Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Levo krilo

Чланство У Звезди

Број чланова  

38 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте активан члан ФК Црвена звезда?

• Јесам
      23
    • Нисам и нећу бити
      4
    • Нисам, али ћу се ускоро учланити/обновити чланарину
      9

Recommended Posts

Mogli bi da pokrenemo neku akciju povodom uclanjenja u FK Crvena zvezda. Kao sto se zna clanarina je 1000 dinara, za inostranstvo 10evra. Sve informacije mozete dobiti na http://www.budideozvezde.rs/ gde imate i kontakt telefone.

Mene licno je sramota da nas 7600 ljudi je clan FKCZ. Od tolike buke da nas je par miliona, ostalo je 7600 sa placenom clanarinom. Cak ni vrli clanovi Radne grupe nisu svi clanovi kluba nego su se naknadno uclanili pro forme.

Sa drugog foruma, posto me mrzi da prekucavam :D

Чланови клуба били су:

- Драган Џајић
- Бранко Радујко
- Александар Антић

Чланови клуба нису били:

- Небојша Човић
- Зоран Стојадиновић
- Ивица Тончев
- Миодраг Лемајић
- Славиша Кокез
- Предраг Ћулибрк

Члан клуба био је и Александар Вучић који је саставио радну групу.

У међувремену постали чланови:

- Стојадиновић
- Тончев
- Кокеза
- Лемајић

Meni je ovo sramota.

Kad popunjavate anketu, bilo bi lepo da napisete i ZASTO niste clan kluba.

Ja sam clan od jula 2010, godine, oko mesec dana nakon uvodjenja.

P.S. clanarina se moze uplatiti i u Posti, zar je to toliki problem?
  • Палац горе 1

Члан сам од Јануара или Фебруара ове године. Имам Јуниор чланску картицу, намјеравам да је обновим. Искрено, ни мени није јасно како је некоме мрско да се учлани. Нарочито код неких људи који се диче Звездаштвом и сл, а тек сада видим да их нема на списку за изборе(ок, можда су неки и "јуниори")... Јбт, то је један петак/субота да не изађеш... Не знам шта је људима толики проблем да то ураде. 

• Палац горе 1

I ja sam član od marta ove godine i djevojku sam učlanio da nas bude što više.Nas iz Doboja ima 40 članova,a ja sam 4544 na biračkom spisku  :)

E мене занима пошто тренутно имам јуниорску чланску карту а постао сам пунолетан 16.јула ове године. Чланарина ми истиче 15.јануара и интересује ме кад будем ишао да продужим а хоћу да се претплатим на сениора наравно јел само 500 динара доплаћујем да бих се пребацио на сениора или?

Nova clanska, vise para. Postajes covek, pa moras i vise da platis :P

• Палац горе 2

Нисам члан из простог разлога што немам ни за 'леба :D. Шалу на страну, много ми је било да дам и 500 динара тада (иако ће ово многима да звучи смешно), још и да узмем сезонску... Само сам рекао, нека хвала, други пут. Не осуђујте ме јбг  :stid11:...  Хтео сам да узмем јуниорску чланску карту пре можда месец-два, али не исплати ми се јер за месец дана пуним 18, тако да ћу да сачекам и узмем сениорску и таман сада кад сам при кешу :D

• Палац горе 2

Ambasadore, ja mislim da je najveci promasaj Lukica i kompanije ono 2344. :facepalm:  Izgledali smo kao da prosimo, a ne da smo klub takvog renomea!  

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

Ambasadore, ja mislim da je najveci promasaj Lukica i kompanije ono 2344. :facepalm:  Izgledali smo kao da prosimo, a ne da smo klub takvog renomea!  

Слажем се. Та акција је такав промашај да је то невероватно. И где су паре које су скупљене? Када се само сетим, прави бисер маркетинг службе.

• Палац горе 1

Jesam clan, ali shvatam ljude koji nisu hteli da daju pare koje nece otici u klub nego nekome u dzep.

• Палац горе 4
  • Палац доле 1

Ja nisam clan i nikada ne bih dao lovu Vesicu i Lukicu!Samo iz tog razloga nisam clan.Siguran sam da je bivsa lopovska uprava velikim delom pokrala te pare skupljene od clanarina.A nadam se da ce nova uprava biti sastavljena od mnogo postenijih ljudi kojima se moze verovati i koji bi pokrenuli ovu akciju na ozbiljan nacin,gde bi se radilo transparentno i imalo uvida u svakodnevno stanje u smislu brojki.Tada cu prvi da se uclanim i bice mi merak da dam i 100 puta vecu cifru od sadasnje,ali da znam da idu za klub.Za Zvezdu mi nije problem nista,ona mi je sve u zivotu i jedina vecna ljubav.Nije problem i da pomognem nekome ako bi trebalo.

ps/Znam da ce sada neki da se jave ili bar pomisle u sebi kako je nas narod takav da mu sve smeta i trazi izgovore samo da ne bi dao lovu!Verovatno da ima i puno takvih,ali to nije sa mnom slucaj,sto cu i dokazati.Tako da one price,"nisi dao hiljadu a daces mnogo vise" ne piju vodu.A i videcete koliko ce tada biti vise uclanjenih kada to pokrenu Dzaja i Cova.Nadam se da ce to biti na prolece.

• Палац горе 1

Био сам од самог почетка, више нисам јер из револта нисам обновио чланарину, сада ћу видети како се развија ситуација у клубу и да ли ће се нешто променити на боље па следеће године можда и обновм чланство...

• Палац горе 1

Od samog pocetka akcije sam clan kluba,na clansku sam cekao,od kada sam se priavio 7 meseci,morao sam Lukica licno da zamolim kada sam ga video na utakmicu u Nisu...

Je*em ti ja klub koji kao ima 3000000 navijaca a ne moze da skupi  50000 clanova...Takav klub ne treba ni da postoji...

Racunajte,kada bi svaki od tih 50000 clanova dao po 10 e za clanskuto  bi bilo 500 000 E!!!A mi moljakamo za autobus koji kosta polovan u kvalitetnom stanju 40000 evra...

Smatram takodje,da je onaj fazon sa ppopustima jedino dobar u shop FKCZ i Intersportu,ostalo sve 3%,4%  sto izadje maksimum 200 dinara...

• Палац доле 4

Pogledajte biracki i pronadjite sve igrace (njih 40-ak, tj bez maloletnih), necete mnoge naci, a ako oni koji igraju u klubu ne zele da plate clanarinu, i odlucuju ko ce da ih vodi kao prvi covek kluba, treba se zapitati cemu sve ovo!

Posted (измењено)

Члан сам клуба од самог почетка акције са чланаринама, сматрам да као навијачи можемо много боље, да може да нас буде много више али то зависи од много фактора.

Цена годишње чланарине је висока, посебно кад се ту дода да се тада и пропусница треба купити, мислим да цена треба да буде симболична како би се привукло што више људи, значи не више од 200дин годишње. Ми смо дошли до ситуације да имамо 7.500 чланова са плаћеном чланарином, а на стадиону нешто преко 13.000 редовних ове јесени, то је јасан показатељ да је цена обнове висока за наше прилике, па кад се ту дода незадовољство претходном управом, нетранспарентност, па и недостатак континуитета имамо то што имамо.

Чланство је почело са великом грешком, наиме сваки човек који је постао члан Црвене звезде би то требао да буде увек, а не да зависи од промена у клубу, јер сви су промењиви, и тренери, и играчи, и управе али чланови клуба су ту увек због клуба, због привржености, то је "уговор" који се ретко поништава. Када је покренут пројекат чланарина за време управе Владана Лукића, на самом почетку је направљена грешка, ствари су постављене као да чланство није постојало раније и неправедно су запостављени, и нажалост одбачени сви они људи који су чланови клуба одавно (нпр. чланови из акције "И ја сам Звездаш"), ту се ради о бази од преко 100.000 људи сигурно. Можда је требало жртвовати једну сезону што се тиче профита од чланарина, али у исто време послати нове чланске свим тим људима или их макар позвати телефоном, обавестити поштом о тада новом пројекту и на тај начин им упутити позив да буду активни чланови, самим тим би и стадион био пунији што је најбитније.

Са друге стране проблем је (не)свест Звездашке популације, незаинтересованост за клуб осим кад дође Рома, Бајерн, Милан. Тај менталитет се мења, све је више редовних али можемо ми много боље, па кад се дода тада мали медијски простор и недовољна пропраћеност акције од стране медија имамо ово што имамо данас. Ја се надам да ће нова управа имати воље и енергије да неке ствари мења како би за годину, две или пет имали попуњено 3/4 стадиона на свим утакмицама и макар 40.000 чланова.

Edited by Звездан
  • Палац горе 2

Ajde kad nas ima 4-miliona navijaca da uplatimo po 10e da izvucemo klub iz fekalija koliko toliko.Cim se spomenu novci cifra spadne na 10000 i toliko o tih 4-miliona.Nema nas toliko.

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

Ajde kad nas ima 4-miliona navijaca da uplatimo po 10e da izvucemo klub iz fekalija koliko toliko.Cim se spomenu novci cifra spadne na 10000 i toliko o tih 4-miliona.Nema nas toliko.

Koliko znam otvorice se ovih dana ponovo "ZVEZDINA FONDACIJA" , tako da cemo biti u prilici... 

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада