Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Маркетинг фудбалског клуба

Recommended Posts

Posted (измењено)

Dres bi bio još lepši da je manja bela podloga za Gazprom, tada bi dve bočne crvene štrafte na prednjem delu bile spojene od vrha do dna dresa, ovako prevladala je bela boja (ako neko zna da uradi na šopu, neka proba) i rukavi treba da budu potuno crvene boje... to su moje zamerke...!!!

Edited by dean

Pa ova nalepnica preovladava vec trecu sezonu,vec smo navikli.

Ja sam se pomirio vise sa tim. Ok je dres. 

• Палац горе 1

3 hours ago, Darkko said:

A u čemu je fora? Sva 3 dresa izgledaju ekstra na ovim lutkama a na igračima vise kao da su za 2 broja veći?

Људи не кажу играчима да заузму позу као прави фудбалери. Па за плави дрес изгледа као да су звали Бакулу на мали фудбал, а Јевтовић као да има пивски стомак, на црвеном дресу још прошле сезоне изгледало као да се Жуле запустио... И то, и плус што дефинитивно црвена фотошопирана позадина доста умањује квалитет дреса када погледаш на прву. Једноставније, неко је лош у фотошопу.

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

Prilicna guzva ispred Shopa, cak mole ljude da sacekaju da se malo isprazni pa da udju drugi

• Палац горе 1

1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Ja u butiku, bice donji deo trenerke oko 1 avgusta c827c8c2a155631f6d0a192bcec8fe34.jpgd6ebe790a2f8fde6e9a5eb3b1f93bfc4.jpgd01e7195c06407ab92ccf3cffb3e5852.jpg4115c35db1f566349dbed0393c454c79.jpgb6dde1b38b623dd09a19e3f9ab76f0c2.jpg3dbc0eaf9a5080754815d03825718035.jpg632991a5bab93678d6b5f596ee63497c.jpg

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

A gornji deo beli?

• Лајк 1

Ima al nisam slikao jbg, zaboravih.

Сада, Kisli Krastavac said:

Ima al nisam slikao jbg, zaboravih.

Pa sta slikas brate? :) Cccc ...

Kolika je cena?

Pade mi nesto na pamet nisam znao koja je adekvatna tema pa cu ovde. 

Mislim nije ništa ozbiljno sad ali mislim da bi bilo lepše kad bi zabranili ove hokejaske brojeve na leđima igrača. Generalno je postalo trend ali npr španska i Engleska liga imaju neku vrstu ograničenja, Španija pogotovo. Pa čak i da možda SD dodeljuje brojeve po ulogama. Ovako i Miki koji neće igrati ništa zauzeo desetku, broj simbol za fudbal. Ne znam mnogima ovo verovatno deluje kao glupost ali meni bar ima nešto u tim brojevima deluje moćnije sve i možda bi prodaja dresova bila bolja šta znam. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Cek prvo da provale o kakvoj fifi pricas! Da li je u pitanju macka, fudbalska organizacija ili igrica?

• Хаха 4

Свака част маркетингу за ову акцију узимања људске крви.

Можда ако је проследе вампирима из Уефе и сличних елитно мафијашких династија, онда се смилују па ублаже казну клубу!?

Ја бих хтео да дам крв, ал не могу јер сам болестан и крв ми није чиста тренутно. Па мислим није фер да се само здрави и спремни за донације награђују бесплатним картама за евро такмичење... Стога бих да питам могу ли за карту, да донесем крв гробљана и ових гновинара г92 , телеграфа, монда... које бих претходно заклао и сакупио крв у неким посудама, а од вишка крви цртао пентаграм у окултном ритуалу призивања пласмана Ц.Звезде у ЛШ ? 

А кад уђемо у ЛШ.. клуб би могао у пракси да картама или финансијски награђује све навијаче који би Звезду чували од ових рекеташких говнинара, јсдп стоке, ккп клептомана и некаквих ван хелсиншких одбора што шиље колац ка нама, тако да би имали огромну армију уједених преобраћених вампира у служби клуба који би имао живот вечни у ЛШ услед енормних залиха крви.

• Хаха 2

6 hours ago, Societas Draconistrarum said:

Свака на и ових гновинара г92 , телеграфа, монда... које бих претходно заклао и сакупио крв у неким посудама, а од вишка крви 

Био сам код објекта са приложених фотки неки дан. Ладно имају тамо у Лондону своју цркву. Зашто нису у тајности, није ми јасно?! Како то протумачити? И зашто пентаграм?:a015:

П.С. Нису ме пустили у разгледање утврде изнутра са изговором да су визите дозвољене само до 5 поподне а било је тек 5 и 15! Има ли то везе са чајем у 5? Да ли је пентаграм заправо скенер за идентификацију бивших и активних припадника звЈездашке револуционарне гарде па ми је зато запријечен улаз?

9B5B0747-ECC1-4724-9697-396256722C46.thumb.jpeg.7b648554189d52fdff3024113e20ea32.jpegD70D2FB9-ABA5-484A-AF8B-18719B6DA2B3.thumb.jpeg.9221b808b5357e618f3cb54e30caa13d.jpeg

• Палац горе 2
  • Гроф 1

Posted (измењено)

Пентаграм је древни симбол моћи и магије. Ка горе окренут одводи енергију ка космосу, богу, ка доле привлачи. У вавилонској традицији  прдставља пет главних планета са венером на врху, а у старогрчкој указује на пет елемената вода, ваздух, земља, ватра, дух. Слично у виканској, а и у Масонској традицији. 

Закаснио си јер ниси био синхронизован са природом и основним елементима. Већ ти је енергију црпело читање интернета и овог форума. 

У сатанистичкој традицији обрнути уокружени пентаграм служи за приношење жртви и напајање њиховом енергијом.  Још сам аматер,  без жртве у тим ритуалима, а и мрзи ме да детаљније изучавам све али сам у фазону Слејеееррр,  кољи, јеби гробаре аааа, Без милости.  Тако да се надам ускоро ће Кишити крв и црвени звездаши владати европом. Те славне  1991е сам имао неке Слејерове и остале метал албуме, постере на зидовима. Али после су ме убедили да је то лоше, сатанизам, па скинуо и побацао..  и ево деценијама смо без евро успеха, Сезоне у амбису. Време је да се ствари преокрену. 

Исто да створимо најјачу звездашко навијачку масонску ложу. Штампајте ову слику на мајице, налепнице, врата ће вам се отворити.  Уефа да зна да смо пуно степени илуминације изнад њихових газди. 

(за високу резолуцију јавите на пп, не може да се уплодује.) 

czidari.jpg

Edited by Societas Draconistrarum
  • Палац горе 3

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада