Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Stvarno deluje da smo prerasli tu IHL ligu, valjda cemo to potvrditi i u plejofu. Zna li se satnica za vikend protiv Medveda, ili ce biti naknadno objavljeno? 

Za subotu vec pretpostavljam da se preklapa sa fudbalom, al' u nedelju sam u hali. Naravno, ako uspem da na vreme obezbedim mesta, koliko sam cuo bice krcato. 

• Палац горе 1

Nesto sam citao malo strane portale (HR, SLO) koji izvestavaju o IHL ligi, i zanimljivo je da je prosek gledalaca kod njih 200-300+ po utakmici. Kod nas, u Zvezdaskom gradu, od svih Delija, navijaca, simpatizera, jedva da skupimo i 60-70 ljudi po utakmici, i to prijatelja i rodbine. A PRITOM IGRAMO NAJBOLJI HOKEJ U LIGI, UBEDLJIVO. Pogledam dole ove momke sto razbijaju na ledu, pogledam oko sebe tribine i neka jeza me uhvati, potpuno neobjasnjiv neki blam. Pa ono je sablasno. Jasno je meni da je hokej u nasoj zemlji godinama unazad, posebno u nasem SD-u, neka osma kategorija, al' u cemu je sad problem kada imamo timcinu za nase uslove i gazimo sve redom? Valjda ce se to popraviti u plejofu, ne mogu da zamislim da igramo finale pred sacicom ljudi, stvarno bi bilo sramotno. 

Ne govorim o tome da hala treba da bude puna, da ne znam ni ja kakva atmosfera treba da bude, ali mi poptuno neshvatljivo da mi kao navijaci Crvene zvezde ne mozemo da skupimo bar 400-500 ljudi u hali. Tuga, covece. 

IMA BRE DA DELIM BANOVE OVDE AKO SE NE POJAVITE NA HOKEJU U PLEJOFU I NE DOSTAVITE MI JASAN DOKAZ DA STE BILI U HALI, MAKAR VI IZ BEOGRADA !!

• Палац горе 2

A mogu da mislim kako je to nekad bilo na Tasu, koji je primao cak i do 10.000 ljudi. Pricao mi je otac da su se zimi tamo igrale lige, da je neretko bilo krcato, a tad je tek poceo da se igra hokej kod nas maltene. Za Slovence smo bili amateri dok nisu nasi klubovi poceli da dovode slovenacke i cehoslovacke igrace.. a isto su jos tad igrali i Triglav, i Mladost (Z)...

• Палац горе 1

И наш портал је данас био на лицу места, нека запажања и ток меча из нашег угла мож'те да прочитате овде - http://www.mojacrvenazvezda.net/189757/2019/02/17/na-krilima-pobede-protiv-zagrepcana-zvezda-napada-plejof-ihl-lige/

• Палац горе 4

Posted (измењено)

Pa kad ste vec na licu mesta snimite koji video klip. I jedni i drugi.

Edited by Valar_Morghulis

Ale ale ale oooo, medvede da karamoooo!!!

• Палац горе 2

Op op, vidi sta ga je ljudi na temi o hokeju! 

@Valar_Morghulis, trenutno mislim da nema poente da snimam mobilnim (slabo sta ce da se vidi, pokusao jednom), a da se bavim editovanjem nit' umem, nit' imam vremena. Ko god hoce, dobrodosao je da prati hokej sa mnom, pomogne oko eventualnog snimanja pa cak i kasnijih eventualnih intervjua (ovo je na dugom stapu). Od sledece sezone planiram malo da podignem pracenje i hokeja na visi nivo, pa ko zeli da pomogne nek' mi se javi. Ideju kao ideju, naravno da podrzavam. 

Za pocetak da uspemo da podignemo posetu koja je trenutno smesna, pa ce lako doci i sve ostalo na red.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Fudbal i hokej trenutno najjači u SD. Tamburamo sve redom, hokejaši su prevazišli ovu ligu definitivno. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Videcemo, ja verujem da osvajamo ovo. Treba se setiti prosle sezone kada su Medvedi poslali dosta igraca iz svog A tima u plejof, pa ga osvojise. Moguce da nece biti tako ove sezone, al i Celje i Triglav regularni deo igraju na nekih 50-60% mogucnosti, bice oni prilicno opasni. Da ne pricam sto im nimalo prijatno bilo ne bi da 'tamo neki Srbi koji ne znaju ni da klizaju' uzimaju ligu koju oni stvorise. 

Zato je jako bitno da dodje sto vise navijaca na hokej, da bude kao nekad. Nisu ni Slovenci ni Hrvati navikli da igraju pred organizovanim navijanjem. Vosu cemo istamburati i bez podrske, a za dalje nam bogme treba. 

Ne znam koliko ljudi znaju da arena sport na svom ju tjub kanalu radi lajvstrim utakmica CZ. Ko nije u prilici da ode u dvoranu a zeli da isprati ima i tu opciju. Moguce je pogledati i u snimku, ovo je jucerasnji mec

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада