Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Никола

Истреси Се

Recommended Posts

General    786

Mene je iznenadilo to što je ona toliko otvoreno za jednu stranku. Ima javne slike (može i ko joj nije prijatelj to da vidi) sa njenim bivšim i sadašnjim liderima, ne znam slike tipa zaokružite taj i taj broj. Dal je moguće da je to postalo toliko normalno, to stranačko zapošljavanje, da se neki ljudi ne samo ne stide da kažu da su u nekoj stranci, nego da otvoreno prizivaju ostale da glasaju za njihovu stranku.

Koleginica je inače jedna izuzetno harizmatična i sposobna osoba, svaka čast, ali najverovatnije nije zbog toga dobila posao, već zato što je bila član tada vladajuće partije....

• Палац горе 2

ALcaponeDeLiJa    34,198
7 minutes ago, General said:

Mene je iznenadilo to što je ona toliko otvoreno za jednu stranku. Ima javne slike (može i ko joj nije prijatelj to da vidi) sa njenim bivšim i sadašnjim liderima, ne znam slike tipa zaokružite taj i taj broj. Dal je moguće da je to postalo toliko normalno, to stranačko zapošljavanje, da se neki ljudi ne samo ne stide da kažu da su u nekoj stranci, nego da otvoreno prizivaju ostale da glasaju za njihovu stranku.

Koleginica je inače jedna izuzetno harizmatična i sposobna osoba, svaka čast, ali najverovatnije nije zbog toga dobila posao, već zato što je bila član tada vladajuće partije....

Mozda zena voli politiku i planira da se danas ili sutra aktivira i bavi time sta znas:2gxij5g:, nemoj da zanemaris ni tu cinjenicu da su zene danas dosta ratobornije i zeljnije uspjeha nego ranije a sa druge strane mozda ta zena ima za cilj da opravda to sto je dobila posao pa da prikupi glasove za odredjene ljude,trece mozda je ucenjena poslom,cetvrto mozda lobira za nekoga svog tu i slicno,taj razlog zbog cega to radi moze da bude bilo sta a znat ces samo ako je upitas:2gxij5g:

Politka je stvar izbora, niko tu nikoga ne prisiljava da radi nesto sto nece, jednostavno danas sve vise i vise mladih ljudi ide u tom smjeru jer u politici vide nacin da se ostvare, vide moc, mogucnost zaposlenja, i zeljom da uticu na nesto, e posle se utope u sivilo i neki od toga nesto i dobiju neki nista ali eto vidim i sam sve vise i vise mladih ljudi se uclanjuje i postaje aktivno.

Pozzz

• Палац горе 1

General    786
31 minutes ago, ALcaponeDeLiJa said:

Mozda zena voli politiku i planira da se danas ili sutra aktivira i bavi time sta znas:2gxij5g:, nemoj da zanemaris ni tu cinjenicu da su zene danas dosta ratobornije i zeljnije uspjeha nego ranije a sa druge strane mozda ta zena ima za cilj da opravda to sto je dobila posao pa da prikupi glasove za odredjene ljude,trece mozda je ucenjena poslom,cetvrto mozda lobira za nekoga svog tu i slicno,taj razlog zbog cega to radi moze da bude bilo sta a znat ces samo ako je upitas:2gxij5g:

Politka je stvar izbora, niko tu nikoga ne prisiljava da radi nesto sto nece, jednostavno danas sve vise i vise mladih ljudi ide u tom smjeru jer u politici vide nacin da se ostvare, vide moc, mogucnost zaposlenja, i zeljom da uticu na nesto, e posle se utope u sivilo i neki od toga nesto i dobiju neki nista ali eto vidim i sam sve vise i vise mladih ljudi se uclanjuje i postaje aktivno.

Pozzz

Jedan moj stariji poznanik kaže da je njegova žena svaki put pred menstrualni ciklus nervozna, sve joj smeta, dere se na njihovo dete. Po tome zna da će da dobije menstruaciju:2gxij5g:

A možda se politikom i bavi, a ja o tome ne znam ništa ???? Kao što ti kažeš najbolje je o tome popričati sa njom. Medjutim, ja kad je vidim mene njena politika ne zanima. Voleo bih da budemo bliži ili bliski, ali ne da pričamo o politici i istoriji.

Možda sam se ja promenio, ali neke stvari me više ne zanimaju...

• Палац горе 2

AvantiStellaRossa    11,037
On 28.2.2017 at 10:09 AM, Драган said:

Код нас се на власт и долази само ради користи. Рекох и раније, први поштен који дође вероватно ће нестати преко ноћи.

Имам и ја тако једну познаницу која је завршила код нас студије, потом су је родитељи послали у иностранство на постдипломске. Чим је завршила, значи, у дан, добила папире, запослила се у једном нашем еминентном министарству. Без дана радног стажа, праксе, ичега. И то у време када је актуелна власт рекла да неће бити запошљавања у Влади, а нарочито не партијског и када се о томе баш писало у медијима.

И ено је и даље тамо, ради годинама, слика се у службеним просторијама, качи слике. Успела девојка у животу. Једном ће догурати ту до неке позиције, бити можда неко и нешто у Влади, а гро народа никада неће имати појма на који начин је стигла где јесте.

Лопов до лопова, и тако ће бити докле год се овде бедно живи и докле год људи морају да беже одавде да би радили напољу било шта јер овде не могу ништа. А обзиром да смо ми за запад шупак света, тешко да ће нам бити скоро боље.

Znači, bez dana radnog staža izvan politike? Pa još kad krene špreha kako Srbi nemaju radne navike, da treba više da rade...:mrgreen:

• Палац горе 1

General    786

Bio sam na Novosadskom sajmu knjiga i jako sam se razočarao. Istina, kupio sam četiri knjige i jedan mali rečnik, ali očekivao sam mnogo, mnogo više. Da stvar bude gora po mene, noć pred sajam nisam ni mogao da spavam od uzbudjenja, koliko sam velika očekivanja imao.

Sajam je ovako više formalnog karaktera. Ima nekoliko izlagača, ima i knjiga, ali u poredjenju sa Beogradskim sajmom, to je kao npr da porediš selo i grad...

Mislim da me Novosadski sajam knjiga neće više videti godinama, osim ako mi ne produže ugovor u firmi, pa da zbog posla budem morao da dolazim

• Палац горе 2

ultra_prag    688

браћо драга како је мучно читати ово међусобно пљување...умјесто да свим срцем вечерас будемо уз момке и да се бодримо међусобно...јер је волимо...ми овако...кад кажем ми, мислим на све нас који воле овај клуб. Љубав према Звезди нико никоме не може оспорити...баш ми је жао што у оваквој сезони на самом крају, дође до овога.... ваљда ћемо из овога изаћи јачи...даће Бог. 

• Палац горе 3

Ganac    4,009

Zaista ne razumem kome smeta to što su semenkari zviždali igračima Olija , Grupi (ako su zviždali) i nisu pevali "Kati Magiko"...

Lepo je Printezis rekao ako su navijači zbratimljeni igrači nisu i bore se za svoj klub, ja navijam isključivo za Zvezdu i reprezentaciju i za druge klubove "ne marim ič". Ko shvata, shvata, ko ne neće nikada ni shvatiti. 

Naš tim se borio za osiguranje tog 8 mesta za dalje učešće u ovosezonskoj EL, i sada se tu postavla jedno pitanje čemu pesma "U boj spremte se junaci svi" ako igramo sa braćom?

Da li je to pravi način da se igrači i navijači mobilišu?

Nije dobro zviždati Oliju ali u boj sa njima je ok, hm, vrlo zanimljivo.

Gopodo, vi iz kopa, vama niko ne može i ne treba da zabrani da vodite navijanje kako mislite da treba (ako je u skladu sa zakonima RS) i vi navijajte kako mislite da je u tom trenutku najbolje za klub za koji se deklarišete da navijate.

I zaista ne bih polemisao o pređenim kilometrima radi te iste Zvezde, svakom ko je putovao sa Zvezdom o svom trošku po Evropi i svetu, skidam kapu ali bato nije ti to spomenica pa da njom mašeš kako ti se nešto ne svidi.

Zvezda iznad svega, ako je to tačno sve ovo gore oko Olija i putovanja sa Zvezdom je priznaćete bezveze, ako je "Zvezda iznad svega" onda je i ispred svega i nikako ne sme da se stave "braća" ispred Zvezde.

Žao mi je što ne shvataju ljudi da je ovaj period kraj Marta i početak Aprila ključan za ocenu uspeh/neuspeh KKCZv (možda i za budućnost košarkaškog kluba)...žao mi je što su po pitanju ABA jtd lige i dalje tvrdog stava a sa druge strane im je Zvezda iznad svega...o velikoj Suboti, Božićima i svemu ostalom i ne treba tošiti tastaturu, ipak je Zvezda iznad svega.

• Палац горе 4

Звездан    2,539
On 2/28/2017 at 8:43 AM, General said:

Juče sam dodao neku koleginicu za prijatelja. Sve je bilo bez problema, čak mi je i lajkovala neke slike. Medjutim ona je član jedne partije, za razliku od mene koji nisam član ni jedne partije. Izgleda je to partijsko zapošljavanje baš uzelo maha kod nad nas, i izgleda se do normalnog posla skoro na jedine načine može doći ili preko neke partije ili preko neke debele veze...

I čini mi se da se tu ništa nije promenilo pa bio Djindjić, Tadić, Koštunica, Vučić na vlasti. Svi teraju isto. Svi izgleda zapošljavaju svoje kadrove i ne diraju one prethodne (setimo se samo kako su se medjusobno napadali da su kriminalci, kriminal, kriminalne radnje. Dodju na vlast i ne samo da ne diraju prethodne nego i oni rade isto)

Најгоре је што су ови сада ушли и у поједине стране фирме и што ни тамо не може више да се упадне ако ниси њихов, много болесно време је дошло!

• Палац горе 1

yagami light    3,237

nikoli drincicu zelim da je ziv i zdrav jos sto godina kako bi gledao neke stvari,a njegovim najblizima zelim ili invalidska kolica ili virus rasta "drveca" po kozi !! od veceras on je druga osoba koju onako iz istinski MRZIM i kojoj zelim sve najgore ,zaista nisam takav covek kako god da ovo  zvuci nekome ali posle ovoga sto je uradio veceras sa evidentnom namerom on bolje i ne zasluzuje !!

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Палац доле 1

yagami light    3,237

ono sto je on uradio Banetu SA NAMEROM (moje misljenje) je takodje uticaj na zdravlje,karijeru pa u nekom sirem gledanju i buducnost,jer sta da mu je zavrsio karijeru ??? da,grubo zvuci ono sto sam napisao,ali kad neko uradi ovo sto je uradilo grobarsko pseto za mene tu pardona NEMA !!

Боги89    10,077
On 8/6/2017 at 11:19 PM, Dzoni said:

Poštovani Nikola Drinčiću, imenjače..

***** li ti milu majku, pičketino grobarska raspala. Sve ti ***** na svetu majmunčino ogavna. Dabogda se hranio u apoteci do kraja života, ***** li ti sestru, majku, ćerku, sestričinu i sve žensko što ti se po familiji govnarskoj kotilo. Retarde grobarski maloumni, ološu usrani, konjska izdrkotino. ***** li ti materina smrade ogavni.

I ***** ti kišu usranu.

Izvinjavam se forumašima, administraciji i Drinčićevoj porodici ukoliko sam nekog slučajno uvredio, nije mi bila namera.

Citajuci sam se i ja istresao. Hvala lepo.

• Палац горе 1
  • Хаха 1