Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Velika nepoznanica u Evropi.Ipak je decko tek prosle sezone uleteo u G league. Levak je , sa cudnim izbacajem ali efektivan skorer.

3 hours ago, Banic Ognjen said:

Meni se Anderson dopada. Na UMass-u je uglavnom igrao trojku, a nekada cak i cetvorku, cesto je u akcijama bio ukljucen kao skriner i igrao od lopte, al' definitivno ima plejmejkerske kvalitete, dobar je sa loptom, inteligentan, solidna vizija... Mislim da bi bez vecih problema napravio tranziciju u full time pleja, posebno jer ima visok IQ i izrazito je nesebican. Kao skorer jeste malo limitiran, rekao bih da mu je cak ovaj izrazito ruzan sut (izbacuje loptu sa leve strane lica, jos nizak izbacaj, nesto poput Lonza Bola ) bolja strana, posto je realizacija na obrucu prilicno tanka, a nema ni floutere u repertoaru. Takodje, ono sto sam gledao, UMass je cesto igrao zonu, a i on se vise rvao sa unutrasnjim igracima (i to sasvim solidno), nego sto je jurio spoljne, tako da bi moralo sa njim da se radi na odbrani, dosta koristi ruke, losa tehnika prilikom branjenja closeout-a, al' ima dobre fizikalije, instinkte i odlican je u skoku. Uz malo strpljenja i kvalitetan rad, mogao bi da bude veoma interesantno dugorocno resenje. A pritom skroz ispod radara, samim tim bi ga mogli dovesti za neku sicu.

Ovo mora da je pisao Aleks 1989,prepoznajem njegov nacin opisivanja igraca,jedan od retkih kome su Ameri dali da radi nba...😜

• Хаха 1

Ne znam ko je pisao , ali sve sto je napisano je i tacno . 

Igrac kojeg bi se odlicno uklopio u nas sistem.

Momak kojeg sam pratio prosle sezone. Ostavio je mene odlican utisak. Trenutno igra za ceski Nimburk. 

On 10/10/2018 at 3:34 PM, Banic Ognjen said:

@RedHart

Zanima me tvoje misljenje o igrackim kvalitetima Milosa Glisica?

Toliko je propao,da stvarno nema potrebe da se analizira,cak i Zelezniku nije interesantan...

22 hours ago, Asta Cohones said:

Red kakav je ovaj mali i zasto ga niko od velikih nije pokupio ?

Ma nista posebno,a nije interesantan vecim klubovima zato sto nema neki upside(plafon) karijere,da kazes da ce dostici neki respektabilan nivo za vrhunsku kosarku...

• Палац горе 1

Domaci igrac. Trenutno nastupa za Howard Jc. 

Pratio sam dosta prosle sezone. Katovan je od strane Klipersa. Ima neverovatne fizicke mogucnosti.

• Палац горе 2

5 hours ago, Banic Ognjen said:

Domaci igrac. Trenutno nastupa za Howard Jc. 

Pratio sam dosta prosle sezone. Katovan je od strane Klipersa. Ima neverovatne fizicke mogucnosti.

Ovog da dovedemo,pa jos u prvom poluvremenu kad napadamo na kos koji je ispod/ispred partera B ima masa simpatizera da dozivi nervne slomove,frasove i slicno,pa on ima samo 180 i to u patikama,a bez jedno 177,dakle jos jedan midzet koji ne moze da brani kos.

Ni na workout-u nije mogao da zakuca,a kamoli na mecevima,sto znaci da igra below the rim.

1.Defense upside-nema nikakav prostor za nadogradnju,mali raspon ruku,nije ni jak ni eksplozivan.

2.Passing limitations-dosta limitiran dodavacki zato sto nema court vision,ne vidi dobro teren,ne moze da daje kvalitetne pasove protiv i preko visokih.

3.Finishing vs lenght-finisiranje protiv visokih u prodoru na kos mu je veoma problematicno,ja se secam da je imao nekih 48.1% realizovanih prodora ispod kosa.

I da ne redjam vise,i ovo je  dovoljno.

Nama treba two-way igrac sa pristojnom visinom koji je dobar na obe strane terena,naravno ne vrhunski jer nemamo para,nesto tipa poput Carlija...

• Палац горе 1

Svidja mi se Deividas Survydis. Litvanska skola kosarke. Nezgodan je igrac.  Levoruk je dosta. Ima lep izbacaj . 

• Палац горе 1

2 hours ago, ALcaponeDeLiJa said:

Znas brate,iz razloga koji nemaju veze sa sportom litvanci nece da dolaze ovde...

• Лајк 1

6 minutes ago, RedHart said:

Znas brate,iz razloga koji nemaju veze sa sportom litvanci nece da dolaze ovde...

Mozes li da navedes razloge, zbog nas neupucenih? :smile:

• Палац горе 1

Politicki razlozi su u pitanju,da ne sirim temu.

To mi info od dve menadzerske agencije...

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада