Jump to content

Бивши играчи и звездаши широм света

Александар

Recommended Posts

6 hours ago, AvantiStellaRossa said:

Nevjerovatno. Čovjek je bio zategnut ko sajla, nisam nikada mislio da mu je već 71 godina. Slava mu. 

Исто сам и ја помислио. Деловао као да има бар 60 година а он прешао 70. Отац му је био официр ЈНА а и син му је официр у војсци.Вечна му слава, напустио нас одличан војни стручњак и познавалац војне технике а пре свега новинар. Почивајте у миру господине Лазански велико задовољство било ми је слушати ваше анализе.

Pre 21 godinu, 8. avgusta napustio nas je Živorad Žika Jevtić, nekadašnji igrač Crvene zvezde.
Od juniorskih dana pa sve do 1974. godine, Žika je znao samo za crveno-bele boje i Zvezdin dres koji je oblačio 400. puta. Odbrambeni fudbaler sa nadimkom Silver, kao aluzija na srebro i oštricu poznate marke žileta - večita "Zvezdina trojka", bek bez mane i straha!
Sećanje na Zvezdine legende: Živorad Žika Jevtić (1943 - 2000)

231147351_10159779724589884_500366206021

Tako nam i treba. Da preplaćena doktorova i Mrkelsona promašena investicija sada seiri. Eto uostalom di su novci od Liga šampiona i zašto nema iskoraka. A kad se na skupštini usudio neko pitati ko je potrošio silne milione na takve i gdje je tu odgovornost, svi mu skočise za vrat, te Miloje ga htio, te podigli smo koeficijent te ovo ono, kako se usuđuješ da pitaš. 

3 hours ago, dikili kontakt said:

Stigao i on da se oglasi - Van la Para likovao posle poraza Zvezde!

Pcl1apG7?format=jpg&name=small

https://t.co/mty7zbsYdT?amp=1

Jbmte usta murgava.

auuu što mi nešto puca qrac što neki tamo Indijanac koji više ne može da zaigra ni u Nl ligi za ADO likuje. Eto toliko vredi da ga niko neće.

Mnogo je gore pitanje koja budala i zašto je dovodila ovog debila u naš klub i to kao pojačanje za LŠ.

Ja se najiskrenije pribojavam ovog scenarija! Jer smo mi finansijski u katastrofalnom stanju!? (Ne znamo ni koliko dugujemo, ni koliko nam je sredstava potrebno za normalno funkcionisanje u jednoj sezoni)
Cenim da cemo tek da vidimo posledice, poraza od Serifa!

Ovako je skoro govorio Nemanja Vidic! ?

"PLAŠIM SE SCENARIJA OFK BEOGRADA"

"Kao navijač i neko ko je svoju mladost proveo u Crvenoj zvezdi, mnogo mi je drago što klub osvaja titule i igra u Evropi, ali se plašim da nas ti uspesi ne koštaju mnogo jednog dana. Imali smo priliku da vidimo slično i u bliskoj prošlosti. Mislim da je krajnje vreme da se proveri odakle novac pojedinim ljudima dok su klubovi i dalje u velikim dugovima, pa ko je kriv i za toliko dugovanje Crvene zvezde", rekao je Vidić.

"Svi znamo, Zvezdini navijači isto znaju, ali niko se ne bavi tim slučajem. Svi ćute. Odgovornost mora da postoji".

On je zamerio crveno-belima što dugo nisu ostvarili značajan transfer, a kritikovao je i klub i svog nekadašnjeg kapitena Dejana Stankovića da nemaju razumevanja za mlade.

"Ne mogu da razumem da u našem fudbalu igrači koji nemaju tržišnu vrednost imaju plate 600.000 evra plus bonuse. Primera radi, Crvena zvezda poslednjih godina nema nijednog igrača ispod 21 godine u važnim utakmicama u prvom timu. Prosek godina startnih 11 igrača je čini mi se 28 godina. Šta ostaje posle takve politike kluba i trenera koji nemaju razumevanja za mlade igrače?".

"Ja sam bio kapiten Zvezde sa 20 godina, Stanković još mlađi. U eri transfera od sto miliona evra, Zvezda konstantnim igranjem u Ligi šampiona i Ligi Evrope uz osvojene četiri titule ne može da proda igrača ni za pet miliona evra. zato mislim da će dugovi Zvezde još rasti i sve više se plašim scenarija OFK Beograda. Nadam se da grešim", dodao je Vidić.

(Mondo/Kurir)

E i ovo je trebalo videti. Uvredi igracinu, ljudinu, Zvezdasa i Deliju kakav je Vidic, jer je rekao nasu mogucu sudbinu, a sve da bi se opravdao Terzic. 

Udri po Stankovicu, po Vidicu, po igračima, okreci reči forumaša, uvaljuj im druge u usta ali samo nikad nista lose o gosn. Zvezdanu. 

Ovo bas prelazi svaku granicu normale...

Jedan od najvećih u našoj fudbalskoj istoriji Vladimir Beara, napustio nas je na današnji dan 2014. godine.
Po mišljenju mnogih stručnjaka, jedan od najpouzdanijih golmana tog doba u svetu. Odbrane „Velikog Vladimira“ prepričavale su se širom bivše Jugoslavije, ali i Evrope i sveta.
Krasile su ga spektakularne odbrane, elegantna pojava i munjevito brze reakcije!
Zvezdin dres je nosio pet sezona i za to vreme na golu crveno-belih stajao je 174 puta, a ostaće upamćen kao fudbaler koji je uz Dragana Džajića osvojio najviše titula u prvenstvu velike Jugoslavije.
Sećanje na Zvezdine legende: Vladimir Beara (1928-2014)

235800652_10159785537944884_103596037243