Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Evo izjave i Đumića i vijesti za Podunavca. Javio mi se i on i s. direktor Raković...dobro je Paja ali neizvjestan za Kranj. http://www.czbgtv.com/2019/03/31/djumic-posao-nije-gotov-podunavac-neizvestan-za-kranj/

Elem, ono što ne znam kako da uradimo jeste kako da izvršimo pritisak na ostale medije.Jutros gledam, još uvijek niko nije na svom portalu objavio vijest o Zvezdinoj pobjedi. Pišu o reprezentaciju U18, o klincima Partizana, ali o seniorima Zvezde skoro niko. Jedini su Telegraf, Informer i MaxBet objavili da se utakmica igra (najava) u Novom sadu. Ostali ćute kao zaliveni, posebno onaj grobarski B92.

Ako neko ima prijedlog kako da ih isprozivamo, ili da poduzmemo neku akciju, neka se javi.

Baj d vej, Savez još uvijek nije objavio da smo prvaci države.

Drugu (a nadamo se i odlucujucu) utakmicu finalne serije igramo u sredu, od 18h u hali "Zlato polje" u Kranju (SLO). Koliko sam ja uspeo da saznam prenosa mora da bude, Slovenci su u obavezi da ga organizuju, i to najverovatnije na video2go.live YouTube kanalu. S obzirom da je sve u domacem hokeju zbrda zdola, ni ovu informaciju nemojte uzimati kao 100% tacnu.

• Палац горе 1

Meni ovi s Arene rekose da ce morati Slovenci da prenose da ne bi placali neke penale i sta ti ja znam. Ja im spomenuo da polufinale nisu prenosili, pa ispade da su tu kao mogli da hvataju neke krivine, ali za finale ne. 

Svasta. Nema veze, nek' ostane poruka, ja cu svakako baciti oko kad pocne da l' ima, mozda se nesto promeni. Koji kretenizam, ja necu moci na dva dana da kibnem s posla, a nemoguce je da izmajmunisem odlazak, utakmicu i povratak u jednom danu. 

Pitao sam one sa video2go.live i kažu da u isto vrijeme prenose Jesenice, tako da što se njih tiče nema prenosa Zvezde. Da li će neko drugi da prenosi, ne znam...čisto sumnjam.

Pitacu sutra Ananda, on verovatno zna... Ja ne mogu da zamislim da postanemo sampioni, a da to ne mogu da gledam... prosto mi dodje da pozelim da nas dobiju, da bismo u Beogradu osvojili :D 

• Палац горе 1

hahahaha...gluho bilo...ne želi tako nešto :D bolje odmah šampioni, makar i bez gledanja...neka Anando barem snima ako ide tamo...

• Лајк 1

Opet mi je potvrdio da ce sigurno biti prenosa, samo ne zna ko ce prenositi. Nista, bice sutra kopanja po netu, valjda ce se pronaci nesto. 

• Палац горе 1

Pazi, prenosa bi moralo da bude, ali zaista ne znam ko bi osim video2go.live mogao da prenosi...Pričao sam sa ljudima iz kluba i oni takođe ne znaju.

• Палац горе 1

Na sredini druge trecine vodimo cak 3-0! Vrlo smo blizu osvajanja titule IHL lige, sto bi bio jedan od najvecih uspeha naseg hokejaskog kluba u istoriji!

Prenos na internetu nisam nasao, pretpostavljam da prenosi samo neka(e) slovenacka televizija, rezultat mozete pratiti ovde:

http://hokej.si/hzs-statistika/?stat_m=4475

• Палац горе 1

Je l ova IHL liga nesto kao Aba 2 ili?

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада