Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Каква је ситуација у нашем хокејашком клубу? Мислим да наше млађе селекције играју у првенству Мађарске. Имамо ли сениорски тим, каква нам је екипа и има ли шансе да се ту напредује?

• Палац горе 1

Каква је ситуација у нашем хокејашком клубу? Мислим да наше млађе селекције играју у првенству Мађарске. Имамо ли сениорски тим, каква нам је екипа и има ли шансе да се ту напредује?

Некада смо били прилично добри, али као и у другим спортовима, финансије.. Једном сам покушао да остварим контакт са ХК, али без успеха, после више нисам ни стигао. Исправићемо то.

Bilo bi lepo. Secam se i ja da smo nekada bili poprilicno dobri. Ja se nadam da cemo da se povratimo uskoro mada su finansije svuda problem a posebno u hokeju na ledu.

Данас сам прочитао да смо дали и једног репрезентативца у хокеју. Лепа вест. Још када би ојачали тим али то је ипак тешко без неког великог спонзора.

Данас сам прочитао да смо дали и једног репрезентативца у хокеју. Лепа вест. Још када би ојачали тим али то је ипак тешко без неког великог спонзора.

Где је био тај инфо?

Dragane neki lik je napisao,ne secam se gde bese, da je ugasen kompletan hk partizan,jel to tacno i izvinjavam se sto ih pominjem ovde

• Палац доле 1

Mhm,tako je i kod nas poceo raspad gasenjem VK-a zelim vam istu sudbinu smradovi

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Dragane neki lik je napisao,ne secam se gde bese, da je ugasen kompletan hk partizan,jel to tacno i izvinjavam se sto ih pominjem ovde

Кажу да хала Пионир не може да им обезбеди лед у августу и да због тога не могу да тренирају и да размишљају да угасе клуб. Има нека мала ледена сала негде чини ми се на Новом Београду, али она не испуњава ни минимум услова да се у њој игра било која утакмица.

Izdali su saopstenje u kome navode da su postali amaterski klub i da vise nisu profesionalni.

Нек им је са срећом. Идемо даље на овој теми о нашем клубу :)

Добила нас стока 10:2.

To namerno stavili pred Novu godinu, da se i oni ove sezone obraduju nekoj pobedi protiv nas.  :smeh11:

• Палац горе 1

Покварише нам серију :smeh211:

Били смо ми некада много јачи у хокеју, када имати спонзора није било толико битно.. данас јесте..

Hokej je unisten jer Djakovic nece da ulozi nista preko pukog prezivljavanja. Gde god je moguce (termini za led, autobusi i slicno) koristi politicke vezice da ne plati, opremu ionako sami igraci placaju tako da mu ostaje trosak samo za plate nekolicine zaposlenih a ovo malo seniora sto imamo igraju besplatno, mladje kategorije placaju sto treniraju i igraju (clanarina) tako da on realno nema nikakav trosak a odlucuje o sudbini kluba. Jedna fina sezona u MOL ligi kosta oko 250 hiljada evra sa svim troskovima i platama ozbiljnijih igraca i ako je to neka cifra zbog koje treba da propadne i klub i ovaj prelepi sport koji se polako gasi u Srbiji onda neka ide sve ...

• Палац горе 4

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада