na to, nase je da kazemo da li nam se svidja ili ne. A morace da nam se svidi.

• Палац горе 1

Њихов лого је ишао преко пруга код оног дреса из сезоне 2013/14...

Сада нешто контам колико би добро било да у шопу имају неке слике/постери појединих играча са њиховим потписима, на неком квалитетнијем (чвршћем) папиру..

Spoiler

14404173372364.jpg

Типа ова слика Катаиа са потписом у неком углу.. То не захтјева пуно кеша да се направи, што значи да би цијена била приступачна.. а контам да би многи клинци вољели имати такво нешто на зиду. Нек продају за 250 динара, ту мора бити профита макар 150 да јебе рак рака.. а многи могу приуштити.

Не знам сада да ли има неко од форумаша контакт са неким из маркетинга.. Можда неко од администрације, типа Мацан, Драган, Никола.. али контам да би било фино то предложити њима, мада вјероватно нема ништа од тога, знајући како они раде.

• Палац горе 2

И ја сам мислио да неће бити беле подлоге, мнооого је лепше без..али инфо је баш поуздан, тако да јбг..

• Палац горе 1

Смешно, како онда Шалкеу и Зениту не траже да буде бела подлога за њихов лого? Нашли нама да наређују. Ружно изгледа са тим белим правоугаоником и то ми је највише сметало и код овог прошлог дреса... Стави лого преко пруга и то је то.

Какве везе има? Причам о белој подлози код логоа Гаспрома, а Шалке има тамно плаве дресове, док Зенит фура светло плаве и на њима је лого без те беле подлоге. Уосталом, и већ сам то рекао, у сезони 2013/14 је њихов лого ишао преко наших пруга. И колико ме сећање служи, њихов лого је ишао преко наших пругастих Најк и Леђеа дресова.

U maju smo ih narucili, a zla Puma nam isporucuje u avgustu, bas kad je Brocic na odmoru. Zli Nemci nas mrze!!!

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

• Палац горе 4

Nije fora u beloj podlozi vec upravo u prugama. Npr. pravilo u mojoj banci je da logo banke moze da ide samo na cistu i jednobojnu povrsinu, samo imamo dve vrsta logoa za svetlu i tamnu povrsinu.

• Палац горе 2

Posted (измењено)
10 hours ago, Panchev9 said:

http://www.prodirectsoccer.com/products/Puma-Stripe-SS-Jersey-Mens-Football-Teamwear-Puma-Red-White-105386.aspx?

Specijalno. Samo za nas. Tra la la

Kakvi lažovi.

Dres je Ok. Puma će nama grb da naplati dodatnih 30 evra na ovu cenu sa linka.

Stara priča. Još je onaj car Avramović lagao narod pre 15 godina za one adidas krpe kako su specijalno za nas pravljene. :D Jebeni Krasnodar ima dresove kao italijanska reprezentacija sa actv tehnologijom (to su ovi tesniji dresovi, koštaju preko 100€). Sad će verovatno priča strpite se malo samo da istekne ugovor sa pumom, posle kad potpišemo novog sponzora biće ludilo.

Spoiler

pumaxfck_home_jersey.jpg

Edited by Darkko
  • Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада